20 dní zpožděná MS, 40 dní po styku negativní test. Ovulace, těhotenské špinění nebo ms?

anetett
1. led 2024

Zdravim Vas holky. Nesledujem si ovulacku a mavam nepravidelne cykly. Meskava mi to aj 10 az 15 dni niekedy aj viac
Dnes je 46 den cyklu. Nechraneny styk s ukoncenim mimo vaginu som mala 21.11
Poslednu ms som mala 16.11.
Dnes je to 19 den co meska. Posledny negativny test z ranneho mocu bol 28.12 to je 38 dni po nechranenom styku. Ukaze takyto test tak dlho po styku zarucene tehotenstvo? Citala som ze baby mali negativny test aj 2 mesiace lebo mali nizku hladinu hcg.
Vraj test je 21 dni po styku definitivny. Dva dni dozadu som mala slabe spinenie na nohavickach. Zial neviem ci je to ovulacia tehotenske spinenie alebo zacinajuca ms som z toho na prasky. Dakujem pekne 😊

gdpr
1. led 2024

Ja uz by som sa objednala ku gynekológovi. Cesta oplodneného vajíčka do maternice trvá priemerne 10-14dni už vtedy test ukáže výsledok, z krvi môže dokonca aj skôr ale 20 dní je naozaj veľa a môže byť v tom aj iný problém nie len tehotenstvo.

anetett
autor
1. led 2024

@gdpr ahoj. Dakujem ti za odpoved. Ja tym ze mavam nepravidelnu tomu nejaky velku pozornost nedavam. Ale tentokrat je v tom aj nechraneny styk. Ale vyzera to ze budem musiet navstivit dokiho. Neviem co si mam mysliet. Myslis ze mi urobi aj test z krvi?

lencaa11
2. led 2024

@anetett v tom to případě bych zašla k lékaři TT to nebude možná cysta nebo hormonální změna v těle ať se na vás podiva z krve už bys te měla na 100% jasno zda je to TT či nikoliv