Očkování MMR v době koronaviru. Řešila jste některá?

pavlinka65
23. lis 2020

Holky očkujete teď prcky mmr ? Mám starší dítko v 1.třídě, s mladší máme jít na očkování a jak se říká, že u dětí může covid probíhat bez příznaků... co když by takto bezpříznakově probíhal a do toho se dítko naočkovalo...?🤷🏼‍♀️ řešila jste některá?

amazonkajanik
23. lis 2020

@pavlinka65 v říjnu byl kluk se slabší rymou na 2.dávce bexera a minulý týden měl druhou vakcínu proti zbylým kmenum meningokoka. A v pohodě. Meningokok mě děsí víc,než covid

kakba
23. lis 2020

Byla jsem se starsi na preockovani v dobe nejvyssich prirustku a zadny problem. Ani jsem neresila odklad.

leniczka23
23. lis 2020

Ano, dokonce bych řekla že je víc než vhodná doba, lidi jsou hodně doma, minimum kontaktu. Ockovala jsem v září, to je vůbec po létě ideál, hodně vitamínů D, dobrá imunita a byl naprosto bez reakce.

malenka3
23. lis 2020

Covid tady může být ještě dlouho, nemůžeš se těm očkování vyhýbat. Jak píše
@leniczka23 , teď díky opatřením je obecně nižší nemocnost. Pokud se tolik bojíš, udělej si malou karanténu, ať máš jistotu, že je dítě zdravé a nech očkovat. Jinak to nevymyslíš.

vita_
23. lis 2020

Očkovali jsme v září, naprosto bez reakce.

cherie24
23. lis 2020

My očkovali třetí hexu v říjnu a na přelomu října a listopadu jsme prodělali covid včetně roční dcerky. Na konci měsíce jde na očkování normálně a odklady neděláme. Měnili jsme i doktorku, za poslední rok dokonce 3x, nejprve kvůli stěhování a pak odešla druhá do důchodu a všechny jsou za to, že očkovat. Tím, že nikdo nechce očkovat kvůli covidu, se tu akorát opět začnou šířit nemece, na které se jinak očkuje a vyskytovaly se minimálně

guliii
23. lis 2020

Taky jsme ockovali a docela v pohodě. Za 10 dní byl jeden den trochu mrzuty, ale ani si nejsem jistá, že to bylo z očkování. Nech očkovat, za chvíli pustí do školy všechny děti a může být hůř. Ne třeba covid, ale rýmy a tak.

puhelin
23. lis 2020

Leda prijit rano jako prvni do ordinace a s nemocnymi se nepotkat.

alubif
23. lis 2020

Syn očkovaný v době první vlny, byla to krom nákupu v obchodě jediný sociální kontakt 😁. Mělo to své výhody, nemohl do toho nic chytit, protoze i muž byl doma.

re_barbora
23. lis 2020

Ockovala jsem MMR v kvetnu a ted jsem davala i Nimenrix. Naopak se mi to zda jako dobra doba, kdyz furt drepime doma

veruuu_kubesovic
23. lis 2020

nechala jsem syna 2,5roku naočkovat začátkem října, bez reakce