Hemoroidy po porodu. Co Vám zabralo (ještě v porodnici)?

tereza008
22. pro 2020

Ahoj holky jsem den po porodu a při porodu jsem si vytlačila asi 5 velkých hemeroidů, je to taková bolest že nemůžu ani chodit nic, sestřičku jsem poprosila jestli mi na to neco nedají ale asi na mě pak zapoměli, mažu to dubovou kůrou ale absolutně žádná úleva, daly vám v porodnici něco co vám fakt zabralo? Já úplně bolestí umírám..

petala
22. pro 2020

@tereza008 Ahoj, myslím, že v porodnici ti nic jiného nedají, asi se bojí nebo co. Pokud možno, ať ti někdo koupí a přinese Factu mast a mazat a mazat. Pak je ještě možnost, že by ti doktor (nejspíš praktik) předepsal prášky Detralex, ale bez prohlídky nevím😟. Každopádně se ti to za nějaký den zlepší, teď to máš hodně prokrvené

andrea93133
22. pro 2020

Ahoj, zkus Faktu mast, mě pomohla, ale nepotěším tě, protože já měla klid až tak po 4 měsících 🤯 po porodu jsem myslela že mě tak bolí nástřih, až doma jsem zjistila že nástřih to není.. bolelo to strašně, seděla jsem na nafukovacím kruhu asi 3 měsíce než to polevilo 😣 takže vážně vydržet a mazat, někomu pomáhají sedavé koupele z dubové kůry a kup si každopádně zásobu vlhčených toaletních papírů, já měla právě s dubovou kůrou 😉

holubinka
22. pro 2020

Po prvním porodu jsem si myslela, že ta šílená bolest je z nástřihu, tak jsem trpěla, nemohla jsem se skoro ani hnout. Až později jsem zjistila, že jsou to hemeroidy. Tak po druhém porodu jsem si hned o něco řekla, dostávala jsem v porodnici prášky Detralex a Factu čípky, něco mi i dali s sebou domů, abych nemusela hnedka do lékárny. A mnohem lepší, mohla jsem chodit, sedět, fungovat, to se vůbec nedá srovnat. Hodně užitečný je vlhčený toaleťák a pak jsem měla gel z dubové kůry, to taky docela pomáhalo, ale až později, Ze začátku to asi chce něco silnějšího.

tynka9
22. pro 2020

Hodně se mi osvědčila kombinace hemagel čípky a dubová kůra gel. Pokud to tak moc bolí, tak ta faktu mast má i protibolestivou složku, tak by mohla zabrat lépe než ta dubová kůra. A hemagel čípky jsou za mě top. Jsou dražší, ale vyplatí se to

lv
22. pro 2020

Po obou porodech jsem si řekla na sesterne, dali mi faktu vzdy na gazu, meli ho v lednici, za den dva uleva

fouskovi
22. pro 2020

Mě v porodnici automaticky když věděli že mám hemeroidy tak čípky a masticku Faktu hned bych si o to řekla strašně to pomohlo

hanyzka11
22. pro 2020

Tak se sestřičce připomeň. Mě dali hned Detralex a i domů jsem si nešla recept na něj. Pak vždy do kelímku nějakou mast na hemeroidy. Fungovalo to docela rychle. Mám ve zprávě napsaný, že mi vyjel hemeroid a nasadili mi léčbu. Tak nějak nevím proč by ti na to nemohli dát něco silnějšího, než je dubová kůra. Nestyď se si říct. Uvidíš,co ti řeknou.

jakreb
22. pro 2020

@tereza008 Faktu, dubová kora nic nepomohlo. Odporúčam konopnu mast s dubovou korou-do 3dni som nevedela co su to hemoroidy. A to som 3tyzdne sedela kazdy vecer v kúpeli z dub.kory, mazala faktu, mala faktu cipky a nič.
Btw.urcite to vyriešis az doma a nie v pôrodnici.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru