Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mar26
13. črc 2009

Evi jsi šikula,moc krásné fotky

kackark
13. črc 2009

Dnes mám super den 😵 Dorazila ta úžesná kombinézka pro Táďu z nextu. Koupili jsme Bessince pelíšek, hračky, mlsotky, manža si koupil dvoje boty a pořídili jsme si nové elektrické kartáčky. Prostě se dnešní den vydařil. A zítra jedeme i s Bessou na výlet, tak se moc těším 😵

kackark
13. črc 2009

Marti, já vím čím to je, to je tou modelkou 😵

evanek77
autor
13. črc 2009

kači,
no jo, ukecala jsem manžela, sice na jednu fotku, ale co, pupík je zatím malý 😀 😀 😀

kackark
13. črc 2009

Evi, neboj, on se poddá a foteček bude víc 😉

mar26
13. črc 2009

jo Kačko to je tím

Je fajn,že jste měli hezký den. 😵

evanek77
autor
13. črc 2009

mar,
dík 😉
kači,
i ta slunečnice je nádherná... dnes jsem šla kolem končící promoce a ty pugéty, co si exstudenti nosili, to byla nádhera 😉 🙂

evanek77
autor
13. črc 2009

kači,
s malým asi ano, to věřím, že se ukecat nechá 😀 😀 😀, protože ty fotky mohutných chlapů a drobného miminka, to je nádhera všech nádher 🙂 takhle jsme hledali úhel, jak mne vůbec chytit, abych vypadala těhotně 😀

dracekmracek
13. črc 2009

evinko staršně moc vám to tam sluší bříško máš krásné

kackark
13. črc 2009

Já si dnes říkala, jak jsem strašně šťastná a jak mi ke štěstí stačí zmrzlina a ledová tříšť 😉 Nechci nic zakřiknout, ale myslím, že toho špatného už nás všechny potkalo dost a vše se začíná tak hezky otáčet. Za chvíli i všechny naše snažilky budou určitě těhulinky 😵

kackark
13. črc 2009

Vypadáte báječně 😵 A na fotky velkého Toma s Tomáškem se už taky moc těším 🙂

evanek77
autor
13. črc 2009

kači,
já zmrzlinková nejsem, ale když si za ni dosadím nějáke ovoce, tak mi muvíš z duše 😉 🙂

evanek77
autor
13. črc 2009

kači,
a jak já 😀 😀 😀 tedy aby na ně byla energie 😀
jinak jsem v rámci úpravy fotek zjistila, co mi naskákalo těhotenských pigmentových skvrn, vždycky se na mne pihy lepily, ale letos mám kolem očí, na lícních kostech a ve výstřihu vyloženě fleky. Ale od čeho je makeup, že? 😀

kackark
13. črc 2009

Evi, já si dávám zmrzku, jen když vyjedeme s manžou do města. Je to takový náš rituálek, jinak jí taky až tak moc neholduji 😉

kackark
13. črc 2009

Evi, kdyby si viděla dneska mě, vypadám, jak kdybych měla nějakou strašnou kožní chorobu a ona to je zatím barva z natírání plotu 😀 , ale jde strašně špatně dolů 😖

evanek77
autor
13. črc 2009

kači,
my máme takhle fidirku ke kafíčku, tj. já teď k manželovu kafíčku fidorku s ním 😉

kackark
13. črc 2009

Tak to je dobrý 😵 Jak jsem ty první tři měsíce téměř nejedla, tak teď slupnu všechno co vidím 😀

evanek77
autor
13. črc 2009

kači,
my loni malovali, takže to mám v paměti, manžel je zlatíčko, ale to padala slova 😀 😀 😀 malovat už v životě nechce, když mi pak v bytě měnili plastová okna a bylo třeba vymalovat na nový pronájem, vzal si radši služebku 😀 😀 😀 ale zas když člověk vidí za sebou hotové dílo, je to krása 😉 🙂

evanek77
autor
13. črc 2009

kači,...
mne dnes pobavilo, že mi dva lidé nezávisle na sobě řekli, že jsem zhubla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 há há, nabírám kilo týdně

jaspina
13. črc 2009

Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit. Měla jsem dnes volno a byly jsme na výletě v Luhačovicích - tak jsem měla hezký den. Koupila jsem tam hračku pro psa, sobě rifle a naprosto suprovou noční košily - je na ní myška a a takové ty namalované díry jak na ementálu (je žlutá) a nápis - najdi si svou dírku 🙂 Tak to se bude Jarkovi líbit.. jo a ještě je k ní taková ta dlouhá spací čepička se střapečkem na konci. Tak ho v tom budu večer čekat 😀
A pro něj jsem koupila tričko a polštář - velký z jemného růžového plyše a na něm jsou našitá velká plastická prsa i s bradavkama 😉 Parádně se na něm leží u telky - dáte hlavu mezi prsa a ona tam pěkně drží - je to jak ten cestovní polštář..

evanek77
autor
13. črc 2009

jaspi, 😀 😉

jaspina
13. črc 2009

Evi vypadá to fakt perfektně, tak jsem to tam nemohla nechat. Jarek bude zírat 😀

evanek77
autor
13. črc 2009

jaspi,
každopádně máte o pěkný večer postaráno 😀 😀 😀

kackark
13. črc 2009

Nedalao mi to, a šla jsem zase chvilku ven se zacákat 😀 😀
Jaspi, jsem moc ráda, že i ty si měla prima den.

Evi, nás čeká v dohledné době malování předsíně a to taky budou lítat slova, jsou tam dva kotle, spousta trubek, hrůza děs. Loni jsme jí sice malovali, ale z hnědé se vyklubala šílená růžovo-fialová a usoudili jsme, že ta by se Táďovi nelíbila, tak bude klasika, bílá 😉

evanek77
autor
13. črc 2009

kači,
táďovi to bude jedno 😉 🙂
hlavně se těch barev pak moc nenadýchej 😉

sarlotta
13. črc 2009

kači mi máme oranžovou předsíň a je to hrozně příjemná barvička🙂)) taková meruňková teploučká.

sarlotta
13. črc 2009

jaspi, ta košilka bude určo hit🙂))))) počkej polštář bude mít Tvůj drahý a pak ho zbafne mimísek a už ho nedá... pak budete jezdit k babičkám s prsatým polštářem 😀 😀 😀

evanek77
autor
13. črc 2009

my máme sytě červenou s býlími dveřmi a rámy zrcadel a červenobílý skleněný botník, také moc fajn 😉

kackark
13. črc 2009

U nás je ten problém, že ta chodba je dost tmavá a chce to rozsvětlit a ta hnědá nebyla nejlepší nápad. Takže zkusíme raději bílou. Je škoda, že jí nemůžeme užívat jako normální předsíň, kvůli těm kotlům 😒

murynka
13. črc 2009

ahojky kočky

já měla pohádkový den...nákup obídek pak tu byla tchýně dostala jsme plno dárků největší radost mám z tankinů ty plavky pro těhule jsou krásné,pak něco na prcka a tričko,od našich penízky do obálky a 2 trička tuniky mám jich ted mraky pak jsme jeli na letadla lítali nad námi super a pak největší překvapení jeli jsme pro bazén ted ho nafukujeme a zítra se budeme koupat je to ten 3m,hloubka 75 cm ale stačí....
měla jsme na výběr bud statif nebo bazen tak jsme řekla bazen ale statif koupím z peněz od našich
a na závěr jsem našla pole se slunečnicemi chci tam udělat fotečky

no prostě bomba den hezký svátek jsme měla....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru