Snažilky 2012 o 1. miminko po vysazení antikoncepce

anroid
4. bře 2012

Ahoj snažíme se s manželem o první miminko. V prosinci jsem dobrala antikoncepci. Všichni říkali, že to půjde rychle a zatím nic. Najde se nějaká spřízněná duše na pokec??

fachy
18. bře 2013

no zjistili to těmi mými nepravidelnými cykly a také tím, že jsem na utz měla spoustu malých folikulů ve vaječníku, ale nedozrávaly. Mé tělo produjuje moc testosteronu a nedovoluje ovulovat.

ivanatl
21. bře 2013

@fachy tak to mně mrzí, ale snad se to vyřeší co nejdříve. A jak dlouho jsi měla vysazené prášky? možná už jsem se ptala, tak se omlouvám jestli se opakuji. Já teď netrpělivě čekám na MS, ale mrška určitě dorazí. Měla jsem ovu až 23DC a teď jsem 8DPO jenže většinou tak 9 nebo 10 den dostanu MS. Testosteron je mužský hormon, to nějak hodně cvičíš nebo řekli ti proč to tak je?

fachy
21. bře 2013

@ivanatl antikoncepci jsem vysazovala v listopadu. Každé ženě se vytváří v těle testosteron, ten by se měl, ale nějak přeměňovat a mně se právě nepřeměňuje. Přesně nevím jak to je. A taky co jsem si přečetla, tak psali něco o inzulinu, že mi tam taky asi bude zlobit.