Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

medria
16. črc 2012

@valea díky moc, no dneska koupím test a pak se uvidí. nějak nemůžu sebrat odvahu, spíš se bojím, že tam nic nebude asi to i podvědomě tuším, tak to raději oddaluju ☹

sabisek
16. črc 2012

@medria Mas pravdu, jenze ja to nikdy nemohu vydrzet. DOkonce jsem si rikala, ze si radsi ani nekoupim test, ale pak sjem to zase nevydrzela a uz ho mam zase koupeny...

ddanda
16. črc 2012

@sabisek jejda, takže puberťáci..... 😀

a.n.e.t.t
16. črc 2012

@medria jak se znám, tak já bych taky testovala před očekávanou MS, jsi fakt dobrá, že tak vyčkáváš 🙂
@ddanda tak to já mám růžovou barvu moc ráda a holčička bude růžová, co naplat 😀
@sabisek tak to já bych teda spala dál, manžel odchází z domu do práce a já ještě hodinu spím, než musím vstát do práce já a to si piš, že usnu 😀

medria
16. črc 2012

@a.n.e.t.t jo já chci kočárek taky nový. nejlepší byla ségra, když řekla, že mi věnuje i ten kočár, že když minule nastupovala do tramvaje tak mu sice upadlo kolo, ale jinak je úplně v pohodě a skoro jako nový 😀 😀 😀

sabisek
16. črc 2012

@ddanda No, ale jsou super...Asi jsem vyjimka ucitelka, co si nemuze stezovat na svou praci.... 🙂

ddanda
16. črc 2012

@sabisek tak tě mají jako kámošku, ne?

iret
16. črc 2012

ahoj,teda vy jste toho fakt nažvanili!! takže stučně:
-taky jsem se dozvěděla dost hnusně při otázce na mimi - no,mít ho můžete,jestli se vám teda povede otěhotnět (nebyl to obvodní gyn.tam jdu dneska,ale já se léčím i jinde..), na endokrinol. jsem slyšela tu větu snad doslova podruhé-ale nějak je neberu vážně 😀

-kočárek-pro případné názory-mám odzkoušený jané (neprodala jsem a nekoupila bych si jiný,max. uvažuju o reversu,ale značku nezměním, je dokonalý), cortina je taky asi hodně dobrá, do poslední chvíle jsem zvažovala i ji,ale byla těžší,nedala se korba vozit v autě, a byl z hrozného materiálu potah (kamoška ho měla hned jak socka otrhaný-to teď už není),

-na moravu to máme daleko,ale byli jsme tam na svatební cestě a fakt je to tam bomba, věřím,že se tam jednou zase podíváme, zámky, hrady jsou tam fakt parádní, příroda ještě víc,závidím

-po vysazení HA jsem taky poprvé měla rozházený cyklus, ale měla jsem MS, měla jsem 24-36 dní cyklus,ale i tak se nám podařilo otěhotnět, mj. hlen jsem taky měla a poznala jsem tak ovu, snad to tak bude i v tomto případě (a tělo nebude protestovat!)

sabisek
16. črc 2012

@ddanda Tak trosku, ale mam sve hranice, moc kamaradstvi a pak te nerespektuji.

ddanda
16. črc 2012

@sabisek tak to je v pořádku 😉

a.n.e.t.t
16. črc 2012

@sabisek tak na gymplu to může být fajn 🙂 , já jsem taky studovala pajdák, ale jako učitelka na základku na druhý stupeň, a rozmyslela jsem si to 😅 , no teď sice práce taky nic moc (nebo teda jak kdy 😅 ), hlavně mnoho stresu, takže počítám s tím, že budu muset jít na nemocenskou, až budu někdy čekat mimčo.

sabisek
16. črc 2012

@ddanda Mamka je take ucitelka (vedela jsem, do ceho jdu) a jiz take ucim nejaky ten patek.... 🙂

sabisek
16. črc 2012

@a.n.e.t.t Kolegyne, co byli tehotne byly take na rizikovym, tak uvidime. Ja si vsak uceni uzivam, tak uvidime, co ja na to, nejdrive musime otehotnet. Je a jakou aprobaci?

sabisek
16. črc 2012

To pocasi je dnes u nas depresivni, prsi, jen se leje...Hruza des.

medria
16. črc 2012

@a.n.e.t.t no já mám taky občas dost stresující práci, co vlastně děláš ty?

já máma náročného šéfa cholerika, který vyžaduje být 24 hod denně na telefonu a přesčasy i několikrát týdně, tak nevím, jak budu tohle zvládat ... na druhou stranu bych chtěla vydržet pracovat co nejdéle

iret
16. črc 2012

a dá....
taky jsem před svatbou řádila na beremese, taky to manžel těžce nesl, pak na koníka při mimi a na střechu jsem taky chodila,ale tam už jsem nepsala,jen jsem spíš hledala inspirace, baráček se nám podařilo postavit během loňského roku a už i bydlíme, šlo to celkem dobře-když to tak čtu,ale taky je milion věcí,co mě štve, co neudělali jak jsme chtěli,ale to i nad nima stojím! a nic ☹,dělníci je jedna kapitola sama pro sebe 😖 ,
no a teď jsem taky čekala,až manžel odejde do práce a pustila si počítač, zatím mu taky vůbec neříkám,že jsem zpět na koňovi 😀, ale stejně jako vy, potřebuju trochu toho pokecu "k věci" 😀

