Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
23. črc 2009

Mao, je moc dobře, že je aspoň nějaká cesta, jak vám pomoci k miminku 😉

evanek77
autor
23. črc 2009

marti,
úplně mi tvůj příspěvek vlil do krve vlnu optimizmu, že to zabere a povede se 😉 😉 😉
Je to zvláštní, ale nějak z toho tu energii cítím. Je moc dobře, že jsou doktoři ochotní se do toho pustit, i když to ještě nedělali, proč nebýt první s tak krásným výsledkem, jako je miminko, že? Mám velkou radost, že jde něco dělat a moc moc moc ti držím palečky 😉 🙂

maova
23. črc 2009

jaspi, evi, děkuju. Taky v tom vidím aspoň malou naději. Sice se bojím, protože tu jsem viděla už teď v tom stehu, ale je to prostě poslední věc, která jde udělat, takže to zkusíme a budeme vědět, že jsme pro to udělali opravdu všechno.

murynka
23. črc 2009

marti jak píše evička mám z toho ten samý pocit!!!jak jsme to četla cítila jsme že se to prostě povede!!!
je vážně super že vědí jak na to a držím palce aby ti k tomu miminku pomohli a hlavně jste to zvládli do 30tt 😉

evanek77
autor
23. črc 2009

martinko,
víš sama, že jste to letos dotáhli nejdál a jak pomohlo ležení. Je mi jasné, že to nebude lehké, ale když se ta laparka zkombinuje s klidovým režimem, s tím, jak si tě těď lékaři budou srážit a kdo ví, třeba i s tím, že si uděláte holčičku, které zkrátka vydrží mnohem víc... tak to by bylo, abys nakonec neměla tříkilového macíka 😉

andara
23. črc 2009

Mury-nadherny fotky, moc vam to slusi a ty uz mas pekny brisko 🙂

Mao-ahojky, moc na vas myslim a taky verim, ze to dotahnete uz co nejdal -nevzdavate se a to je hlavni.Moc vam drzim palce 😵

maova
23. črc 2009

Evi, to by bylo nejlepší, kdyby to tak vyšlo 🙂 Ale on sám doktor dneska říkal, když jsem taky zmínila, že ta cerclage o něco pomohla, že prý to jisté není, že pomohla. Že nevíme, jestli by to těhotenství takhle nevydrželo i bez ní. A zrovna on je zastáncem toho, že ležení nepomáhá, tak ani nevím, jestli bude příště až takhle úplně ležet, protože to bylo docela šílený a stejně to nepomohlo. I když zase, co já vím, třeba by to tak dlouho fakt nevydrželo ... . No tohle těžko říct ☹

andaro, moc děkuju 🙂

papua
23. črc 2009

Ahooooooooooooooooooj holky moje zlate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Asi vas nemozem docitat za dva tyzdne...☹, ale co je nove??????? Kto mi to zhrnie do par viet ?????

papua
23. črc 2009

Vidim Evicka je v 6 mesiaci uz! Gratulujem! A mame tu zopar miminiek konecne 🙂!!!! Tiez gratulacia velika holky!!!!! A ziadna tehulka nam nepribudla ??????? Ako je to mozne 😠 ?

evanek77
autor
23. črc 2009

marti,
já teda nevím, ale sama za sebe jsem přesvědčená, že ležení pomáhá. Asi zhorší porod, protože ti ochabnou svaly, ale sestra měla problém s potraty a ležela obě těhu. No a její zkušenost je, že i blbá návštěva jí to zhoršovala... A proč by se pak mělo důsledně ležet po plodovce? Mně úpně stačí ta moje blokáda křížovokčelního skloubení, když ležím, nic nebolí a jak se víc hýbu, tvrdne mi bříško a o bolesti nemluvě.
Jasně, u zdravé ženské je ležení nanic, ale která z nás dnes nemá nějáký problémek? A když je něco oslabené, je logické to nezatěžovat... dokonce mi popisovala sousedka, co už je v důchodu, že její kamarádka nosila jakousi síť od ramen po zadek, která jí nadlehčovala bříško, aby se miminko udrželo... to už je k pousmání, ale svědčí to o tom, že kdyby to nefungovalo, lidé by to dávno nedělali 😉

papua
23. črc 2009

Mao: super, ze sa o teba takto doktor stara...! Treba naozaj vyskusat vsetko.

evanek77
autor
23. črc 2009

papua,
ty tulačko naše, však už jsi nám tu chyběla 🙂 😉

papua
23. črc 2009

eviiii ahooooj! ako zvladas tehu v tychto megateplotach 😉 ?

jaspina
23. črc 2009

Mao a nešlo by udělat ten steh preventivně a ještě k tomu dát ten silikonový kroužek? Mojí mamce pomohl.. ale taky k tomu ještě ležela s vyvýšenýma nohama..

evanek77
autor
23. črc 2009

papu,
já moc nevylézám 😉 🙂 🙂 a doma je v celku chládek 😀

dracekmracek
23. črc 2009

Tak na začátek chci dodatečně popřát krásné Magdalence ještě krásnější maminky k svátku 🙂

Martinko já taky věřím že ležení pomáhá,ta paní u mě na pokoji si to zkazila sama....ležela tři týdny předtím než jsem tam v lednu přišla,vše ok....musela mít zvýšené nohy,nesměla na záchod nic....sestřička ale byly ochotný a i jí myly vlasy...ale ona se jednoho večera usmyslela že se osprchuje sama....a v noci začala rodit...žádný z doktorů to nevěděl,že se sprchovala...jen já...
Slibuju ti že se zeptám toho primáře,já myslím a věřím tomu že je opravdu dobrej a kapacita,víc názorů víc ví....

Kačenko zítra tu nebudu tak ti moc držím prdelko palce na kontrolu ať vidíš zdravé miminko a třeba holčičku 😉 Děkuju za sms.

Jinak jsme nedočítala přišla jsem od maminky a umírám horkem 😝 a mám starch ze zítřka...já bych si tu holčičku tak přála...hrozně moc,kvůli mamce.Samozřejmě je pro mě přednější zdravý chlapeček 🙂 ale prostě pro rozzářená očka mamky že 5,vnouče bude holčička 😵

tak posílám pusu všem papa

murynka
23. črc 2009

dracek na zítřejší velký UZ držím palečky a at je to třeba ta holčička 😵 😵 ale hlavně at je to zdravé!!!!!

evanek77
autor
23. črc 2009

dráčku dráčku,
vůbec mne nezlob, ať je to co je to, hlavně ať je miminko zdravé!!!! Zlobivko, ti otrnulo s pupíkem, co? 😀 😀 😀 Né vážně, přeju ti holčičku a vím, že chlapečka bys milovala také.... 😉 🙂

dracekmracek
23. črc 2009

evinko já to tak cítím kvůli mamce ale sama se vůbec nezabívám tím co to je 😉 pro mě bylo hlavní a je že se to povedlo 🙂

murynko děkuju,krásná fotečka ty už máš bříško 😵 já takový špek 😝

evanek77
autor
23. črc 2009

dráčku,
i maminka je šťastná, že čekáš po všech nepřízních osudu zdravé miminko, nebooooj. 😉 🙂
hele a mury má větší pupík jak já a to má navrch 2kila a já sedm 😀 😝

dracekmracek
23. črc 2009

já jsem pořád nic nepřibrala,nechápu to....asi si ze mě bere miminko víc 🙂

evanek77
autor
23. črc 2009

dráčku,
já se valím jak koule... ☹ ☹ ☹ docela cítím klouby

dracekmracek
23. črc 2009

to je taky naprd evinko,mě ty záda polevily jak hubnu.

murynka
23. črc 2009

evi podle mě máme nastejno 😉

dracku fakt si nic nepřibrala ju??mě vynadal dost a tobě nic neřeknou 😕 😅

evanek77
autor
23. črc 2009

dráčku,
to je dobře, že je ti líp 😉 🙂

andara
23. črc 2009

Dracku - 😅 Majdalenka a ja dekujeme.
A brisko mas krasny, zadnej spek! A ja ze zacatku zhubla 5kg a pak dlouho nic a a pak to slo nahoru,celkem14kg a to posledni tydny uz to slo kilco za tyden 😀

dracekmracek
23. črc 2009

mury ne mám 6kg dole od ledna.....to by mohli zkusit mi něco říct rychle bych jim to vysvětlila 😀

nevíte jak má být zítra?doufám že ne takovej hic 😝

andy vzpomněla jsem si na vás včera ale už jsem neměla sílu napsat 😅

dracekmracek
23. črc 2009

holky na co mě tipujete,holka nebo kluk 🙂

farmarska
23. črc 2009

dráčku holčičku, bo si to moc přeješ 😵 😵

jinak hlásím u nás značné ochlazení 😉 nám se tu prohnala bouře a vichr .. fuj hnus...
altán, co jsme včera stavěli, jsme dnes narychlo zase skládali během této doby mi vedle hlavy přistála krovovka sem měla kliku, že vedle
jinak už je to pryč, ale byl to zase nářez...
střecha, krom pár tašek které popadaly, je celá, kozí domek stojí jen všude samé větve po zahradě to z toho že máme hned za barákem lesík, ale jinak je snad vše ok.
zato ted koukám na zprávy, no hrůůůza

dracekmracek
23. črc 2009

farmi 😀

tayd to byl taky mazec,ale je pořád hic 😝 vypadla nám i televize a net,a lítaly i popelnice 😲

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru