Léčitel při snaze otěhotnět. Doporučíte?

barbi1409
8. zář 2019

Ahoj holky, mam dotaz. Skusila ste nektera pomoc lecitele pri snaze otehotniet? Nebo taky ayurvedskou medicinou? A jestli ano, muzete mi doporucit konkretniho lecitele? Moc dekuju.

jituli84
8. zář 2019

To vážně myslíte vážně?

barbi1409
autor
8. zář 2019

@jituli84 nejsem si jista co vam odpovedet 🙂 jen se ptam, jestli nemate odpoved tak vas nechci obtezovat. Soudit mne nemusite, stejne jako ja nesoudim vas

veronikajanova
8. zář 2019

Jestli se vám bude líbit, tak proč ne 😅

andys
8. zář 2019

@jituli84 Nechapu, proc by to nemohla myslet vazne. Spis pochybuju o tom, ze jsi to pochopila tak, jak to bylo mysleno

andys
8. zář 2019

@barbi1409 Chodila jsem lecitelce na akupunkturu, vzdy pres cyklusem a v nasem pripade i pred punkci vajicek (pri IVF). Take mi udelala masaz bricha, kde se pry vyhladi vajecniky. K tomu mi dala homeopatika. Po prvni navsteve u ni to zabralo a ja konecne otehotnelo.
Pri snaze o sourozence bohuzel zatim nevyslo (5x). Jmeno Ti v mem pripade nepomuze, bydlime mimo CR. Hodne stesti a byt Tebou sla bych do toho

adenka84
8. zář 2019

@barbi1409 ahoj ano ja zkousela. Ctyri roky jsme se snazili o dite. Posledni rok jsme zkusili lecitele. Chodili jsme k nemu kazdy ctvrtek. Tvrdil mi, ze proste otehotnim. Vzdy na me prikladal ruce na bricho a zada. Citila jsem pod jeho rukama neveritelne teplo. Domu jsem odchazela z propocenym trickem. Po 4 mesicich jsem v nej ztratila, ale duveru a prestala k nemu chodit. Odjela do lazni. A po laznich sla na 4 pokus IVF. Tehdy se zadarilo. Nevim, ale jestli to byla jeho zasluha. Nebo se zadarilo diky laznim. Nebo zmenou hormonalni lecby ci za to mohlo zavedeni tri embryi. Vzdy jsme zavadeli jen dve.
To uz je ve hvezdach.

teckadvojtecka
8. zář 2019

chce to první odháčkovat :D

andys
8. zář 2019

@teckadvojtecka ubohy komentar! NAshledanou

barbi1409
autor
8. zář 2019

@andys dekuju, akupunkturu asi skusim, moc dekuju

lenatko91
8. zář 2019

Jestli mezi léčitele řadíš i čínskou medicínu, tak nám pomohla.. 🙂

barbi1409
autor
8. zář 2019

@lenatko91 ano, uz mi kamoska rikala ze cinska medicina je asi nejlepsi. Co konkretne - akupunktura? A mate zkusenosti v Praze?

aklin
8. zář 2019

Guru Jara rad pomuze 🙂. Ne sranda, chodim na akupnkturu k chlapovi. A dobry. Sice jeste nejsem v tom, teprve jsem byla dvakrat, ale je to super.

bonavoxa
8. zář 2019

Léčitele ne, je to Zlo, které nevyváží nic, ani touha po dítěti. Prosím, nezahravejte si s tím.

barbi1409
autor
8. zář 2019

@bonavoxa Co je spatne treba na akupunkture? Proc by to bylo zlo? Ja zadne demony vyvolavat nechci 🙂

lenatko91
8. zář 2019

@barbi1409 bohužel jižní Morava.. nejdřív jsem dostala časovou směs a pak jsme k tomu přidali akupunkturu. A v první řadě teda diagnostika problému a změna stravy

teckadvojtecka
8. zář 2019

@andys Jj, když nemá někdo smysl pro humor, tak je to velmi ubohý komentář. Vím :D

petrane
8. zář 2019

Ja byla u lecitele,ktery mi rekl,ze nevidi duvod proc by tehotenstvi nemelo vyjit(otehotneni je pro me ok,ale 2x nevyslo..) taky ke mne prikladar ruce a doporucil mi nejaky bylinky,vitaminy a ze mam objimat stromy 🙂
Porad jsem ale mela spatnou plet a rekla si,ze bude potreba jeste neco zmenit..a tak sem se obratila na makrobiolozku v Olomouci,ktera pomohla me zname,ktera mela taky problem a nedavno porodila..
Uz jen ta konzultace a pani me dost "uklidnila" a vliva novej zivot do zil..par potravin mi zakazala,par zase doporucila jist.jsou to 4 mesice,co stravu dodrzuju a nemam na obliceji zadnej bolestivej pupen jako driv,citim se lip i psychicky a ze mam dostat menses ani nevim..rikala,ze by to tak melo byt,ze ma prijit a odejit,aniz by o tom zena vedela,bez bolesti
Zatim nevim,jake to bude mit vysledky a jestli bude vse ok,protoze se jeste nesnazime,ale citim se ted po vsech strankach lip..

barbi1409
autor
8. zář 2019

@petrane a co zakazala? Asi urcite cukr a mozna taky mleko a lepek?

petrane
8. zář 2019

@barbi1409 jj,mliko a vyrobky z nej,cukr,lepek asi takovej ne..jen ne psenici,pak brambory,rajcata,papriku,par druhu mas,..

blueyonder
8. zář 2019

@petrane prosím o kontakt na paní do zprávy. Moc děkuji

blueyonder
8. zář 2019

@barbi1409 osobně zkušenosti mám, ale co zkusit cvičení Mojžíšova metoda? Mám kamarádku i sestřenku, co po tom otěhotněly.

blueyonder
8. zář 2019

@barbi1409 já zkušenost nemám. Ještě jsem četla o jednom léčiteli, který pomáhá k otěhotnění ženám pomocí jídelníčku podle krevních skupin. Kdyby vás to zajímalo, můžu dohledat kontakt.

barbi1409
autor
8. zář 2019

@petrane rajcata? Hmm tak jo 🙂 ten cukr a mleko jsem slysela, je pravda ze pred par lety jsem byla vegan a bez mleka jsem opravdu mnela krasnu plet, tak se k tomu asi vratim a uvidim, asi to opravdu memu telu nedela dobre

bonavoxa
8. zář 2019

@barbi1409 V podstatě je to téměř totožné. Akupunktura, homeopatie, TČM, Bachovky, Kraniosakralni terapie, holotropni dýchání,..všechno je to bílá magie. Opak dobrého. Ačkoli nepopírám, že funguje, ale na principu toho, že si více vezme. A ne hned. Kdysi bych to taky tak ,,nehrotila" kvůli dítěti, ale z vlastní zkušenosti...aby to pak člověk pochopil a nehazardoval s duší, čeká ho trápení a otevře si okénko právě k těm démonům. Vždy, když vidím nějaký podobný příspěvek, musím aspoň pro informaci....

barbi1409
autor
8. zář 2019

@blueyonder dekuju. Mam nekde knizku o krevnich skupinach a podle toho mam byt vegan co jsem opravdu kdysi dodrzovala a citila jsem se dobre. Asi se k tomu vratim. O metode pani Mojzisove jsem slysela, ale ja cvicim kazdy den jogu, tak si myslim ze to cviceni uz neni vic treba 🙂

katka_nedo
9. zář 2019

@bonavoxa bila magie neni dobra???Ja myslela,ze cerna je spatna🤷‍♀️

lenatko91
9. zář 2019

@bonavoxa od kdy je bílá magie špatná? A proč by využití bylinek a stravy, takže toho co dává sama příroda, mělo být špatně? To nemyslím nijak zle, opravdu mě to zajímá, ještě jsem to nikde neslyšela.. max u výkladu karet a těchto věcí

drakenn
9. zář 2019

@bonavoxa Kraniosakralni terapie jako bila magie = opak dobrého? Holka, nemáš v tom trochu guláš?! Nic o tom nevíš, tak bacha na nevyžádané rady.. nepachej dobro..

bonavoxa
9. zář 2019

@lenatko91
@drakenn
Je přímo seznam, který dělali exorcisté. Sama jsem z některých položek byla překvapená. V minulosti jsem to tak neřešila a buď to nemělo vůbec žádný účinek nebo se prostě začaly dít ještě horší věci, tak mi to dává smysl. Jak víš, že o tom nic nevím? V tom seznamu mě překvapily například rodinné konstelace.

lery92
9. zář 2019

@andys skutečně vam léčitelka promasirovala břicho , tak že vyhladila vaječníky?

...takže já jdu vrátit diplom .

Btw .. můj děda se léčil s rakovinou , akutní myeloidní leukémie , věk 85 let.
Do tý doby šlo všechno fajn .Krevní výsledky , dědovi dýchání , barva , chuť k jídlu ... Ano byly horší chvíle .Chemoska není sranda .Pak našel lecitele.Ten mu místo Leukrenu doporučil lentilky z marihuany .Za 15 tisíc .Deda je už rok po smrti ...
... Takže za tohle bych je zavřela , až by zčernali .Hazard se zdravím , víra v nic .A lidí stále stejne nepoučitelný .