Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
17. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... čeká holčičku
Dadunka.....čeká chlapečka
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,24.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Papua.....................28DC
Mimina....................26DC
Tercie......................9DC
Jaspina.....................8DC
Strouzek...................8DC
Farmi........................4DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku

mar26
17. črc 2009

šarlotko děkuji moc...lepší přání by se mi ani splnit nemohlo 😵

kackark
17. črc 2009

Krásné dobré ráno sluníčka 😵

Marti, k svátku Ti přeji hlavně všechno nejlepší a zdravíčko celé Tvé rodině 😎 Kontrola ať je jen se samýmí dobrými zprávami 😉

Mury, užij si velký utz, doufám, že až se vrátíš, budeš mít 100% jasno v pohlaví 😉 😉 🙂

mar26
17. črc 2009

jaspi já to na to zapla a manžel mi říká, ať to koukám přepnout,že to není díl pro mě,tak jsem ho poslechla 😀
my máme jorkšíračku 😀 ...tak že spíš plyšáka,ale terier se v ní nezapře...venku to vydrží běhat 20km do kopce a nosit klacek a tak..je s ní sranda

mimina321
17. črc 2009

dobré ráno 🙂
mar všetko najlepšie 🙂

mar26
17. črc 2009

mimi děkuju 😵

Kačko taky moc děkuji 😵
Co skříně, vrhnou se na ně dneska?

jaspina
17. črc 2009

Mar - tak s tím nošením klacků to znám dobře 🙂 Ten náš chce třeba hodit pískací hračku a pořád ji žužlá a jak ti ji cpe, tak s ní píská o mě 😀
Jinak přeju Mar i Mao spoustu štěstí, lásky, zdraví, splněných snů a co nejdřív krásná zdravá miminka v náručí pro obě! 😉

mar26
17. črc 2009

jaspi děkuju!! No je to trhač...i ten náš...taky pískací hračky a tak..ale nejradši trhá plyšovou krysu z Ikei a kupodivu za tu dobu co jí má bez újmy a to jiné hračky už teda zničila a pak má takovou pískací botu (žabku) a tyhle dvě hračky miluje a venku jsou to klacky...stačí říct kde máš klacek,tak hned nějaký dotáhne a pere se o něj a pořád nosí aport 😀

Martince taky přeji k svátku ..snad se tu ukáže.. aby se jí splnilo to největší přáníčko,které má a byla konečně úplně šťastná a spokojená!

kackark
17. črc 2009

Jaspi, díky za připomenutí. Mao, chci samozřejmě taky popřát, ať až příjde ten správný čas, tak ať se dočká toho svého pokladu a taky jí přeji, ať se její přítel nezmění, a je na ní tak hodný, jako dosud 😉

Marti, teď ráno pojedeme s Bessinkou a kolem poledne má přijet taťka vrhnou se na to, když jsem se před mamkou zmínila o okně, tak měla hrůzu v očích, co mě to napadlo, a že mi to samozřejmě udělá, ať nešílím 😎

kackark
17. črc 2009

Jé holky, tak to Bessinka se pískacích věcí bojí, každá hračka co píská je hned ze hry venku. Když byla jako štěně, tak jí podle pískací hračky Zdenda učil kam může a kam ne 😕 Kde byl ježek, tam nešla.

mimina321
17. črc 2009

mar nebudeš veriť,ale u nás vyhráva tiež plyšová krysa 😀 😀 😀 máme 2 a ešte milujú pískacie loptičky
mao tiež všetko naj..naj 🤐
baby teplota klesla 😒príde mrcha

kackark
17. črc 2009

Mimi, hoď sem graf a nepropadej panice 😉 Implantační pokles může být i dýl 😉 🙂

mimina321
17. črc 2009

http://www.menstruacni-kalendar.cz/app/temperat...
kači už u mňa zomrela nádej 😀

mar26
17. črc 2009

jaspi, na chvilku jsem do alba dala důkaz místo slibů aneb Kimča v akci 😀
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

