Používáme cookies. Více informací zde. OK

Epidemie spalniček v Rumunsku a Belgii

barchen
9. bře 2017
ČR se zatím drží, podle informací na stránkách státního zdravotního ústavu ještě tady není ani jediný případ ale např. na SR se k tomu dnes vyjádřila hlavní hygienička v médiích, že není otázkou, jestli se to tam objeví, ale kdy se objeví.
http://szu.cz/tema/prevence/epidemie-spalnicek-...
barchen
autor
10. bře 2017
@danny36 To už přestává z mého pohledu platit. V dnešní době, když značná část lidí podlehla absolutní víře v správnost jejich internetem nabytých názorů a vzdělané autority jsou podplacené figurky korporáty všeho druhu, tak si myslím, že této skupině už nenásilné předání názorů moc nepomůže. Je jenom otázka, do kdy to ty autority budou ochotny akceptovat.
barchen
autor
10. bře 2017
@hojda Nesouhlas tam není, ano pohled z obou stran, jako u každé situace. Je tam pouze upozornění, že se jedná o stokrát opakované téma, vax či antivax maminka napíše názor/blog/článek, chytne se toho vax či antivax novinářka, blogerka nebo jiná maminka (99,9% autorek bez medicínského nebo biochemického vzdělání) a rozproudí žádoucí diskuzi. (viz nahoře, že někteří na to vysloveně čekají a vyžívají se v tom). A upozornění bylo, že zrovna oba tyto články jsou na koníkovi již mnohokrát za ty dva roky zmiňované, po zadání hashtagu a následném vyhledání se Vám všechny ty diskuze vyhledají a není nutno složitě pátrat po internetu 🙂 Nic proti Vám 🙂
hojda
10. bře 2017
@barchen Ano, celý koník je plný info pro a proti očkování, takže další téma už je skoro zbytečné, ne?
brendamonique
12. dub 2017
Pročítám ... zrovna jsme před očkováním MMR kvůli školce - odkládali jsme, před nástup do školky a teď plánujeme během dubna a zrovna čtu - spalničky v okolí Ostravy.
Nejvíc mě na tom nejspíš naštvaly ty nadpisy jako, že "kvůli odmítačům očkování" a přitom je v článku jasně uvedeno, že se prozatím nakazily jen děti mladší 15.m tudíž před očkováním a osoby starší, které nebyli tedy v dospělosti přeočkované (kdo dnes z dospělých také je ?) 🙂
Takže na mne ty články působí rapidně zlostně, jak se ti co je píší snaží poštvat jednoho proti druhému a ukázat si na viníka. To je co mě na tom zlobí nejvíc. Samé obviňování 😞

Sem začni psát odpověď...

Odešli