Nehormonální tělísko - jak dlouho se krvácí?

mrsnikola
4. říj 2016

Ahojte, pred peti dny jsem si nechala zavest nehormonalni telisko a stale krvacim. Intenzita se nijak nemeni, je to stale vcelku silne. Mela to nektera z vas podobne nebo uz mam radeji zacit resit vyndani? Dle gynekolozky by to melo par dni krvacet a je mozne, ze treba mesic spinit. Zatim jsem se ale z vlozek na slipovky nedostala. Mate nekdo zkusenost, prosim? Dekuji

leilunka
4. říj 2016

mám zavedenou mirenu od května, ze začátku jsem krvácela asi týden uplně běžným zpusobem, poté jsem špinila cca 2,5 měsíce, poté klasická MS jednou měsíčně, minule už byla slabá, tak jsem si myslela, že už ustane a ted přišla uplně normální ☹ ale bylo mě řečeno že za půl roku od zavedení bych měla být uplně bez, no moc nevěřím

konidana
4. říj 2016

@leilunka mirena je ale s hormony , ne?

@mrsnikola týden neřeš, pak by to snad mělo ustávat. Já měla cca půl roku po zavedená menses nejmíň dvojnásobnou jak v síle tak v délce (měla jsem celkem slabou), pak se to zklidnilo, návrat k normálu nebo spíš k slabšímu normálu 🙂

a tady je jedna starší diskuse:
https://www.modrykonik.cz/forum/antikoncepce/nehormonalni-nitrodelozni-telisko-prosim-o-zkusenosti/

tomato543
4. říj 2016

@mrsnikola tak zavádí se v dobu menstruace.. takže pár dní po tom určitě počítat, že to přidá. já teda bohužel měla velice silné krvácení i v průběhu potom.. po 2.těhu pujdu do hormonálního.. tak silné krvácení bych v práci a jinde opravdu nezvládala...

tomato543
4. říj 2016

@leilunka s nehormonálním se klasicky krvácí.. ty máš asi hormonální..

leilunka
4. říj 2016

@konidana
@tomato543 aha je to možné, mám to nejdražší za 6000,- a krvácet by se nemělo vubec ,ale jak říkám .....omlouvám se tedy za mylné info

tomato543
4. říj 2016

@leilunka nehormo stojí kolem 1 500 Kč (dle pracoviště) no nemělo by se krvácet..mamka má hormo už rok a že by nekrvácela teda se říct nedá.. třeba se to ustálí časem.. 😎

mrsnikola
autor
5. říj 2016

Moc vsem dekuju!