mar26
17. črc 2009

mimi to ještě nic neznamená 😉 ,hlavně nešla dolů o tolik a zítra zase vyskočí..držím palečky 😵

jaspina
17. črc 2009

Mimi teď je nová těhuvlna, tak ještě počkej. Dokud není mrcha, tak žádné umírání naděje!
Mar - ten náš si nejradši nechává házet oslintaný tenisák a stejně ho pak nechce vrátit. Furt do nás strká, ale nepustí ho - chce se přetahovat. Taky teď dostal fotbalový míč, tak to je teď Best of 😀 A když jsme byli na očkování proti vzteklině, tak si ani nevšiml, že ho něco píchlo 🙂 Ale to bylo asi taky tím, že se to očkovalo venku, tak vnímal spoustu jiných věcí. Jinak na veterině to rád nemá - ten stůl, váhu..nic.

jaspina
17. črc 2009

Jo a vůbec nejhorší je teploměr. To má stáhlý ocas ještě týden 😀

mar26
17. črc 2009

jaspi u nás taky nesnáší veterinu, už v čekárně začně hlasitě dýchat, jazyk ven a nervíky..jak na ní ale sáhne pan doktor,tak ztuhne a je děsně hodná..no a po injekci se většinou umí krásně politovat 😅

mimina321
17. črc 2009

bambulky dakujem za útechu 😵 🤐 🤐 no uvidíme......
mar z veteriny mám teda zážitky 😀 😀 😀 😀 to by bolo aj na knihu 🙂

kackark
17. črc 2009

Mimi, no tak, nezoufej a doufej 😉 Věřím s Tebou, to mi věř 😀 😵

mar26
17. črc 2009

mimi 😀

kackark
17. črc 2009

Jaspi, to by bylo fajn, kdyby dneska dostala Bessinka injekci venku, ale to asi těžko 😖
Jsem zvědavá, kdy se tam dostaneme, manža ještě spí 🤐
Marti, určitě se dr. zeptám zda by jí neoočkoval tou dýl trvající vakcinou, díky za info 😉

mimina321
17. črc 2009

kači snažím sa 😵
fakt som zvedavá ako sa tento graf skončí 😕ale tie teploty nedávajú velkú nádej
dám na rady skúsenejších a budem ešte trošíčku dúfať 😵 🙂

mar26
17. črc 2009

Kači zeptej se, třeba jí dostává...my máme Biocan a je to ta vzteklina

mimina321
17. črc 2009

mar nakukla som na foto je milená 🤐 🤐 🤐 moje fenky sú strieborné a psík je ako kimča
s tým sme aj chodili na výstavy,ale moc sa mu to nepáčilo hlavne tie procedúry okolo,česanie,balíčkovanie,žehlenie srsti,olejovanie-mm je strašne rád,že sme z výstavami skončili,pretože s ním spolutrpel 😀 😀 😀

mar26
17. črc 2009

mimi mě se líbí víc nakrátko, jsou takový roztomilejší...prostě štěněcí..na to že jí letos bude 6,pořád vypadá a chová se jak štěně...trošku nás mrzí,že jsme nešli do štěňátek, hrozně bysme chtěli ještě stejnou 🙂

jaspina
17. črc 2009

Kači u nás to probíhá 1x ročně tak, že veterinář přijede a očkuje v určitý čas na zastávkách po Březnici a kdo chce, tak přijde.. Takže Riky vnímá ty pachy psů a nebojí se..

mimina321
17. črc 2009

mar naši sú teraz ostrihaný všetci vrátane psa 🙂 je to pre nich pohodlnejšie,tie balíčky ich znervozňovali
to verím ja by som ich nevymenila za nič 😵

mimina321
17. črc 2009

jaspi u nás je lepšie ísť k veterinárovi 😵 na ulici sú totiž strášný hrdinovia 😀

kackark
17. črc 2009

Tak se toma ta naše Bessinka zase vyhla - mají dovolenou. Vzali jsme jí alespoň na deset minut do vody teda, ale radši jsme to kvůli tlapce nepřeháněli.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru