• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Očkovali jste proti pneumokokům a rotavirům?

13. listopadu 2016 
@picasso Ale NÚ s tímhle tématem přece úzce souvisí!!! Nebo pokud očkuješ proti pneumokokům či ratavirům, tak očkuješ bezmyšlenkovitě, aniž by ses zajímala o příbalový leták či jiné informace??? I tam najdeš odpovědi jestli očkovat a nebo ne :wink: Někdy mám pocit, že číst o nežádoucích účincích je v některých diskusích nežádoucí :sweat_smile:
23. lis 2013 ve 14:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mavor Ne, tazatelka se ptala: "Nechali jste očkovat proti roravirům nebo pneumokoku a setkali jste se s tímto onemocněním ve svém okolí? " Kdyby se ptala, zda má očkovat nebo ne, a proč ano nebo ne, tak je to něco jiného. A pokud vím, o nežádoucích účincích očkování jsou tu jiné témata. Tam se tazatelka může obrátit a tam ji můžeš důkladně informovat. A podle čeho já vybírám proti čemu, jak a kdy budeme očkovat, taky nepatří do této diskuze :slight_smile: Jestli jsme očkovali proti rotavirům nebo pneumokoku jsem tazatelce odpověděla :slight_smile:
23. lis 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@picasso To už mi teda přijde jako slovíčkaření pro někoho, kdo nerad čte určité věci :wink:
23. lis 2013 ve 14:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@blahova_andrea Opravdu??? Můj mladší syn měl rok v kuse záněty v uších po povinném očkování.... :sweat_smile:
23. lis 2013 ve 14:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, neockovala. Ockovat proti 10 ze 100? To podle me ztraci logiku. Souhlasim s @mavor nez cokoliv do ditete pichnu, tak si k tomu zjistim informace a zacnu pribalakem... Rizika NU mi prijdou vetsi nez riziko nakazy.
@picasso odpovidam k tematu :grinning: Neockovala a neznam nikoho kdo to s ditetem prodelal. Ani ockovani ani neockovani
23. lis 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mavor to není slovíčkaření. Jednoduchá otázka, jednoduchá odpověď A nejde o mě, ale o otázku tazatelky a na tu jsi ji už odpověděla, takže nevím, proč bychom tu to dál měly řešit :slight_smile:
23. lis 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@picasso Nevím kdo to tu řeší :grinning:
23. lis 2013 v 15:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@picasso promin za drzou otazku, ty jsi nova adminka? Ja jen, ze hlidas aby nahodou nekdo nenapsal neco navic....
23. lis 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky nezlobte se, ale chápete, některé :wink: , význam slova diskuze?Já například nesouhlasím s neočkováním, informovaná jsem dost, ale respektuji názor matek, které to vidí jinak a nemám potřebu se do nich navážet a přesvědčovat je o své pravdě.
23. lis 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Hlavně tazatelka položila dotaz v roce 2010, teď už jí to možná ani nezajímá:grinning:
23. lis 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa ne a proč bych měla něco hlídat. Čtu ale odpovědi na otázky, které mě zajímají a dost mi vadí, když se k odpovědím musím štrachat přes deset stránek s informacemi, které patří do jiné diskuze. Vaše názory, zkušenosti a informace si klidně pište do fór, jim odpovídajících :slight_smile:
@katja77 ale zajímá se i někdo jiný a nehodlá tu číst něco, co přímo nesouvisí s otázkou :slight_smile:
23. lis 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa nic nehlídám a netvrdím. Svoje názory a zkušenosti můžete napsat do fór, do kterých patří. Tam si pište klidně diplomové práce. Když to bude kohokoliv zajímat, tak si to dohledá a přečte :slight_smile:
23. lis 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, vyznáváme zásadu, že méně očkování je spíše více a většina těchto záležitostí je věc dobré imunity. Takže pracujeme nad jejím zlepšováním
23. lis 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bimbici To můžete, ale tahle odpověď také patří do jiné diskuze např. mám nebo nemám očkovat apod., vaše odpověď není odpovědí na otázku v diskuzi :slight_smile:
23. lis 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@picasso ale vzdyt @bimbici mluvi k veci. Ze do teho nejde.
A uprimne? Kdyz si o necem zjistuju info, tak chci vedet proc se nekdo rozhodl tak jak se rozhodl. Pomaha mi to utridit si svuj nazor. Odpoved ano/ne mi toho moc nerekne.
23. lis 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Dříve jsem si myslela, že dítě nenechám proti pneumokokům očkovat, ale narazila jsem na webu na jedem článek a dost mě vyděsilo co všechno ty potvory způsobují. Proto bych chtěla říct všem maminkám, aby očkovaly a pokud si myslíte, že je to blbost, pak si ho přečtěte a uvidíte! Třeba taky změníte názor. http://www.familystar.cz/nebezpecne-pneumokoky/
14. zář 2016 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obě děti jsem nechala naočkovat obojími.
14. zář 2016 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A byla si spokojená?
16. zář 2016 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nečtu prispevky zpetne - ano, ockovali jsme proti rotavirum a i proti pneumokokum. Rotaviry trapily mnoho deti okolo a deti od znamych, koncilo to hospitalizaci.
Pneumokoky malem zabili synka naseho kamarada, kdyby nebyl ockovany, byl by mrtvy.
Takze jsme ockovali. Pred, pri a po ockovani jsme pro zmirneni nežádoucích ucinku podavali homeopatika po dohode s lekarem a dcekrka vse zvladla na jednicku.
U druheho ditete budeme tez ockovat.
Plus az bude starsi dostane i Cervarix vakcinu, ta zas zachranila mne pred rakovinou delozniho cipku.
16. zář 2016 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme očkovali proti pneumokokům, rotaviry jsme zvažovali, ale nakonec nedali. Za ty pneumokoky jsem ale ráda. Kamarádky syn měl zápal plic, který způsobili, a pak už jsem s očkováním opravdu neváhala. Dcera měla po první dávce trochu zvýšenou teplotu, ale to je podle mě úplně normální, když tělo víc pracuje. A letos jsem domluvila i rodičům a taky se nechali očkovat. prý ani v jejich věku není snadné se s pneumokoky poprat.
7. říj 2016 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, proti pneumokokum první.sve dcery...po roce byly bez protilátek...? Kde to jsme?
Pak už ne a proti rotavirum nikdy, nej je kojení
Poté co ocko způsobilo moji dceři, již očkovat ničím nebudu
7. říj 2016 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neočkovali. Nebudeme očkovat.
7. říj 2016 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo jste očkoval proti pneumokokům a proč?A jakou reakci mělo vaše dítě na očkování?
13. lis 2016 ve 14:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My proti pneumokokům a mame rozockovaneho meningokoka. Rotaviry asi nebudou taky nic prijemneho, ale da se to zvladnout snad lip, tak to mi prislo zbytecne. Syn mel na vsechno jen lehce zvysenou teplotu a u meningokoka 2 dny trochu zarudle misto vpichu, jinak nic.
13. lis 2016 ve 14:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oba synové mají očkování proti pneumokokům a ani jeden neměl žádnou reakci a mladší je očkovaný i proti rotavirům, starší kvůli rotavirové infekci málem nebyl, tak jsem mladšího očkovat nechala. Jinak tedy teď vidím, že to význam mělo, když k nám přivítá nějaká blinkací viróza, tak mladší má průběh vždy mnohem snadnější a přijde mi, že se mu to celkově více vyhýbá.
13. lis 2016 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek