Nedozrávání vajíček. Umělé oplodnění nebo léky?

misul122344
6. dub 2022

Zdravím dnes jsem byla na gynde bolesti v podbrisku
Na gynde z ultrazvuku zjistil ze mi asi nedozravaji vajíčka
Ale ze mám prijt 10 dni od menstruace abY to potvrdil poslední menstruace 20.3.2022 nevím ani kdy ovuluju . Ale chci se zeptat s přítelem plánujeme delší dobu miminko řekl mi ze musí zjistit jestli mi dozrávají vajíčka a jinak uměle oplodnění . Chci se zeptat je tomu tak ? Nebo budu brát třeba nějaké léky ? Omlouvám se doufám ze me pochopíte protože jsem ztoho ještě teď nějak rozhozena myslela jsem ze mám zánět močových cest a hned mi řekl tohle a to čekání jestli tomu tak je me normálně ubijí😔😔😔

gbp
6. dub 2022

@misul122344 uvidis vic po tom ultrazvuku, ale urcite se da nejdriv zkusit neco driv nez umele..me 2x pomohl inofolic. obsahuje latku inositol, ktera podporuje dozravani vajicek 👍 nebo treba nejake bylinky - kontryhel, hormonalni joga...moznosti je plno. nam taky doktor rekl, ze s nejvetsi pravdepodobnosti spontanne neotehotnim a bude potreba umele a mam jedno skoro dvoulete a druhe cekam a obe uplne prirozene 🤷🏼‍♀️

misul122344
autor
6. dub 2022

@gbp mam strašný strach to čekání me úplně ničí teď pořad nevím co a jak 😔😔 já jsem asi přeslechla co říkal po tom ale vím ze na konci bylo uměle oplodnění nevím jestli mi něco napíše nebo co a jak jak to probíhá nic nevím já měla za to ze mám zánět močových cest a na ultrazvuku jsem se bolesti strašně kroutila . Ještě teď jsem ztoho špatná

jako_mala_holka
6. dub 2022

Já měla podobné problémy a pomohl mi Nosifol, což jsou vitaminy a hlavně inositol, ten je výborný na zlepšení kvality a dozravani vajíček, i spermií, bral i manžel jako Folandrol tuším... Ovulace krásně začala probíhat a do pár měsíců se zadařilo... Neviděla bych to hned černě a na umělé oplodnění, držím palce
Jo a dá se to normálně koupit 🙂

misul122344
autor
6. dub 2022

@jako_mala_holka super a ty vitaminy mohu začít brát už ode dneska nebo myslíš až po tom ultrazvuku ? Moc dekuju stavím se pro to hned

jako_mala_holka
6. dub 2022

@misul122344 myslím, že klidně kdykoliv, jen to v každé lékárně nebývá skladem, tak se mrkni, případně se dá objednat a já objednávala přes internet, je tam lepší cena... I tak je to dost peněz, ale vůbec toho nelituju... Nejlevnější je Fertiprona tuším, s takovým složením, to jsou sáčky do vody, případně pak Nosifol Combi, to jsou tablety, oboje vyjde na měsíc cca 600-700, berou se dva sáčky/tablety denně, aby to mělo ten správný účinek, aspoň mně to zabralo až v takové dávce, dřív ne

gbp
6. dub 2022

@misul122344 to rozdychas, to mas jen prvotni sok. to bide dobry uvidis, urcite to ma i jiny reseni, alespon na zkousku 👍 tak zatim klid. a i pode mnou v prispevku mas podobne pripravky, ve kterych je ten inositol 👍 tak zatim neco vyber, kup a uvidis, ze treba nebude ani nic dalsiho potreba. me to vzdy za 3 mesice pomohlo 👍

misul122344
autor
6. dub 2022

@gbp dobre koupím chci se zeptat mám vzít sáčky nebo prášky ? Co ti vyhovovalo furt koukám a asi vezmu inofolic zajedu do Benu a uvidím jen nevím jestli sáčky anebo prášky no 😊

gbp
6. dub 2022

@misul122344 mela sem sacky. pak je myslim nejake silnejsi pro ty co maji nadvahu. myslim, zw to poradi. 👍 drz se

misul122344
autor
6. dub 2022

@gbp moc dekuju