Očkování Hexacimou u staršího dítěte

tahejhula
18. dub 2019

Zdravím, máte někdo zkušenosti s očkováním vakcínou Hexacima u dítěte staršího, než je uvedeno v jejím příbalovém letáku? Stanovisko ČVS znám, mám vytištěno. Pokud někdo takto nechával očkovat, jaký byl přístup lékaře a jaké případně byly nežádoucí účinky u dítěte? Díky. 🙂

tahejhula
autor
18. dub 2019

.

bayt
18. dub 2019

A to je co - příbalový leták neznám? Synovi jsem dávala první dávku ve čtvrtém měsíci, neuznávám očkování v tzv. čtvrtém trimestu (první tři měsíce života). Pak vždy s dvouměsíčním rozestupem. Doktorka s tím nemá problém, asi je ráda, že nebojuju proti očkování jako takovém.

baruniceslepice
18. dub 2019

Ockovala jsem prvorozenou v 15m. První dávkou a pak standardně... a druhorozena má skoro 19m. A budu očkovat teď....

baruniceslepice
18. dub 2019

Nežádoucí účinky klasika- teplota, rozmrzelost, za 3 dny ok. Ale to bylo až u té 3. Poslední dávky. 1. 2 dávky byly ok.

properjoey
18. dub 2019

Syn dostal hexacimu ve 3 letech, poslední dávku.taky jsem protestovala, že se má dávat do dvou let, ale infanrix mu odmítli proplatit na pojišťovně, takže vakcinolog doporučil hexacimu. Reakce nebyla žádná 😉

bayt
18. dub 2019

Jinak nežádoucí účinky u nás nebyly žádné. Dokonce ani zvýšená spavost. A teď po MMR taky naprosto nic.

tahejhula
autor
18. dub 2019

@bayt Mému synovi byly v lednu dva roky.

tahejhula
autor
19. dub 2019

.

tahejhula
autor
19. dub 2019

.

viktor11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zelenaesmolda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zelenaesmolda
4. srp 2019

proc byla odstranena moje odpoved o tom,ze je nekdo troll a spamuje vsechny skupiny stejnym prispevkem?admini,proberte se konecne,nahlasim trolla a smazete mi odpoved,jste normalni?nebylo tam nic neslusneho tak proc?

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zelenaesmolda
5. srp 2019

@ter
no,vysvetleni je naprosto srozumitelne az na to,ze kdykoliv kliknu na ten odkaz,kde se ma zobrazit to vysvetleni tak se mi nikdy nic nezobrazi takze ja nemam tucha za co byl smazan.jinak se omlouvam za svoji predchozi reakci,v te chvili me to vytocilo ale pak mi doslo,ze to bude asi z toho duvodu,ze by to nedavalo smysl 🙂

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zelenaesmolda
6. srp 2019

@ter
ja taky a hlavne jsem rada,ze nekdo konecne funguje jako admin 🙂
co ten vcerejsi 13 lety kluk co tady trollil?smaznul to nekdo?

jajlin
26. lis 2019

@tahejhula Ahoj prosim Ta, zaujima ma to stanovisko ČVS, bohužial neviem ho nikde nájsť stým, že Hexacima sa može aj v neskoršom veku dieťata ako je v príbalovom letáku. Vedela by si mi to stanovisko prosím poslať.Ďakujem 🙏