Těhotenský test Sluníčko z Teta drogerie pozitivní a Mamatest negativní. Zkušenosti?

maca917
7. led 2022

Ahoj. Měl nebo má to někdo podobně ?
U testů Sluníčko z drogerie Teta viditelná slabší druhá čárka a u Mamatestu nic. Jsem dnes 11 den po ovulaci.
Jsem z toho blázen. Ty testy sluníčko byli 3 a všechny stejné. Dnes naposledy ráno to ukázalo docela hezky, že i manžel to viděl. A odpoledne jsem vyzkoušela ten Mamatest a tam teda vubec nic.

katule1990
7. led 2022

@maca917 Odpolední moč je naředěnější než ta ranní. Když jsi jen 11 dní po ovulaci, tak je možný, že ráno začínající těhotenství test zachytil, odpoledne kvůli naředěnosti ne. Takhle brzo je určitě lepší testovat jen ráno. Držím palce.

anickaaa28
7. led 2022

@maca917 Ahoj ukaz fotku tech testů. Ja mam zkusenost se všemi a teď když jsem těhotná ukázaly to všechny.

aselluska
7. led 2022

@maca917 testy vypadají jinak stejně že? Dělala jsi odpolední test z ranní moči, jako ten první, nebo z čerstvé, odpolední? Jestli z odpolední, tak je možné že 11 dpo je ještě brzy, aby se ukázalo těhotenství z ředěné moči. Proto je lepší testovat vždy ve stejný čas. Většina má nejvyšší hladinu ráno, ale i u tací, co odpoledne, jen večer. Takže ty ráno.

adepickova
7. led 2022

@maca917 měla jsem to stejně sluníčko slabe čárky, duchové jiné testy nic až později, sluníčko jedine mi ukázala co nejdříve

maca917
autor
7. led 2022

@katule1990 Já jsem držela moč tak 6-7 h a pak udělala ten Mamatest :D takže si myslím, že by mělo být něco vidět.

adepickova
7. led 2022

@maca917 no já mamatest měla pozitivní až o dost později než sluníčko 😁

agneska7
7. led 2022

Sluníčko a mamatest je jeden a ten samí

maca917
autor
7. led 2022

@aselluska právě že jsem držela moč po tom prvním testování tak 6-7 h 😀 ale kdysi jsem si dělala odpoledne a to bylo vidět více než ráno. No a právě že jsem dělala vždy mamatesty a ty mě ukázali čárku už tak 10 den a teď nic.

maca917
autor
7. led 2022

@anickaaa28 asi to bude vidět blbě, kvalita se změní...
To první je Mamatest a ty poslední je test Sluníčko

anickaaa28
7. led 2022

@maca917 A určitě jsou na testu slunicko slabe dve carky?A nebo jen takové jakoby rysky do seda?Myslím si že by to ukazal I ten mamatest.A jestli jak píšeš si nebyla na WC 6-7 h pred testem je to fakt divný.Kdyz jsem mela biochemko, ukazovala mi jen jedna značka testu takové jakoby slabe čárky.Ale když se fakt povedlo ukazal to kterýkoliv test během dne I večera.Jsou upravované ty fotky ze?No na ostatních je a ten mamatest nic to je divný.

maca917
autor
7. led 2022

@adepickova no já právě kdysi měla vždy Mamatest brzo a teď nic. Takže asi bohužel. No musím si počkat.
Ale četla jsem teď, že ty testy Sluníčko dost lidem dělá falešné čárky

anickaaa28
7. led 2022

@maca917 Pockej par dni a pak zkus znovu,pokud nedorazi ms.Drzim palce

maca917
autor
7. led 2022

@anickaaa28 no ano jsou upravené protože jinak by to nebylo tady vidět. Ta kvalita fotek se tu změní a pak to vypadá jako když tam nic není :D
No jinak rysky to si nemyslím opravdu to viděl i manžel který jinak nevidí nic 😀😀
Tahle upravená není

maca917
autor
7. led 2022

@anickaaa28 ta mě nedorazí, protože beru Utrogestan pro případ že bych těhotená byla. Ale vyzkouším příště a pak ho vysadím, abychom se mohli snažit znova. Děkuji 🙂

maca917
autor
7. led 2022

@agneska7 nene není. Opravdu Mamatesty nic a u Sluníčka jsou vidět. Kdyby to byl jeden a ten samí, tak se mi to ukáže na obou 🙂

adepickova
7. led 2022

@maca917 to jsem právě četla taky,tak jsem pak zkusila jiný a nic ,tak jsem zkoušela pak jen sluníčka a čárka silila a ted jsem ve 14tt 😁

anickaaa28
7. led 2022

@maca917 Ja bych zkusila za dva dny znova a podle toho by si věděla co dal.At si neprodluzujes zbytecne ms.

pajav
7. led 2022

@maca917 Já měla test Sluníčko včera takto + digi test ze stejného dne.

maca917
autor
7. led 2022

@adepickova jeee kéž by to tak bylo i u mě ☺️ a moc gratuluji

maca917
autor
7. led 2022

@anickaaa28 jojo přesně tak díky 😊

maca917
autor
7. led 2022

@pajav tak u mě to vypadalo podobně. Ale ten digi. Jsem nedělala. Takže ty máš aspoň tu jistotu 😀 ne nadarmo se říká že se má testovat, až když nedorazí ms 😀😀
Jinak ti přeji ať to sílí 😊

pajav
7. led 2022

@maca917 Já popravdě testovala už od 8 DPO 🙈 MS má dojít až v neděli, tak snad už se nedostaví 🙂 Děkuji

maca917
autor
8. led 2022

@pajav no to já taky :D ale u tebe je to krásně vidět. Věřím že to bude dobrý ☺️

agneska7
8. led 2022

@maca917 No hádat se nebudu 😂 já jsem se toho taky už natestovala a je to od jedné firmy a je to jeden a ten samí jen v jiné krabičce

aselluska
8. led 2022

@agneska7 jo je to jeden a ten samý. Nejde poznat rozdíl. Taky už jsem to sem psala 👍

maca917
autor
8. led 2022

@agneska7 když jedna značka ukazuje dva proužky a druhá značka vůbec nic. Tak to přeci nemůže být stejný test 🙂 ale však je to jedno ☺️😀
Třeba to je stejné, ale mě testy ukazují něco jiného. Každopádně ty Sluníčka kupovat už nebudu..

adepickova
8. led 2022

@maca917 za mě je sluníčko spolehlive přidám svoje fotky

adepickova
8. led 2022
adepickova
8. led 2022
adepickova
8. led 2022