Zúžená předkožka - 4měsíční miminko, řešili jste to?

mmm1982
22. zář 2014

Ahoj, hledám někoho, kdo má nebo měl stejný problém,abych se dozvěděla jak jste to řešily. Malý - teď 4 měsíce má od narození zúženou předkožku, asi víc než je obvyklé, soudím podle doktorky. Ŕíkala, že pokud nemá problémy při močení, že by to zatím neřešila. Mi se někdy zdá, že musí víc tlačit, někdy to jde úplně v pohodě, někdy třeba I brečí, jenže nevím jestli je to kvůli čůrání,nebo kvůli něčemu jinému. Tak nevím, jsem bezradná, jestli to řešit nebo ne, mám z chirurgického řešení troche obavu, zdá se mi ještě malinký. Jo a piňďu má zastrčeného dovnitř, mám pocit že to taky souvisí s tou úzkou předkožkou.... je tady někdo kdo řešil něco podobného? Díky předem....

jija
22. zář 2014

@mmm1982 zkus vypozorovat jak cura, jako at vidis na pindika. U syna jsme to resili az skoro ve dvou letech, protoze jsem zjistila, ze se mu na pindiku dela bambulka jak se to plni moci, tak jsme dostali masticku a dva mesice mazali a pak pani doktorka pretahla, uz to mel dost uvolnene a i tak cural skoro tri dny jenom ve vane a strasne moc u toho plakal a stejne to zas trochu prirostla ☹ ale uvolnili jsme to,ale kdyz pretahujem vzdycky place. u takoveho maleho miminka co porad ucurava si to neumim predstavit chudak by asi plakal porad ☹

sinorina
23. zář 2014

@mmm1982 Já bych s ním zašla na urologii, já jsem se synem byla, pořád se mu dělaly jakoby trhlinky na předkožce a pořád u toho plakal. Děcký nám moc nepomohl, tak jsem ho objednala na urologii. Nepotřebuješ doporučení. Dostal mastičku a za pár dní měl pokoj a jde mu i hezky přetahovat.