Po aplikaci Ovitrelle. Kdo to tak měl? Zadařilo se?

irisek007
18. bře 2022

Ahoj holky, minulou neděli jsem si píchala ovitrelle pondělí úterý snažení. Od té doby mě pořád bolí břicho Jako před MS a v kruzích taky. Do MS mám samozřejmě ještě čas.
Kdo to tak měl a zadarilo se? Já se bojím že to nevyjde.
PS: bylo to první pichnuti.

amalka2981
19. bře 2022

@irisek007 Ahojky, já jsem na tom skoro úplně stejně. Mně byla píchnuta minulý pátek 🙂 takže teď jsem ve fázi čekání 🙂 Každopádně jsem jen ze zvědavosti zkusila test a nevím, zda něco uvidíš. Myslím, že jen duším, ale to jsem si říkala, jestli ještě není důsledek té injekce..? 🤔

irisek007
autor
19. bře 2022

@amalka2981 já taky zkoušela jestli na mě zabrala a 2 čárky ale to je z injekce. Testovat se má až 10-12 dnů po aplikaci 🙂. Akorát mě včera schválila horečka :( tak nevím nevím. V noci 38,6 a dnes na tom nejsem o moc lépe :(. Myslím, že si dalším cyklem ještě projdu

lachtanice86
19. bře 2022

@irisek007 tyhle stavy jsem mela po ovitrelle vzdy. Těma hormonama. Těhotenství z toho nebylo nikdy

lilian2111
19. bře 2022

Po ovitrelle jame to měla pokazdy, ale držím palce 😊

irisek007
autor
19. bře 2022

@lilian2111 jakože horečky? :( čekala jsem reakci dříve ne až za týden

lilian2111
19. bře 2022

@irisek007 horečky bych na ovitrelle nesvadela. Bolesti jsem měla 😊

irisek007
autor
19. bře 2022

@lilian2111 jo tak 🙂 no myslím si že i kdyby se to mělo podařit tak díky těm horečkam spíše ne. Uvidíme 😊

irisek007
autor
19. bře 2022

Naděje umírá poslední

lilian2111
19. bře 2022

@irisek007 A třeba zrovna jo 🍀 držím palce 😊

irisek007
autor
19. bře 2022

@lilian2111 děkuji 😊

irisek007
autor
21. bře 2022

@amalka2981 pak dej vědět jak jsi dopadla 😊

irisek007
autor
24. bře 2022

@amalka2981 Tak jakpak jsi dopadla? 😊

irisek007
autor
27. bře 2022

Tak já bohužel nic :( dnes 1dc

amalka2981
27. bře 2022

@irisek007 Ahoj, já jsem na tom úplně stejně, dnes 1DC.. tak vzhůru do nového měsíce!

irisek007
autor
28. bře 2022

@amalka2981 přesně tak 😊 mám jít 11-13 den cyklu zase na ult kvůli folikulum a následně asi zase dostanu ovitrelle

amalka2981
28. bře 2022

@irisek007 Mám to úplně stejně 🙂 já už jsem se dnes objednala, takže jdu příští pátek ráno. 🙂 Tak pak dej vědět, kdy jdeš Ty a jak vypadají folikuláče 🙂

irisek007
autor
29. bře 2022

@amalka2981 No... Já jsem pěkně naštvaná blbě mi to vychází.... 6.4 jdu na Gyn na folikumetrii to je v poho…
Ale vyšlo to tak blbě že tam není moje dr. A je tam chlap 😭 😭 😭 no jaksi nemám na výběr.
Myslím, že příští měsíc se to stejně ani nepovede. Mám jít 11-13. DC na to měření.. 11 den bude urco brzy 12 cty ab13 den tam moje dr není :( 13 ty je pátek a pak v pondělí je už 16ty DC to už může být zase pozdě. A tím že tam nebude moje dr tak ani nevím zda mi dá ten ovitrelle nebo co bude :( a do toho 30.Dubna svatba. Nevím zda jsem se na to v dubnu neměla raději vykašlat a jít až v květnu. To mě tak štve…

irisek007
autor
5. dub 2022

@amalka2981 ahojky tak co folikuly? Mě to čeká zítra 😁

amalka2981
5. dub 2022

@irisek007 Ahojky, už zítra? Ty jo, to se maaaš! Já až v patek.. ale už bych taky nejraději jela! Já jsem včera dobrala clostilbegyt a musím říct, že je mi dneska úplně zleeee. Bolí mě podbřišek, začala jsem od včerejška špinit, mam zimnici, takový ten studeny pot a pořád se mi chce brečet! 🙈Takže já dnes úplně vyšťavenost! Tys neměla nějaké takové důsledky užívání? Já právě vůbec nevím, jestli je to normální.... 🤔

irisek007
autor
5. dub 2022

@amalka2981 Nooo už zítra, mám jít 11-13 ty den cyklu. Takže mě objednali už na 11 ty.... Akorát není tam moje dr. Ale nějaký doktor takže vůbec nevím co mám čekat. Já právě nedostala nic k tomu. Mě jen napsali ten ovitrelle co jsem si píchla. Všude čtu, že každý něco k tomu dostal i ty a mě prostě jen tu injekci 🙄 a po té mé vlastně týden a půl bolelo břicho jako by měla přijít MS. Pak to přestalo.... A klasický mám před MS bolest prsou, krizi a křeče a teď nic až najednou MS... A to že hned naplno žádné spínání před tím nic. No jsem na ten zítřek zvědavá. Myslím, že tam nic nebude že to je brzy. Pak jedině kdy bych mohla jít je pondělí ale to už je 16dc a to si myslím že bude pozdě.

amalka2981
6. dub 2022

@irisek007 Ahojky! Tak jak jsi dopadla? Myslela jsem na Tebe! 🤗

irisek007
autor
6. dub 2022

@amalka2981 Ahojky. No… Jak jsem. predpokladala, tím že tam nebyla moje doktorka a navíc to bylo brzy tak je to tento měsíc háji :( Doktor nenašel levý vajecnik a v právo mám folikul 14mm… A sám říkal že je brzy a v pondělí už může být pozdě tak že se na to tento měsíc mám vykašlat a jdu až v úterý na konzultaci s mojí dr. 😭 takže tento měsíc nedostanu oni ovitrelle nic… Protože to není jak nacasovat. Achjo…

amalka2981
7. dub 2022

@irisek007 Ahojky. Tak to mě moc mrzí, každopádně není nikde psáno, že ovulace o víkendu nebude, ne? 🙂 Spíš by být mohla, tak se musíte snažit. 🙂 Já jedu k doktorovi zítra, ale je mi už 5. den hrozně špatně, asi z těch hormonů, co jsem brala nebo nevím.. stále návaly, pocit na zvracení, bolesti hlavy.. a dnes jsem si měřila BT (jakože, jestli už se třeba blíží ovulka) a teplota ráno 36,9 😳 takže vůbec nechaaaapu, co to má být 🙄 tyhle teploty mívám až po ovulce, tak jsem si taky říkala,jestli vůbec nějaká ovulace tento měsíc bude 😑

irisek007
autor
7. dub 2022

@amalka2981 ahojky, něco jsem si o těch pracích co máš četla, a je to celkem hnus no :/ že spouste holeknjenpo tom zle :( snažit se Budem to je jasné 😊😊 držím palečky a budu na tebe myslet. Hlavně ať je ti lépe ❤️

amalka2981
8. dub 2022

@irisek007 Ahojky, tak u mě dnes taky žádná sláva! Jsem 13DC a největší folikul tam byl nějakých 13mm, prý tento cyklus zřejmě nic nebude 🙄 říkal, že to moc nechápe, protože beru ty stimulační léky.. tak mi zvýšil dávku léků (už teď mi bylo brutal blbě, tak jsem zvědavá, co se mnou udělá dvojitá dávka 😑), vzal mi krev a prý uvidíme, co dál, objednali jsme se s manželem na profi spermiogram do Brna na konci dubna, tak uvidíme.. Každopádně tento měsíc prý žádné zázraky čekat nemáme 😏

irisek007
autor
8. dub 2022

@amalka2981 ty jo :( no já měla 11dc 14 mm to nejsme od sebe moc :( já uvidím co mi řekne moje dr v úterý. Jestli bude také ještě měřit nebo ne a budete jen konzultace. A řekla jsi mu ze je ti po nich špatně? :( Držím palečky ať to zvládneš budu na tebe myslet.

amalka2981
8. dub 2022

@irisek007 No, není to úplně jednoduchý, ale snad se jednou dočkáme! Jak dlouho se snažíte? My jsme před rokem a třičtvrtě přišli o miminko (ZT v 9. týdnu, ale přišlo se na to až ve 11., Když jsem začala krvácet 😏).. Bylo to naše "první miminko" a od té doby nám to prostě nejde... Dnes mi právě doktor řekl, že jestli bude manžel v pořádku, tak je možné, že mi při tom potratu při operaci něco podělali.. A budeme zkoumat toto 😔 Každopádně se mi má taky v úterý doktor ozvat kvůli té krvi, tak budu jak na trní! 🙈

irisek007
autor
9. dub 2022

@amalka2981 my se snažíme 3,5 roku. Ale mezitím stěhování, stres...

irisek007
autor
12. dub 2022

@amalka2981 Byla jsem na té konzultaci a rovnou ještě jednou koukla na ty foliky. No v právo co jsem.mela minulou středu 14mm tak zmizel. Ovulaci jsem nepocitila a říkala že je to divné. Koukla mi na levo kde ten doktor nenašel vajecnik a našla dominantní folikul. Takže se máme dnes a zítra snažit že by měla být ovulace. Ale že je tento cyklus nějaký divný… S tím pravým folikem co zmizel a ptala se zdá jsem na sobě něco pocitovala a já že nic…
Tak jsem zvědavá. Tento měsíc jsem nedostala ani ovitrelle pac ovu by mela byt na spadnutí. :D :D Teď mě pichalo v levo tak asi se už něco děje :jazyk: :dance:

amalka2981
12. dub 2022

@irisek007 Ahoj. Ty jo! Tak to je super! Budu držet pěsti! 🤗 To j super, že Tě doktorka i rovnou prohledla. A pokud by už byla ovulace, tak by tam preci byla nějaká tekutina, to by určitě poznala.. takže se prostě folik někam zatoulal 😁 ale je skvělý, že Ti dnes našla dominantní! To moc gratuluju a dejte tomu co proto! 😁Mně dnes doktor taky psal, že hladina Prolaktinu je nízká, což je dobře, takže tím tenhle cyklus nebyl.. Každopádně už od 15. DC beru Progesteron, takže si myslím, že i kdyby se ovulka dostavila později,tak jsem ji stejně Progestronem zastavila.. 😔 Takže já tento měsíc beru hodně s nadsázkou a uvidíme, co přinese příští 🙂 tam nás čeká vyšetření manžela, tak se snad ještě trošku posuneme 🙂