Já dnes 7 dpo. Kdo čeká na testování?

brabechanule
4. únor 2024

Ahojky kdo je na tom stejně?

nikoluherova19
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikoluherova19
5. únor 2024

@brabechanule ahoj dnes podle ms 4+0 a je krásně vidět ☺️ 3 dny do ms.

chlapecektehu
5. únor 2024

@brabechanule ahoj, mám 3 dny do menstruace a jsem z toho strašně nervózní že to zase nevyjde. Snažíme se už přes rok. Bylo by to moje 3 těhotenství a druhé dítě 🙏

brabechanule
autor
5. únor 2024

@nikoluherova19 tak tady už není co řešit já jsem 8dpo

brabechanule
autor
5. únor 2024

@chlapecektehu tak už bych asi zkusila já mám dle mě ještě brzy

nikoluherova19
5. únor 2024

@brabechanule určitě vyjde a nebojte to uteče. Taky jsem byla nedočkavá než jsem si udělala první test ☺️

nikoluherova19
5. únor 2024

@chlapecektehu tak jestli mate 3 dny do ms tak bych zkusila. Třeba se objeví aspoň duch ☺️ tohle je mé 4 těhotenství a mám jednu holčičku❤️

brabechanule
autor
5. únor 2024

@nikoluherova19 my se snažíme 2,5 roku 😀

nikoluherova19
5. únor 2024

@brabechanule my než jsme počali naši milovanou holčičku taky nám to trvalo 2 roky ale co hodně pomáhá a u nás je to osvědčené tak vypadnout a vypnout a ono to vyjde hlavně na to nemyslet a určitě se to povede ☺️🥰

brabechanule
autor
5. únor 2024

@nikoluherova19 no nemyslím že to pomáhá všude...;) ja už začínám být lehce skepticka

Rady nemyslet na to jsou celkem úsměvné

nikoluherova19
5. únor 2024

@brabechanule třeba ano třeba ne ale kdo nevyzkouší neví.
Jak komu to přijde směšné ale nám to pomohlo a jen dávám radu dál. Nic víc v tom nehledejte.

Když si zrovna řeknete že teď se budete snažit tak to většinou nevyjde.

brabechanule
autor
5. únor 2024

@nikoluherova19 vzhledem k tomu že mám může ve Švédsku a byl doma po 4 měsících :D 😀

brabechanule
autor
5. únor 2024

@nikoluherova19 tím chci říct že jsme byli tak nadrzeni ze zrovna řešit dítě nebyli na poradu dne :D večera:D

nikoluherova19
5. únor 2024

@brabechanule tak třeba to fakt vyšlo když je to tak jak říkáte 😁 já nemám žádné příznaky těhotenství bolest prsou. Jen bolest v podbřišku.

pipilemons
5. únor 2024

Ahoj holky, já také čekám na test a
@nikoluherova19 tak to je mazec! 🙂 Já radši netestuju, ale jsem hroozně zvědavá 😀

pipilemons
5. únor 2024

@nikoluherova19 tak ale gratulovat Ti nejspíš můžem 🙂

pipilemons
5. únor 2024

@brabechanule ahojky, kdy budeš testovat?

brabechanule
autor
5. únor 2024

@nikoluherova19 mě zabolela prsa včera večer a dnes mi není vůbec nic 😀

brabechanule
autor
5. únor 2024

@pipilemons ty včera jsem si natáhla ve fitku nějaký sval na noze a nemůžu na ni ani došlapnout, ale zítra mě asi taťka poveze k dr s tou nohou tak bych to asi zkusila prez lékárnu doma mám jen ovu testy ale budu zítra teprve 9dpo tak počkám asi jeste do pátku.

pipilemons
5. únor 2024

@brabechanule no tohle je vždy těžký... ty jakože těhotenský příznaky.. Já mám zase šílenou únavu - což jsem předtím nikdy neměla, ale připadám si, že mi z toho čekání spíš hrabe 😀

pipilemons
5. únor 2024

@brabechanule mě říkala sestřička na gyndě, že ovu testy ukáží těhotenství dřív než těhotenské, ale ať se mi nikdo neptá jak 😀 Asi jsou pořád pozitivní...

brabechanule
autor
5. únor 2024

@pipilemons já mám jen typické pms břicho bolí sice vic ale to můžou být i svaly po tom fitku, zatím nic nepoškozuje na to že bych byla tehule, a únava? Venku je debilní počasí:D

pipilemons
5. únor 2024

@brabechanule Právě.. Jenže já hrozně potřebuju nějaký příznaky 😀

brabechanule
autor
5. únor 2024

@pipilemons já ne už jsem po té době tak nějak připravena že přijde nebo ne...;) kolikátý si dpo

pipilemons
5. únor 2024

@brabechanule já nevim co je dpo 😀 Ve čt to mám dostat..

brabechanule
autor
5. únor 2024

@pipilemons den po ovulaci ...já mám jeste 6dnu do ms

pipilemons
5. únor 2024

@brabechanule tak drzim palce!

brabechanule
autor
5. únor 2024

@pipilemons tak už testni ne? Už by tam dusík být mohl

pipilemons
5. únor 2024

@brabechanule tak ja ti nevim…

brabechanule
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz