Akupunktura na zmírnění ovulačních bolestí. Pomohla Vám?

luciebelohradska31
22. lis 2019

Ahoj holky chtěla bych znát váš názor. Přemýšlím o tom že zkusím akupunkturu na zmírnění ovulačních bolesti protože to už psychicky ani fizicky nedávám. Od mimoděložního těhu který jsem měla před 4 roky, mám MS a ovu pěkně bolestivou ale při ovulaci nemůžu chodit celý tři dny. Doktor mi chtěl dát antikoncepci proti bolestem což je nemožné jelikož se snažím o mimi tak to nejde. Teď k tomu mě furt bolí prsa a záda začalo to v červenci tohoto roku nikdy jsem to neměla tak nevím co mám s hormonama. Začínám jezdit na sportovním kole a doufám že mi to aspoň trochu pomůže aspoň k zmírnění bolesti. Zkoušela jste taky nějaká z vás akupunkturu na zmírnění bolesti pomohlo vám to k něčemu?

marcicek84
22. lis 2019

@luciebelohradska31 pomaha to v kombinaci s bylinkami,nebala bych se toho...

luciebelohradska31
autor
22. lis 2019

@marcicek84 děkuji doufám že to aspoň k něčemu bude

marcicek84
22. lis 2019

@luciebelohradska31 jde o to zkusit,pokud nebudec citit ulevu po 4 akupunkturach,asi to nebude mit smysl...ja si lecim jiny problem,ale zabira to,pomalu ale jiste...a to jsem vuci takovym vecem velky skeptik!presto doporucuju

aselluska
22. lis 2019

Teď mám za sebou 1 cyklus, 4 akupunktury. Po těchto málo návštěvách mám o hodně menší menstruační bolesti a dnes jsem měla ovulační hooodně snesitelnou. Vždy mě to na hodinu totálně paralyzuje a tak dva dny při chůzi cítím napínání. Dnes jsem ji měla nepatrně a trvala chvilku, napínání trochu cítím. Terapeutka mě upozorňovala, že tyto problémy trvá odstranit od 3-12ti měsíců, mě to zabralo hned první cyklus a je to fakt úleva. Mohu ti doporučit kam jsem chodila. Teď jsem objednaná přímo k Dr. Zhang za tři týdny, uvidíme.

luciebelohradska31
autor
22. lis 2019

@aselluska taky v to doufám že mi to pomůže skusim 3 měsíce 2krat do ovulace a pak uvidím jestli si tělo poradí samo nebo jestli bude potřeba víc procedur

aselluska
22. lis 2019

@luciebelohradska31 Není to uplně levný. Vstupní návštěva 1200, každá další každý týden 800 Kč. Tam co jdu teď i přes to, že je to špička v oboru a je přímo číňanka stojí vstupní 800 a každá další 600, ale co, pomohlo to, neřeším. S kamarádkami si o tom popovídat nemohu, nic takového neznají. Jak to máš s tou bolestí? Je náhlá, nebo pozvolna? Mě to začíná tlakem, jako by mi začínala ms, taková pomalá bolest co se rozjíždí, je mi až na zvracení, vždy to je fakt hodina a pak to pomalu ustupuje. Nikdy jsem to tak neměla až po laparce po asi třech cyklech.

luciebelohradska31
autor
22. lis 2019

@aselluska já jsem ovu bolesti neměla do svých 26 let potom přišlo mimoděložni a pak jsem začala pociťovat ovu bolesti celkem intenzivně první dva roky to bylo fajn bolelo to ale dalo se ale až tento rok mám pocit že se bolesti stupňujou mě začnou bolet záda a vaječník vždycky na levé straně další den to cítím víc ktomu bolest prsou se přidá a v den kdy je ovulace mě bolí záda že ani chodit nemůžu v kříži ktomu jako kdyby se mi vaječník natahoval mám velké sexuální libido a bolest odejde až tak dva dny po ovulaci úplně. Tak 4 dny před ovulaci vím že už mám plodné období

aselluska
22. lis 2019

@luciebelohradska31 to je hrozný, když to máš takhle hrozný a dlouho ...