Jaký doplněk pro muže při snaze otěhotnět?

ruzicka06
16. kvě 2018

Ahoj. Prosím o radu, jaký doplněk užívá vaše mužská polovička, když se snažíte (snažili) o mimčo? Prosím o napsání třeba konkrétního přípravku. Prý je dobrý pro chlapy selen a zinek..? Také jsem na netu narazila na přípravek ,,PROfertil" - máte někdo třeba zkušenost? Díky za rady.

anetka9
16. kvě 2018

Tady zase já:D Fertilman (je to něco jako selzink, selenzinek, ale s více vitamínama, tenhle obyč selzink nám nepomáhal) 🙂 A dopuju ho k tomu Macou:D

ruzicka06
autor
16. kvě 2018

@anetka9 Díky za tip! 🙂

priefi
16. kvě 2018

@ruzicka06 nekdo dava pri snaze gynex (nejen zena, ale i muz), cetla jsem, ze je vyborne davat omacky a polevky z rajcat nebo dyne 😉

apple_tree
16. kvě 2018

Mimo vyse napsaneho se jeste doporucuje kotvicnik.

ruzicka06
autor
16. kvě 2018

@priefi @apple_tree Díky holky!

sjsjsjsj
16. kvě 2018

Fertility blend ... je to pro muze i pro zeny. Ja po dlouhe a marne snaze zacla tyto vitaminy brat a nedobrala jsem ani cele baleni a otehotnela jsem.

ruzicka06
autor
16. kvě 2018

@sjsjsjsj Jo tak tento přípravek mě taky napadl. Mohu se zeptat, jak dlouho jste se o mimi snažili?

agneska7
16. kvě 2018

fertilan

sjsjsjsj
16. kvě 2018

@ruzicka06 3 roky nechraneneho sexu 😉 ale moc jsem to resila, az jednou jsem prestala hlidat zpozdeni a bylo to. Neverila jsem, ze by to tak rychle zabralo. Myslela jsem si, ze je to blbost. Ale fakt necely mesic brani a to jsem to flakala...melo se jich brat vic denne a ja brala jen 1 denne. No on i pritel jezdi po montazich

sjsjsjsj
16. kvě 2018

Tak, kdyz byl doma, tak jsem ho znasilnovala 😀

ruzicka06
autor
16. kvě 2018

@sjsjsjsj Tak koukám, že jsme na tom stejně, my se taky už 3 roky snažíme a nic, 2x bylo zamlklý...no navrhnu to doma tento přípravek a uvidíme, co si koupíme 🙂 Každopádně díky za tip!

sjsjsjsj
16. kvě 2018

@ruzicka06 rado se stalo a moc ti to preji. Pak dej vedet.

ruzicka06
autor
16. kvě 2018

@sjsjsjsj Moc díky za podporu, to potěší 🙂

monix94
16. kvě 2018

Manžel měl fertility blend i já ho užívala a povedlo se nám na poprvé. Manžel má ještě plný balení, kdyby nebylo prošlý klidně za 150 i s poštovným nechám 🙂

matyldik
16. kvě 2018

Ahoj,v práci jsme měli jednou fakt zajímavý seminar a chlapům se doporučuje hlavně selen-zlepšuje kvalitu spermii 🙂 výborná firma je PharmaNord.. bioaktivní přípravky tohoto výrobce jsou jedny z nejvíce kvalitních 🙂 ale otázka je,jestli opravdu manžel neco potřebuje..u nás jsem muže také cpala selenem a nakonec byla “chyba” ve mne-strasne nízká deloha..brala jsem pak hormony+fertipronu a do 2-3 měsíců byl test pozitivní ❤️

ruzicka06
autor
16. kvě 2018

@matyldik Jo o selenu pro chlapy jsem dost slyšela, že to je dobrý. Když u nás se neví, v čem je problém. Vše máme v pořádku - hormonální profil můj, spermio + genetický testy obou. Takže nevím, kde je chyba. No ale myslím, že když ženská může něco zobat, tak není na škodu, když i něco málo chlap 🙂 Ale všeho s mírou samozřejmě, ne patlat x věcí dohromady.

ruzicka06
autor
16. kvě 2018

@monix94 No mě teď dost zaujal ten fertility blend pro páry 🙂 Jak dlouho jste se před tím snažili, než se vám zadařilo?

janawaes
16. kvě 2018

@ruzicka06 Ahojky moje polovička brala Bluefertil a super, protože se nám podařilo brzy otěhotnět 🙂, a náš Kubíček bude mít za chvíli dva ročky 🙂. Já jsem brala i pro sebe a podle mě to mělo hodně do sebe, jak dlouho se snažíte?

ruzicka06
autor
17. kvě 2018

@janawaes My se snažíme už 3 roky. Jinak díky za tip!

monix94
17. kvě 2018

@ruzicka06 říkám na poprvé se nám zadařilo předtím jsem to měsíc užívala a pak v průběhu, i manžel 🙂

ruzicka06
autor
17. kvě 2018

@monix94 No i zázraky se dějí 🙂

ruzicka06
autor
18. kvě 2018

@sjsjsjsj Tak jsme si nakonec objednali ten Fertility blend pro páry. Tak uvidím, jaký to bude mít efekt 🙂

sjsjsjsj
18. kvě 2018

@ruzicka06 preju ti to nej. Hlavne i hlacu zamestnej necim jinym. Hooodne stestj

ruzicka06
autor
18. kvě 2018

@sjsjsjsj Děkuji! Však ano, snažím se myslet i jiný věci..teď třeba plánujem letní dovolenou 🙂

sjsjsjsj
19. kvě 2018

@ruzicka06 parada, to je dobre. Jen jeste par malych rad(rada radim 😀). Ja treba i po kazdem sexu jsem uz automaticky davala nohy do svicky a hlavne hned nechod curat. Radej se vycurej pred sexem. Moc sterizuje a vse vyplavi. A sex nekolikrat tydne!!!!

beruda
19. kvě 2018

Jen malá poznámka - ať bude partner brát cokoli, výsledky se dostaví až za cca tři měsíce, až dozrají spermie pod vlivem těch doplňků, tak nečekejte hned zázraky.

sjsjsjsj
19. kvě 2018

@beruda tak samozdrejme je lepsi necekat zazraky. Ale u nas to bylo hned 🙂 a vitaminy jsem brala jen ja.

beruda
19. kvě 2018

@sjsjsjsj Nemyslela jsem to přímo na vás, jen prostě poznámka k tématu, že u mužů je potřeba delší čas. A i u vás to mohla být jen pouhá náhoda 😀. Já jsem pouhou náhodou otěhotněla měsíc před IVF 😀, a to měl být partner údajně téměř neplodný...je to věda, co? 😀

ruzicka06
autor
19. kvě 2018

@sjsjsjsj Tak několikrát týdně to není u nás problém 🙂 🙂 🙂 Díky!

ruzicka06
autor
19. kvě 2018

@sjsjsjsj @beruda To je jasný, že to může chvíli trvat, než to zabere. Ale zkusit se může vše ne? 🙂 Jinak @beruda u nás sice nehrozilo IVF, ale týden před plánovanou laparoskopii na profouknutí vejcovodů jsem rušila operaci, byla jsem poprvé těhu (akorát to byl ten první zamlklý potrat pak). Takže poměrně věřím tomu, že když začneš myslet na něco jinýho (třeba nějaký zákrok nebo IVF), tak si tělo uvědomí, že to třeba jde samo.. 🙂