Otěhotnění i přes cystu?

vichys
8. led 2022

Dobrý den , mám cistu na levém vaječníku čekám na operaci , 40 dnů jsem brala hormonální léky po kontrole cista zvětšená nyní cca 5 dní nevolnosti je možné otěhotnění i přes cistu ? Pokud jsem opravdu těhotná jaké jsou rizika v těhotenství cista je 6cm , má někdo zkušenosti ? Žiju v zahraničí lékaři tady nic moc

petradt1986
8. led 2022

Muzes otehotnet i pres cystu. Udělej test.

domka001
8. led 2022

@vichys Ja jsem 7tt,a mám cystu 4cm na levém vaječníku. Nevím jestli se cysta vytvořila po oplodnění, nebo před. Ale doktor to nijak neřešil,mám se jen šetřit. A otěhotnět přes cystu se také dá,vaječníky máte dva 🙂 zkusila bych test. Ale mě bylo řečeno že můžu zvracet i právě z te cysty.

vichys
autor
8. led 2022

@domka001 také jsem přemýšlela jestli ty nevolnosti nemůžu mít z té cisty , no uvidíme pokud jsem ale těhotná doufám že díky cistě nebudou nějaká rizika ... Děkuji za odpověď

domka001
8. led 2022

@vichys zkuste test a uvidíte 😇 cysta v těhotenství ma vždy svá rizika,u někoho se cysta vstřebá u někoho praskne nebo musí na operaci. Je to individuální,hlavne buďte v klidu a nestresujte se.

simonabogy
8. led 2022

Ano otěhotnět přes cystu je možný 🤰🏻❤️ Taky už jsem myslela ze nee a to už mám jednu operaci pred 2 lety ta sebou 🤷🏻‍♀️A za měsíc mám termín porodu 😉 Měla jsem 3,5 cm cystu na levém vaječníku nevím jestli ji tam mám dodnes , ale na začátku mi ji doktorka pravidelně kontrolovala a vse bez problému tak uvidíme po porodu .Mám i endometriozu na levém vaječníku takže cysta byla náplnena krvi ne tak co muže s MS odejít ,ale těhotenstvím mi to hodně pomohlo 😊

vichys
autor
8. led 2022

@simonabogy krásná fotečka děkuji za odpověď