• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nebezpečné očkování dětí!

11. února 2016 
@betelgeuzz promiň, já tě tedy pochopila asi špatně. myslela jsem, že si myslíš, že se proti TBC neočkuje vůbec. Tak to se omlouvám :slight_smile:
31. led 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@picasso to se mě ptali taky, taky se podepisovala papír, i mi ho v porodnici vystavili-doporučení, ale prostě očkovalo se jinde, ne už v porodnici...Jinak my jsme rizikový právě díky práci nás obou...a opět říkám, že v porodnici jsme očkováni NEBYLI a ani u nás v porodnici neočkují...
31. led 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@picasso ano, v prvních příspěvku jsem napsala, že TBC je zrušený, ale pak jsem se opravila, že je zrušené plošné očkování. Ono těch dětí, které se proti TBC očkují, je minimum. A šlo hlavně o to první očkování hexavakcíny.Po tom, co se zrušilo plošné očkování TBC, se první hexavakcína v kalendáři posunula na 9. týden.
31. led 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz no, vždyť jsem to psala, že se ti omlouvám, že jsem tě špatně pochopila. A o tom posunutím vím.
31. led 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikimaruska tak asi záleží jak kde tedy. Vím že se očkují od 4. dne do 6. týdne.
31. led 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@picasso asi ano, mě řekli že od plošného zrušení se tímto vůbec nezabývají, že jen musí zjistit riziková miminka a těm napsat doporučení a dál už si to šéfuje kalmetizační stanice a jejich dr. My byli očkování 4 týden a první hexa pak přišla cca. ve 13 týdnu... A to je naše porodnice veliká, spádová i s neonatol.centrem...
31. led 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikimaruska no, mi rizikový nebyli, takže jsem jenom koukala, kdy by malý byl očkovaný, kdyby musel :slight_smile:
31. led 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka já nevěděla, že je trestné se upsat? Promiň, ale mě se to stává, když mám na počítači zapnuté dvě stránky a do toho lezící dítě :slight_smile:
31. led 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka a ptala jsem se chemiků na tvou otázku. mimochodem, oprášila jsem i své znalosti z hlediska vstřebávání látek v těle :slight_smile: Co ty (údajný vědátor na mikrobiologii), řekneš na rozpuštění hliníku v intersticiálních (mezibuněčných) tekutinách. Pokud jsi mikrobiolog, tuto cestu bys rozhodně měla znát :slight_smile:
31. led 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kajalka a dále se vyloučí potem a kůží :slight_smile:
31. led 2014 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka a že si hledám informace. Hledám, všude. Aspoň nepapouškuji pořád jen ty jedny a ty samé stránky a odkazy :slight_smile:
31. led 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dora13 Jasně, chápu a souhlasím s tebou.
Ale kdo hledá informace v Blesku, toho asi těžko přeorientuješ na odborné zahraniční weby.

Sama uvádíš, že rory_g napsala "Krom toho je spousta informací ne skupinách tady na MK, na odborných webech, v knižní podobě, youtube...kdo chce, informace si najde".
Nikoho neposílala na Blesk, Aha, Novinky apod. a nenapsala nic apriori špatného. Prostě mi ta tvoje reakce směrem k ní přijde přehnaná.
31. led 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dora13 ale jo, já souhlasím, taky jsem nikde nepsala, že jsou relevantní informace jen na koníkovi a youtube, ale že jsou TAKÉ na MK a youtube...taky jsem ve svém příspěvku psala o knižních publikacích, o publikacích na odborných webech a zmiňovala jsem výhodu cizojazyčně mluvících, kteří mají možnost dozvědět se mnohem víc a udělat si tak svůj vlastní názor...takže jsi v podstatě napsala to stejné, co já v příspěvku, na který jsi měla potřebu oponovat :slight_smile: Spokojenost na obou stranách :slight_smile:
31. led 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
31. led 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tady to furt ještě jede? :grinning: že vás to ženy baví :grinning:
31. led 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@chris_n taky jsem na to dneska koukala :slight_smile:
31. led 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozn. k vakcinaci Tbc: byt v rizikove skupine, tak mala by byla ockovana v porodnici. Vseobecne je zname - pokud se clovek o celkove ockovani zajima :slight_smile:. Ze vakciny na tbc nejsou obecne dostupne, tudiz je mozne, ze dite nebylo ockovane v dane porodnici, ale bylo na ockovani tbc poslano jinam. :slight_smile:. Jinak za mych i zrejme vasich mladych let jsme byly ockovany plosne, ruskou vakcinou, nasledne se zmenil dodavatel vakcin a vakciny byly dodavany z Danska a byly mene ucinne. Pote se plosna vakcinace na tbc zrusila a byla ponechana pouze pro rizikove skupiny. Pokud nekdo, kdo nepatri do rizikove skupiny a chce byt ockovan proti tbc, musi si podat zadost a na vakcinu cekat.
Jinak, nechapu to chytani za slova tady :slight_smile:
31. led 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n čekáme co případ Amálky a asi nemáme co dělat :grinning:
31. led 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pozn. k vakcinaci MMR: nejdrive se zacina ockovat od 15-teho mesice veku ditete. Muze se zazadat o odklad, kdy nikde neni psano, max. delka odkladu, ci do jakeho veku ditete se musi podat vakcina. Jedine, co je dano, tak casovy interval mezi prvni a druhou davkou, od aplikace prvni davky vakciny. Takze sice je povinna, ale! :slight_smile:
31. led 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Video z besedy v Břeclavě Očkování pro a proti http://www.youtube.com/watch?v=_BKoFzjbcxs
31. led 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pajenka skoro 4 hodiny video? Uf :grinning: to je asi pro ty, ktere nemajii co na praci a v klidu to muzou cele shlednout :slight_smile:
31. led 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe Tak přednáška asi tak dlouho trvá :wink: já to sledovala včera do půl druhé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka tak to nejak shrn strucne :slight_smile: ja tukam mezi zehlenim a malou na tlf ci tabletu, v noci se radsi vyspim :grinning:
31. led 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka ale to je info sylab o prednasce. Ja chtela po Tobe shrnuti te prednasky z toho videa, kdyz jsi ho videla. No neva :slight_smile:
31. led 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe Já vím, abys věděla, o čem to vůbec je :sunglasses: a shrnovat to opravdu nebudu, koho to zajímá, tak si to pustí
31. led 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajenka chjo, neni to nejen o zajmu, ale i o tom case.. i tak dik
31. led 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@picasso u infokoníka někdo tvrdí, že zaručeně ví informace o tom, že je to pravda. A že ty info kdyztak poskytne adminum.
31. led 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak uvidíme, co admini
31. led 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@picasso to se nedočkáš :grinning: stačí zajít na infokoníka a přečíst si reakci isoldy
31. led 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek