Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

kebule82
9. zář 2009

marcel, já jsem normálně nervozní za tebe 😉

marcelkap
autor
9. zář 2009

Už nemusíš bejt. Dneska dorazila mrcha 😢

kebule82
9. zář 2009

tak to mě mrzí ☹ ale bude líp, uvidíš 😉

slavuska1
14. zář 2009

Ahoj holky. Zdravim po dovolené kde bylo super.
Čekala jsem alespon jednu tehuli, a tady nic 😢 Ja taky nic, začínam špinit, takže behem dne se to rozjede. 😖
Marcelko Havlinda je od polikliniky jih přes Malši. Snád to píšu správne. Ja jsem na Mánesce.
Marcelko tak dneska to máš snád s žádankou do ARTu a tam už to pojede jedna radost. držím všem palečky.

Terka nám ješte nerodí? nevíte?

kebule82
14. zář 2009

ahoj slavus, vítám tě po návratu z dovolené, jak jste se měli?

marcel, doufám, že výsledky dopadly OK a dej pak vědět, kdy jdeš do Artu... já jdu dnes 🙂

marcelkap
autor
15. zář 2009

Ahoj holky,
Slavuš, odpočinutá po dovče? 🙂 Já už se na ní těšim jak blázen. Čeká mě od 19.10. - fuj, to je ještě doba 😖

Terka ještě asi nerodí, teď jsem jí "viděla" v diskuzi České Budějovice. Zrovna jsem na ní ráno myslela, když jsem jela kolem jejího baráku 🙂

Včera jsem volala k dr. kvůli výsledkům a sestřička říkala, že je to nějak na hraně nebo co a že musim každýho půl roku na kontrolní stěry - což mi je jasný. Ale zároveň mě objednala na čtvrtek, že to prokonzultujem s panem doktorem a bude mít pro mě připravenou žádanku do Artu.
Včera jsem to řekla jedný kolegyni v práci o který jsem si myslela že je kamarádka. A ona, že ať tam nechodíme, že je to hrozně brzo, že jsme mladý a podobně. Radši je lepší to nikomu neřikat, protože mě tyhle řeči vytáčej čim dál tim víc. Nikdo to prostě nemůže pochopit kdo to nezažil. A navíc, doktor mi řikal, že je lepší, abych byla těhotná co nejdřív, kdyby se mi vrátila ta rakovina. Ať to bylo v jakýkoliv fázi, i tý nejmenší, prostě to neni sranda a nechci dopadnout tak, že se mi to vrátí a nebudu moct mít děti nikdy. A manžel je o 5 let starší, táhne mu na 30, takže už se taky nedá zrovna řikat, že je mladej na dítě.

Jsem se nějak rozepsala 🙂 No nic, jdu zase makat, tak se mějte fajn dneska.

marcelkap
autor
17. zář 2009

Ahojky,
Káťo, ani ses nepochlubila jak to dopadlo v Artu. Povídej, jsem straaaašně moooc zvědavá. Dneska jsem byla na konzultaci u dr. a dal mi žádanku do Artu, tak jsem tam hned volala a jsme objednaní na 23.9. Vůbec jsem nečekala, že to bude tak brzo a mám z toho fakt radost 🙂
Tak koukej napsat, co tam s vámi "prováděli"? 🙂

slavuska1
18. zář 2009

Ahoj.
Marcelko tak to je super že to jde takhle rychle. Držím pestičky aby to i v artu bylo rycle a brzo si byla tehu.

Po dovče jsem odpočinutá. Akurát ma nebaví vybalovaní, takže do včera jsem jenom prala a ted to musím žehlit. 😖 A v práci otravuju s nepodstatnými vecmi a zdržuju od potrebnej práce..... 😝

marcelkap
autor
18. zář 2009

Slavuš, my jsme teda na dovolený nebyli, ale nějak se mi nahromadilo hodně prádla na žehlení, včera jsem ho zdolala a už mi zbývají jenom ručníky a povlečení na postel, tak to už je pohoda.
Pořád myslim na to jaký to v Artu bude a co se bude dít. Těšim se tam jak malá holka na vánoce 🙂

slavuska1
18. zář 2009

ja tenhle týden oprala nejakých 12 praček. Mám pocit že to jindy operu snad za mesíc. Fakt hruza..... Jak je vlastne všechno od písku, tak musí človek oprat aj to co nemel na sobe, lebo písek je fakt všude...

To ti verím že se tam tešíš. A doufam že to budou krásne a uspešne vánoce a v minimálnom počte návštev bude dáreček v bříšku. 😉

kebule82
18. zář 2009

ahoj holky!

marcel, v Artu jsme tentokrát nedopadli nic moc, žádnej folík bohužel nebyl, takže tento měsíc bude anovulační :( teplotky mi na to taky ukazují, lítají mi jak splašené nahoru a dolů. Příští měsíc začnu brát Clostilbegyt, aby se mi utvořili folíky a z nich vajíčky, tak snad už se bude něco dít...

v Artu je to hrozně fajn, na poprvé tam byl Dr. Špička, ale od té doby pokaždé Dr. Michálek, oba jsou fajn a hrozně příjemní, však uvidíš sama 😉

slavuska1
19. zář 2009

Ahoj, jmenuju se Lukášek. Narodil jsem se TaMaK 18.9.2009 ve 23.17, měřím 51cm a vážím 3460g. Všichni jsme v pořádku. Za gratulace děkujeme.

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kebule82
20. zář 2009

kristy, moc gratuluji, hlavně ať jste všichni zdraví a v pořádku!

marcelkap
autor
21. zář 2009

Ahojky,
Káťo, to je škoda, že nebyl folík, snad zabere ten Clostil.

Tyjo, dneska jsme hlídali malýho synovce, byli jsme s nim jezdit venku a jsem z toho úplně ušlapaná 🙂 Ale krásně jsme se prošli a hlavně jsem ráda, že jsme s ním mohli být.

kebule82
22. zář 2009

marcelko, zítra ti budu držet pěsti a těšit se na info z Artu! 😵

marcelkap
autor
22. zář 2009

Tyjo, já jsem natěšená jak malá holka. Určitě podám info jak jsme dopadli.

kebule82
23. zář 2009

tak marcelko, šup sem s novinkama 🙂

marcelkap
autor
24. zář 2009

Ahojky, tak to máme za sebou 🙂
Začátek byl trochu horší, čekali jsme tam hodinu než jsme šli k doktorovi. Ale aspoň jsme se na to připravili psychicky 🙂 Pan doktor byl moc hodnej a milej, nejdřív vyprávěl a my jenom koukali a kejvali hlavou. Pak byl výslech - jaký máme v rodině nemoci a podobně. Řek, že manželův spg neni tak hroznej, že nevidí problém, ale že mu ho udělaj sami ještě jednou, tak se musí objednat, protože včera mu ho sice chtěli udělat, ale nešlo to (kvůli sexuální abstinenci 🙂). Tak manžela odeslal k sestřičce na krev a mě že zatim udělá ultrazvuk. To byl pro mě zážitek teda. Ještě nikdy mi nikdo utz nedělal, tak jsem na to koukala jak blázen. Samý černý fleky tam, ale pan doktor mi vysvětlil co kterej je - nejdřív děloha, pak močák, prej, že se mi chce asi čurat, tak to jsme se zasmáli 🙂 No a pak vaječníky. On řiká:"Vidíte ty černý tečky tady? Tak to jsou folikuly. Víte co to je?" A já:"Jo, jasně, vim." tak tam tak krouží dál a najednou, že jsou tam nějaký dva větší, změřil je a jeden měl 12mm a druhej 14mm. Zeptal se mě kolikátek mám dc, já že 15. a on, že mívám ovulaci asi dýl, tak já že jo 🙂 Tak řiká:"Takže za 4 dny budete mít ovulaci, tak se snažte." Měla jsem z toho obrovskou radost, že jsem viděla ty folikuly a že jak se zdá funguju.
Mám si zavolat až dostanu ms, tak 2.-4.den bych šla na odběr krve na hormonální profil a manžel se se mnou objedná na ten spg.
Tyjo, já mám fakt radost, že se začalo něco dít.
Jo a byl tam Dr.Špička.

slavuska1
24. zář 2009

Ahoj.
Marcelko, tak to je super. Doufam že Dr. už nezavoláš. 😀 Takže na to na 4 dni vlítnete a nebude důvod tam volat. 🙂 Držím moc moc palečky. Je to užasne že to takhle vidí a řeknou.....

kebule82
24. zář 2009

no vidíš marcelko, tak to jsou dobré zprávy! nám doktor taky řekl, kdy se máme snažit, je to takový divný pocit, když ti někdo říká, kdy na to máte hupsnout 🙂 tak třeba se správným načasováním zadaří.

Nám taky spg vyšel ne moc dobře, pak nám ho dělali v Artu znovu a vyšel na 1. Takže věřím, že u vás to bude podobné, zvlášť, když jste taky baštili vitamínky. Já v sobotu doberu Duphaston a Estrofem a do 3 dnů bych to měla dostat, tak doufám... Už se zase chci začít snažit 😵

marcelkap
autor
24. zář 2009

Slavuš, já taky doufám, že už tam nezavolám. Teda asi zavolám, ale ne kvůli objednávání na krev 🙂 Tenhle víkend zůstáváme úmyslně v čb, nejedeme k žádnejm rodičům, takže se budeme pěkně snažit. Je to ale takovej divnej pocit. Včera jsme to plánovali, kdy to asi tak bude nejlepší a pak jsme se tomu strašně smáli.

Mám zase nějakou krizovku v práci, ale řikám si, že už to nebude snad tak dlouho trvat a už tu dlouho nebudu.

Káťo, ten čas se vleče teď strašně pomalu asi co? Tak snad to brzo dostaneš a budete se pěkně snažit, protože ten tvůj doping určitě zabral 🙂

kebule82
29. zář 2009

ahoj holky, tak jak se daří? já o víkendu oslavila narozeniny, dneska jsem dostala mrchu a už se těším na snažení s Clostilem. Jen doufám, že mi po něm nebude moc špatně a že tato mrcha už je na delší dobu poslední 🤐 🙂

marcelkap
autor
29. zář 2009

Ahoj Káťo. Já jsem víkend krásně proflákala a až na sobotu kdy jsme byli na kole, jsem se válela a koukali jsme na filmy a dávali si vínečko a hlavně jsme se pořádně snažili. Tak doufám, že úspěšně. Teď bude 14 dní klid a pak zase doufání, že mrcha nepřijde. Jinak jdu na krev do Artu.
Doufám, že ti ten Clostil zabere.

kebule82
29. zář 2009

no tak to by bylo, aby nebylo po takovém parádním víkendu, ne? 😅

marcelkap
autor
29. zář 2009

Já jsem si taky řikala, jestli ne teď tak už fakt nevim. No teda vim - jde se do Artu 🙂 Ale bylo by to fajn, kdyby se to povedlo.

kebule82
7. říj 2009

marcelko, tak jak se cítíš skoro dva týdny po ovulce? máš nutkání testovat?

marcelkap
autor
7. říj 2009

Cítim se tak, že dostanu mrchu. Nutkání testovat nemám vůbec. Prostě jenom čekám až to dostanu a pak si budu moct zavolat do Artu aby mi vzali krev na hormonální profil. Už ani nepočítám s tím, že by se to povedlo normálně.

kebule82
7. říj 2009

tak to mě mrzí... ale prý se člověk cítí že to dostane, i když je těhu, tak zatím neházej flintu do žita 😉

marcelkap
autor
7. říj 2009

Já si radši nedělám planý naděje. I když bych moc ráda.
Tobě už skončila mrcha, tak se těšíte na snažení, co?