@sabisek vítám jednu ze svých řad, taky mám dovolenou 😅 , za normálních okolností-v práci-toto nebudu stíhat ani náhodou ☹ , teď je i výhoda,že malá dlouho spí,dá se to stihnout
s domečkem mě to fakt mrzí, umím si to všechno opravdu živě představit, taky jsme měli hodně těžkých chvilek...přeju,ať jste brzy ve zdárném konci! 😉

@valea jsi dobrá,že jsi to ještě nevykecala!!!! to já nevydržela! a bojím se,že ani podruhé to nevydržím, případné následky budou asi těžké,ale neumím si představit,že bych to neřekla,já se v tu ránu i chovala jako debil 😀 , jinak je fakt,že jsem potřebovala tak den na to,abych se s tím smířila,ale manžel od rána telefonoval a mě už pomalu chodili jen smsky (byla jsem v práci), a utajit bych to do 12tt stejně nezvládla,od 8tt jsem zvracela jak divá a musela na neschopenku 🙄

-výbavičku mám doma na holku-komplet, když to bude kluk,vůbec netuším,jak to všechno zvládnu prodat!!!! 😨

no nic, na 9 čekám návštěvu-jak jinak,kámošku s dětma (dalších 14 dní bych to tu tak měla mít každý den),tak se jdu alespoň upravit, pěkný den vám všem!!!!!!

valea
16. črc 2012

Pro mě je zatím největší favorit mezi kočárky Jane Slalom

jane_s
16. črc 2012

@ddanda jak tooooo? takze holcicce ruzovou kupovat vubec nebudes?😉

ddanda
16. črc 2012

@jane_s ale to víš že tam něco prpašuju. Já jsem teda ulítlá taky na fialovou, takže holčička v modrém určitě nebude. 😀

valea
16. črc 2012

Vidím, že snad jako jediná jsem spokojena s firmou, co nám stavěla dům. Opravdu na ně nemohu říct jediné křivé slovo. vsechno je udělané naprosto precizně, dům byl hotový a předaný ještě před plánovaným termínem. Reklamovali jsme jen nějaké drobnosti a i ty vyřešili raz dva. Vybírala jsem firmu vyloženě e referencí asi rok a vyplatilo se.
Ale je fakt, že co se týče ostatních řemeslníků, kteří nám dělali známkovou dlažbu a plot, tak hrůza a děs. Ještě tak s firmou, která nám dělala bazén jsme byli spokojeni. teď pro změnu sháníme zahradníka, měli jsme uz jednoho domluveného, i termín a prostě nedorazil a telefon nebere ☹ Ještě, že jsme mu nedali žádnou zálohu. To je prostě pořád něco...

a.n.e.t.t
16. črc 2012

@sabisek dělala jsem češtinu a občanku, ale dodělala jsem jen bakaláře, protože pak jsem se rozhodla dostudovat raději ten druhej obor do konce, a to sociální pedagogiku, takže sociální oblasti se věnuji i v práci.

a.n.e.t.t
16. črc 2012

@medria mám takovou nevděčnou práci, pracuji v zařízení pro mladé dospělé od 18 do 26 let, kteří prošli nejčastěji ústavní výchovou (děcáky, výchovné ústavy), ale taky lidi z pěstounské péče, po výkonu trestu, prostě tato věková kategorie v nepříznivých životních podmínkách, aby neskončili na ulici a nebyli z nich bezdomovci... a práce je to někdy opravdu stresující, často jsou to nevychovanci drzí, věčně se rozčiluju (i když si říkám, že se nebudu rozčilovat), tak právě proto tam v těhotenství být nechci, chudák miminko v bříšku, by pak akorát bylo neurotik...

sabisek
16. črc 2012

@a.n.e.t.t Aha, ja jsem chemicka...

medria
16. črc 2012

@a.n.e.t.t no každopádně zajímavá práce, aspoň děláš něco užitečného 😉 já jsem taky vždycky chtěla dělat něco, co k něčemu je a skončila jsem v kanceláři a jediné co za celý den vyprodukuju jsou stohy zbytečných papírů a emailů, ach jo ... ☹
mám vystudovanou angličtinu a docela ráda bych šla jednou učit, ale když jsem obesílala před 2 lety školy, tak mě nikde nechtěli, takže se mi asi můj sen nesplní 😒

ddanda
16. črc 2012

@sabisek jejda chemii jsem nikdy neporozumněla 😀

sabisek
16. črc 2012

@ddanda Ono to neni tak strasne... 😉

ddanda
16. črc 2012

@sabisek nebyl to zrovna můj šálek kávy, tak mi to ani nešlo 🙂

a.n.e.t.t
16. črc 2012

@medria jako zajímavá práce to je, užitečná svým způsobem taky, ale opravdu nevděčná, oni si vůbec neváží toho, jak jim pomáháme, pro někoho udělám první poslední a on mě pak za odměnu pošle do ..... ale tak každá práce má něco, ze začátku mě to moc bavilo, ale jsem tu skoro tři roky a už toho mám někdy plný zuby, ale jsou to takový období, pak me to zas baví, pak zas ne, záleží na klientech, který tu máme...

ddanda
16. črc 2012

@a.n.e.t.t to tě obdivuju, já bych na to neměla.... 😢

jane_s
16. črc 2012

@ddanda Fialová je taky krásná a některá fialová je s mírným nádechem do růžova😀 takže myslím si, že to bude pohoda🙂))