MS po revizi a cyklus ovulace. Bude stejný nebo jiný?

mariekk12
10. lis 2022

Hezky večer chtěla bych se zeptat revizi jsem podstoupila 7.11.2022 kdy přibližně mohu očekávat ms a bude muj menstruační cyklus stejný nebo úplně jiný?
ptám se jelikož se chceme snažit o další hned po šestinedělí ta končí 19.12.2022. mám raději nakoupit ovulačni testy doufám že se to šestinedělí podaří pokud ne tak si dam pauzu a necháme tomu volný průběh po revizi jsem začala brát vitaminy gs mamavit pro plánované těhotenství A je normální pouze špiněni a slabé růžové krvácení po revizi čekala jsem to horší ale ono ne🙈

Děkuji za přečtení

vikysek0987
11. lis 2022

Ahoj, také jsem po revizi jen špinila jeden den a dál nic....
Ms došla za 4 týdny přesně, jak jsem byla zvyklá a též jsme na nic nečekali-zadařilo se po 3.MS a další nedošla.....
Pokud ovulaci nepoznáš a nevíš kdy je,tak testy nejsou na škodu, jsou však jen orientační....
Držím palečky 🍀

lencaa11
11. lis 2022

@mariekk12 Ms většinou prijde 4-6 týdnů od revize může bejt stejná a taky ne může bejt i silnější než klasická Ms jinak cyklus to je otázka zda hned naskoci je to individuální každá jsme jiná určitě ovu testem nic nazkazite ale neupinat se jsou ženy které otěhotní v 6 neděli jiné do 3 až 6 měsíců a jiné třeba rok atd ...☘️☘️dej te si čas - vytamini pro oba a držím palce

janule0123
11. lis 2022

@mariekk12 me přišla dva měsíce po revizi … neskutečné zle me bylo v termínu menstruace, ikdyz nepřišla …před revizi cyklus pravidelný plus minus 24hod.. teď par dni dřív, par později… a znatelně silnější… už je to víc než půl roku a zatím nic …

janches
11. lis 2022

@mariekk12 ahoj, mě po revizi a následné další revizi přišla MS 5 týdnů, ale to bylo spíš jen špinění a pak další měsíc už normálně. Ale cyklus se mi zkrátil o 2 dny. Za 4 měsíce po druhé revizi jsme zkusili a vyšlo to na první pokus. Držím pěsti, ať je vše v pořádku.

mariekk12
autor
11. lis 2022

@vikysek0987 ovu nepoznám než jsem našla čárky na testu podívala se na menstruační kalendář kdy cca to vychází + - a ono to vyšlo

martt
11. lis 2022

@mariekk12 Mne trvalo rok po revizi než se mi pořádně srovnal cyklus a tím pádem bylo i těžké vysledovat ovulaci. Ale každá to má jinak.

andelka
11. lis 2022

Mně přišla ms po 31 dnech. Obvykle jsem měla 28-31 takže standard. Hned jsme se nesnažili,až po třetí ms.