Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
8. črc 2009

No a jinak s tou kytičkou máš Marti naprostou pravdu. Udělal mi ohromnou radost a vůbec jsem to nečekala 😵

mar26
8. črc 2009

stroužku 😀 😀 ,tak pěkně hubni,ať to na dovče můžeš zase dohánět 😉

Kačko děkuji moc 🙂...už jsem si receptík zkopírovala 😵

mimina321
8. črc 2009

kočky moje idem čosi robiť,chcem prevliecť
dneska je u nás volajako chladnejšie tak mi to bude horšie schnúť

strouzek
8. črc 2009

holky já z vás mám pokaždý trauma když vidím jak všechny vyvařujete. já mám pocit že dělám těch pár jídel dokola, teď o víkendu jsem to udělala vyčůraně, mamka vařila zelí tak navařila i pro mě, knedlík jsem koupila a maso poslala tchýně 😅

kackark
8. črc 2009

Strouzi, na tom opravdu nic není. Smícháš droždí s cukrem a troškou mléka. Buď to dáš někde do tepla (já do trouby, mám na to speciální program) a asi po deseti minutách naleješ kvásek na mouku smíchanou se solí a postupně přilejváš mléko a to těsto jde krásně zadělat. Zvládá to i manža. Jak jsem byla první tři měsíce mimo, tak si je dělal asi dvakrát sám 😉

mar26
8. črc 2009

stroužku z takových receptíků vždycky nejlíp vykynu já 😀 😀 ,ale těsto taky 😀 ...ono na tom vlastně nic moc není 😉 ...určitě bys to taky zvládla v pohodě.

mimi taky tu máme chladněji

kackark
8. črc 2009

Marti, není zač 😵
Mimi, u nás se taky ochladilo 😖
Strouzi, já si nejdřív říkala co to "vyčůraně" je za jídlo, než jsem dočetla 😀 😀 😀

kackark
8. črc 2009

Strouži a nebo existuje ještě jedno řešení, kup si domácí pekárnu a ta ti těsto krásně zadělá 😵

strouzek
8. črc 2009

No fakt to vypadá jednoduše ale já mám spíš problém s tím že půlhodinu vařím a 4 hodiny uklízím. 😀 Když vařím vypadá to jako po bombardování, vytahané všechno nádobí, v jedné ruce vařečku v druhé kocouraprotože mi pořád lozí na sporák, na zemi mouka no děs. Hrozně obdivuju lidi jak umí uvařit a mít uklizeno pořád a hlavně mají špinavý jeden hrnec

ježiš domácí pekárnu? nestrašte holky já nechápu jak o tom všichni furt básní, mě z toho nechutná nic, tchýně v tom peče chleba, bagety, buchty a vždycky mi to cpe ale mě to teda nechutná absolutně. když chleba tak jedině obyčejnej kmínovej krájenej v sáčku z kauflandu 😀

kackark
8. črc 2009

Strouži, ale já myslela, že by si tu pekárnu použila jen na výrobu těsta a pak by si pracovala sama a byla bys za borku 😵 A skoro nic by si u toho nemusela zašpinit 😉 🙂

strouzek
8. črc 2009

kači já vím, ale kupovat pekárnu jen na těsto to by byl velkej úlet 😀

kackark
8. črc 2009

To jo, to je fakt. Ale ty seš holka šikovná, tak věřím tomu, že to zvládneš 😵

strouzek
8. črc 2009

tak já to těsto zkusím, ale až po dietě 😀

mar26
8. črc 2009

stroužku mě vaření i pečení baví,tak to je asi tím 😉 , jinak bych to řešila jako ty.
Manžela jsem si tím taky pěkně rozmazlila 🙂 ,doma to neměl,tak si toho teď pěkně váží a v kde jaký restauraci to pohaní,protože to prostě dělám líp 😀 a to mě těší 🙂

já si při vaření to nádobí odmývám,tak že na konci skoro nic není, i když mám myčku,tak prostě při vaření něco umyju,něco šoupnu hned do myčky,tak to vypadá pořád uklizeně 🙂

strouzek
8. črc 2009

mar tak to ti závidím tu myčku já jí nemám, máme malinkatou kuchyň a nebyla by kam dát. jedině že bych zase zmenšila místo na potraviny a nebo hrnce a to nechci, takže myčka je můj sen ale asi až do dového bydlení jestli někdy nějaké bude. hold jar a houbička to musí zvládnout 😉

kackark
8. črc 2009

Strouži, tak fajn 😵

Marti, dělám to stejně jako ty 😉 🙂

mar26
8. črc 2009

tak jsem se dokopala alespoň převlíct povlečení,zapla pračku se sundaným a už se mi nic nechce 😀

dracekmracek
8. črc 2009

Jsme se pohádali s Jirkou tak tu teď řvu 😔

mar26
8. črc 2009

dráčku a pročpak?

strouzek
8. črc 2009

dráčku pročpak?? no asi budou nějaký skvrny na slunci, my se z manžou zhádali včera, dneska chodí šéf v práci jak buldok, tak nevím není náhodou úplněk??

mar26
8. črc 2009

úplněk byl včera

strouzek
8. črc 2009

aha tak proto se mi tak blbě spalo, no tak asi tlak. dráčku nic si z toho nedělej, chlapům občas ujedou nervy stejně jako nám

kackark
8. črc 2009

Kači, doufám, že to bude brzy dobrý. My se hádali zase o víkendu 😔

dracekmracek
8. črc 2009

holky je to fakt naprd,a to jsem se snažila být v klidu a v klidu to probrat....

mar26
8. črc 2009

my se tedy nehádali,ale v pátek a sobotu ráno jsem měla depku a byla i protivná...pak to ze mě manža vytáhnul proč, probrali jsme to a dobrý.
Ale hádky jsou prostě někdy všude.

kackark
8. črc 2009

Kačenko a nechceš nám napsat co se stalo? Třeba se ti uleví.
Marti, obdivuji Tvého manžela, že má chuť z tebe tahat proč si nešťastná a nebo máš depku, ten můj absolutně nesnáší když brečím a vůbec se nesnaží pátrat po příčině.

dracekmracek
8. črc 2009

Kačí já ti to napsala do Ip,jdu něco uklidit abych na to nemyslela moc vám děkuju.

kackark
8. črc 2009

Už jsem ti odpověděla, ale jsem v šoku. Mysli hlavně na Lukáška, ten Tě teď potřebuje nejvíce. Škoda, že nedokáži pomoc ☹

mar26
8. črc 2009

Kačko tak když brečím,tak mu to fakt nedá. V sobotu chtěl jít do garáže,něco dělat na autě,ale když viděl,že brečím,nešel,sedl si ke mě a odpověď,že mu to nechci říkat ho neuspokojila,tak to ze mě vytáhl a do garáže už nešel pak vůbec. No a ještě včera se mě třeba ptal, jestli nemám zase nějaký splín,aby ho zahnal včas. V tomhle je zlatíčko.

kackark
8. črc 2009

Marti, tak to máš doma opravdové zlatíčko 😵 Já vím kde se u nás stala chyba, jsme spolu přes osm let a začali jsme spolu chodit, když jsme byli oba v pubertě. A když přišli první problémy a manža pak odešel na vysokou a já tu zůstala sama, tak jsem dost často brečela (dnes bych to řešila jinak), ale tím pádem se stal vůči mému pláči imunní, ikdyž teď je podle mě opodstatněný 😔

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru