Pomohl vám Clostilbegyt k miminku a kolikátý cyklus?

petanevesta
31. kvě 2012

Chtěla jsem se zeptat, jestli Vám Clostík pomohl k mimču a kolikátý cyklus....jestli jste měli při užívání nějaký vedlejší příznaky a případně jestli jste u toho měly i nějaký další gynek. problém, třeba PCO atd....? Jen mě to zajímá, protože jsem ho začala tenhle cyklus poprvé brát (2tablety denně), tak bych si ráda dodala optimismu 😉

biedronca
23. kvě 2018

Tak poprvé jsem začala užívat Clostylbegyt tento cyklus, v pátek první Ultrazvuk a přístí týden první IUI. No uvidíme.... moc tomu neverim, ze by to mohloo vyjít , na poprvé.

kristyn.g
23. kvě 2018

@lela12 ahoj, do práce chodím, dneska jdu na krev a za dva týdny na ten screening na genetické vady. Hrozně kynu i když bych podle dr neměla protože už tak jsem macek :-/ jak se ti daří??

lucik253
23. kvě 2018

Utrogestan beru uz dlouho kvuli tomu ze sem vubec nemela menstruaci 🙁

lela12
23. kvě 2018

@kristyn.g ahoj, jee tak to je super, mam hroznou radost 🙂 na ten screening ti budu moc držet palce! vůbec neřeš jestli kyneš nebo ne! Hlavně když budeš ty i miminko v pořádku to je po těch letech nejdůležitější 😉 pak to shodíš raz dva 😉 ja nic ani druhý měsíc po proplachu.. 😞 teď jsem 4dc... v pátek 1.6. (13dc) jdu k dr a když to bude vše připraveno tak udělají IUI.. ale nevim no ta šance tam moc velká není takže tomu stejně nevěřím... a s přítelem jsme domluvené že už asi na podzim zkusíme ivf 😏

kristyn.g
23. kvě 2018

@lela12 no je to fakt divný, taky jsem vloni byla furt v pořádku, v nejlepší kondici, podle rd vše ok i po clostilu dokonce dva folikuly a snažení furt a nic nic a nic.. a teď najednou naopak nejhorší kondice, stres, jedna náhoda a je to... mě se zdá že si ten osud čeká aby si z nás mohl udělat nejvíc legraci snad. Moc držím palce na IUI! 🙂

lela12
25. kvě 2018

@kristyn.g to tak většinou je, přestala jsi na to myslet, měla jsi stresy s novou prací a je "to" 🙂 hlavně ať je všechno v pořádku a máte zdravé miminko 😉 moc na tebe myslím! 🍀 děkuji ale nedávám tomu téměř žádnou šanci je tam strašně malá šance...

anita003
11. čer 2018

Ahoj holky, tak jak to jde? @kristyn.g tak jak dopadl screening? Všechno v pořádku? Kdy máš termín? 🙂 @lela12 podstoupila jsi to IUI? Jak se po tom cítíš?
Já jsem před týdnem byla na laparoskopii, na zjištění průchodnosti vejcovodů a nezjistili nic, resp. opět vše v pořádku... Ale prý je teď 3 měsíce největší šance na otěhotnění... K mojí smůle se mi v den operace ozvali z práce, kam jsem psala v lednu, že se mám dostavit na výběrové řízení... Takže tam 14.6. jdu a uvidím... Pokud by to vyšlo, tak by se snažení o nějaký ten rok odložilo, což mě ale naštvalo, neb jsem to po té laparce chtěla zkusit... Je to ale ironie, tak dlouho jsem tu operaci odkládala s tím, že se mi určitě ozvou, a když už jsem to vzdala a operaci podstoupila, tak mi odepsali... Jak na potvoru 😀

kristyn.g
11. čer 2018

@anita003 hele já byla na operaci, pak další měsíc nastoupila do nové práce a i když jsme snažení odložili tak se hned druhý měsíc práce zadarilo 😀 život je úsměvný... Takže být tebou nechám tomu volný průběh. Jinak vše je ok screening je na výbornou... Termín mám 18.12 🙂

kristyn.g
11. čer 2018

@lela12 ahoj tak jak to a tebou vypadá? 🙂

anita003
11. čer 2018

@kristyn.g to jo, tomu se člověk musí už jenom zasmát... Když to plánuješ a chceš, tak to nejde ani za nic, ale jakmile máš jiné plány a nepočítáš s tím, tak se zadaří... Hrozné :D Každopádně, tak ať to tak klape i nadále! A už víte, co to bude? 🙂

lela12
11. čer 2018

@anita003
@kristyn.g Ahoj holky, nevím jestli jsem to tady psala nebo ne... IUI proběhlo 1.6. kdy na kontrole folikul téměř na prasknutí a nějaká výborná sliznice (nepamatuju si přesně ten jeho odborný název) tak pichnul jeste tu injekci na ovu a udělal IUI. Nebylo to nic příjemného ale rozhodně ne bolestivého, za pár minutek hotovo, pak jsem si ještě 20minut poležela na koze a jeli jsme domů, druhý den jsme ještě udělali "pokus" doma a teď čekáme... taky jsem byla na tom proplachu, teď to byl třetí měsíc, ale nijak tomu nevěřím i když by to bylo naprosto úžasný už jen proto že ja mam narozky zítra a přítel 10dní po mě.. od toho IUI mam strašně "těžký" prsa a bolí podbřišek jinak nic... kristyn mam velikou radost že máš tak úžasné těhu jen tak dál držím palce! 🍀

lela12
11. čer 2018

@anita003 a ty na práci prď... prostě se dál snažtea uvidíte, co se má stát se stane a když to bude těhotenství tak práci vem čert 😉

kristyn.g
12. čer 2018

@lela12 jé tak taky hrozně moc držím palce! za chvíli už by mohlo být znát zda se podařilo, tohle je supr cesta takhle tomu jít hezky naproti 🙂

anita003
12. čer 2018

@lela12 a kdy to máš dostat? Zkoušela jsi už testovat? Mně by to asi nedalo a už bych testy zkoušela :D
Jinak jak říkáš, co se má stát, to se stane... Na přijímací řízení půjdu, ale byla bych asi radši, kdyby to nevyšlo, mám teď relativně novou práci, ve které je mi fajn, na druhou stranu to, kam mě pozvali, má větší prestiž... No, nechám to osudu...

kazitka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lela12
13. čer 2018

@kristyn.g děkuju, ale mám pocit že to nevyšlo už ani prsa mě nebolí... o víkendu čekám ms...

@anita003 nějak v neděli nebo v pondělí, ale ja beru duphaston takže nejdřív musím testovat a pak až vysadit.. ja se vždy bojím zklamání tak radši netestuji 😂 tak uvidíš snad ten pohovor dopadne tak jak si přeješ 😉
Holky nejhorší je že mi chlap řekl že další IUI nechce, platíme za to 3500,- a prej to jsou vyhozený peníze když je tak malá úspěšnost, že to do konce roku necháme a pak kdyžtak budem řešit IVF... 😞

kristyn.g
13. čer 2018

@lela12 to je škoda ☹ moc ti přeju aby ti to tedy hned vyšlo když chlap nechce ☹ jinak držím palce mě bylo dva týdny jako bych to měla dostat, přísahala bych že to dostanu, jinak nic 😉

biedronca
13. čer 2018

@lela12 hele a odkud jste? Jestli sr tam plati za IUI takovou castku, kolik budete platit za to ivf proboha....
Co znam, tak iui je zdarma je to 6x za rok hrazeno pojišťovnou! My jsme z Orlové, to je u Ostravy.

beruska1889
13. čer 2018

@biedronca my platíme za každý pokus IUI 1500,- ale každá klinika to má jinak...

biedronca
13. čer 2018

@beruska1889 vždyť to je zakrok, hrazeny pojišťovnou! Jedině ze by ty kliniky nemeli smlouvu s tou pojišťovnou a jeli vse sami na srbe, tudíž draho..
Me je úplně proti srsti hradit něco, co vlastně vubec "nemusim".to bych asi klidně nekam dojížděla, furt to vyjde levneji.

beruska1889
13. čer 2018

@biedronca jo on ten zákrok je hrazený pojišťovnou a moje klinika má smlouvu se všemi pojišťovnami, těch 1500,- je na faktuře uvedeno jako příprava spermií k IUI... Nějak ten vzorek upravují v laboratoři, takže prý proto...

biedronca
13. čer 2018

@beruska1889 to je vsude ze ty spermie musi nejdriv vyselektovat, ty nejlepší..to je jasny.to je celek, jeden proces.Achjo, nezávidím no.tolik penez, kdyz jdete opakovaně, a vlastně ' zbytečně '.

biedronca
13. čer 2018

@lucik253 me to ceka ted jak dojde ms, zvysil mi davkuna 2 rano a 2 večer

beruska1889
13. čer 2018

@biedronca no jo no... Co se dá dělat... Počítali jsme s tím, že když si necháme k mimču pomoct, že to bude něco stát... Jinak jsem se svou klinikou moc spokojená, doktoři i sestry super přístup, hodní, milí, usměvaví... Takže tam jezdím docela ráda... 😀 😀 😉

lela12
13. čer 2018

@biedronca já jezdím do Arlety do Kostelce nad Orlicí... a i to mam 60km... stejnou vzdálenost mam do Sanusu HK ale tam me nikdo nedostane... ivf je tam od 18 do 35tisic takze asi jako všude... ja měnit nechci jsem s nima strašně spokojená... a prostě 160km do Prahy jezdit nechci... 😞 to IUI má prostě strašně malou šanci navíc když jsme oba zdravý...

lela12
13. čer 2018

@kristyn.g on strašně chce mimi, ale asi jak vidí jak mě tohle ubíjí tak to radši nechává osudu zatím... achjo 😞

kristyn.g
13. čer 2018

@lela12 to je hrozně smutné no. Ale nepropadejte panice 🙂 však máte naději že se vlastního dočkáte. Mám kamarádku která také řeší problémy, ale ti budou muset jít do dárce... ono se to fakt blbě dělá ale je to důležité se snažit tolik nesnažit. Uplně vidím jak jsem byla bezmocná, už jsem nevěřila že to dopadne jinak a dokud to dítě nebudu mít v ruce tak asi neuvěřím... a potom se budu bát stejně, prootože má manžel dědičnou chorobu, jak závažnou ji bude mít drobek... ☹ A myslíš že IUI má malou šanci? mě to přijde škoda to nevyzkoušet, hodně párům to takto vyjde, i když nemusí se to asi hned hrotit, čas ještě je, myslím že si psala že ti ještě ani třicet nebylo že?

rubesovak
13. čer 2018

@lela12 samozřejmě držím palce ať uz další IUI není potřeba, ja jsem u prvního otěhotněla hned po první stimulaci clostikem, ale bohužel mimoděložně a pak až na 8.pokus IUI kdy jsme to teda měla 6x na pojišťovnu s injekcema kazdyt den a mezitím 2x stimulaci s clostikem. Za samotnou IUI jsem platila 1000,- injekce byly samozřejmě dražší, ty platíš jenom za ten výkon 3500,-? To mi přijde hodně teda

lela12
13. čer 2018

@kristyn.g děkuji za podporu 🙂 nesnažíme se nijak extra dlouho.. rok a půl.. a ja jsem mladá je mi 26, příteli 34.. a to je ten problém.. moje kamarádky nemají mimi skoro žádná tak to docela beru, ale jeho kamarádi už mají druhé.. přítel měl do 30ti hodně divoké léta tak si to teď vyčítá že nezačal dřív atd.. navíc všichni to vědí že chceme a upřímně chlapy kterým se to povedlo na první pokus tohle nikdy nepochopí... tak z toho je takový špatný a ja taky že mu (nam) to nemůžu dopřát... ale ono to vyjde prostě na to asi ještě nejsme tak připravený a ještě k nám nechce... tobě to strašně moc přeji! A neboj všechno bude v pořádku a na vánoce už budete ve třech se zdravým miminkem! 🍀

lela12
13. čer 2018

@rubesovak děkuji, ale nevěřím tomu už od toho zákroku.. přeci jen šance 10%? No nevím to snad i doma při sexu ji máme větší 😊 a nechápu proč se za to tak moc platí, protože jsem to navíc měla bez stimulace... ja platila 3400,- i za proplach vejcovodu... tak nevím 😞 clostil už jsem měla několikrát a nic... zas například misto 8 pokusu IUI bych už cenově měla IVF 😏