Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

dracekmracek
25. črc 2009

evinko za ty peníze by vám měl říct všechno jako 😠 mně říkal téměř všechno hlavně mi vše ukázal,moc nemluvil,ale pak mi všechno četl co píše do počítače.Vždyť když vás mudr na ten velký ultrazvuk pošle proč platíte 😠 😒
Kačí ty chodíš do arlety?

murynka
25. črc 2009

dracek já v gennetu také neplatila a nechodím tam 😉 tím to není....

mimina321
25. črc 2009

ahoj som len na skok ideme na nákupi 🙂 a potom ku kamarádke, mala narodky
video je rozkošné pozerali sme aj s mm 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
tie zážitky z utz sú krásne už sa teším ako vám budem niekedy písať moje 🤐 😵
našla som konečne nového gyn.tak som sa rozhodla,že od dr odchádzam

kackark
25. črc 2009

Kači, jj chodím. Když tam byla paní dr. Musilová, tak jsem byla moc spokojená, ale teď se tam dr. střídají, jak jí zastupují, tak je tam tak trošku zmatek a vždy se musím připomenout čím jsem si prošla. Ten dr. Hodík co mi utz dělal je prý kapacita, ale připadá mi, že opravdu tahá peníze v každé možné situaci.

Mury, já chodím na všechno do toho jednoho centra.

A jinak mě se nelíbilo, když jsme se bavili o pohlaví, tak se ptal co si myslím, že to je, a já mu říkala, že na NT tvrdil, že to je kluk, a on co bych tomu řekla, že to je holčička, a já, že mi to je jedno, hlavně, aby mimi bylo zdravé, a on, že je to kluk, že se to za ty dva měsíce nezměnilo. Myslím, že by takhle napínat neměl.

murynka
25. črc 2009

mimi určitě budeš písat zážitky z UZ 🙂 🙂 🙂
pěkný den ti přeji!!!
a správné rozhodnutí snad nový dr.pomůže 😉 😉

kackark
25. črc 2009

Mimi ahojky, ne někdy, ale brzy budeš psát svoje zážitky, neboj, už se na ně moc těším 😵

dracekmracek
25. črc 2009

Kačí no to by neměl,to jsou trapný vtípky...ptám se na tu Arletu protože jsem slyšela že se tam hodně věcí platí....

kackark
25. črc 2009

Kači, asi to tak bude, ale mám jí cca 5 km od domu a před tím jsem jezdila kvůli všemu do HK, tak zase něco ušetřím na benzínu a hlavně, když si bere manža volno z práce, tak mu to nezabere celý den, když jede se mnou. Teď mu končí dovolená, tak mi bude doma smutno ☹

dracekmracek
25. črc 2009

Kačí zase když to máš tak blízko 😒 Jirka si nechal celou dovolenou na prosinec,tak není doma vůbec a dneska je taky v práci,je to pech 😒 vidíme se jen v neděli,v týdnu jezdí tak kolem deváté.

murynka
25. črc 2009

kači ☹ ☹ mému ta dovča teprve začne tak jsme ráda 😵 😵 ted jsme celý víkend sama doma..... 😔 😔

evanek77
autor
25. črc 2009

holky omlouvám se, ještě mi píše kamarádka po dovči, tak málo odepisuji 😉 ¨
hele a vás už na cukrovku objednávali? já že máma ji má, takže zatížení v rodině a nikdo mne neobjednával...

murynka
25. črc 2009

evi já dostanu žádanku 11.8 na kontrole a můžu si zajít do polikliniky bez objednání....
ale určo by tě nikam měli poslat 😕 😕

dracekmracek
25. črc 2009

evi mě to řekla paní doktorka ať se objednám že bych bna ní měla jít,už jsem na ní byla před umělým a měla jsem jí zvýšenou ale léčilo se to jen léky,mělo by se na ní jít kolem 25tt

murynka
25. črc 2009

dělá s eto mezi 24-28tt máš ještě čas 😉

evanek77
autor
25. črc 2009

a k těm vyšetřením... já bych malého stejně už nedala, takže to tak beru, ale štve mne, že se nevěnují....

evanek77
autor
25. črc 2009

mury moc ne, moje doktorka má v srpnu dovolenou, na kontrolu jdu v pátek, tak nevím.... asi zas budu vlezlá a budu se hlásit sama

dracekmracek
25. črc 2009

evinko kde ty nakupuješ to oblečení?já bych nejradši nakoupila celý balík ať mám pokoj.máme skoro všechno růžový 😀 tak to pošlu taky Martince

murynka
25. črc 2009

evi tak ti to dá podle mě v pátek 😉 na to posílají každou těhulku 😉

kackark
25. črc 2009

Mě o cukrovce zatím nikdo nic neříkal, další kontrolu mám 25tt, tak to předpokládám, že se už ozvou.
A Evi, máme to úplně stejně. Smířila jsem se i s myšlenkou, že je možné, že nepojedu po pěti dnech z porodnice s Táďou domů, ale že ho budou třeba pozorovat atd., ale miluji ho, těším se na něj a zvládnu cokoli. Klidně budu rodit i ve fakultce, hlavně, aby o něho bylo dobře postaráno 😉

dracekmracek
25. črc 2009

Kačí přesně tak 😉

evanek77
autor
25. črc 2009

kači,
přesně... nikde není záruka, že další miminka by byla na tom jinak, já tomáška miluju a co mne čeká, to mne holt čeká....
drášku,
teď naposledy na mimibazaru asi 20 věcí naráz v albíčku jedné paní, jinak na aukru (to mi je sympatičtější) a hodně i v Brně v takovém bazárku dětských věcí, kde jsou moc šikovní
mury,
doufám...
holky moje,
jdeme ven na zákusek a kafíčko, tak papa odpoledne... jen vám chci říct, že vás mám všechny hrozně ráda 😉 🙂

kackark
25. črc 2009

Tak a aktuálního Táďu máte v albíčku 😀 😉

Kači, kdy jdeš na další kontrolu?

kackark
25. črc 2009

Evi, my tebe přeci taky 😵 Hezky si to užij 🙂 , u nás je zima a prší ☹

murynka
25. črc 2009

kači nádhera 😵 😵 😵

evi kde máš ty věci vyfocené???? 😕 😕

kackark
25. črc 2009

Mury, já nejsem talent na focení, tak je to šíleně rozmazané 😲 😕

murynka
25. črc 2009

kači to nevadí 😀 😀 ty chodidla jsou krásně vidět 😉 😉

nevíš kde má eviřka ty věci na malého nafocené??

murynka
25. črc 2009

jo já mám už 2 kšefty na focení 😀 😀 😀 kámošky s bříškem 😵 😵
jsme na to tak pyšná 😀 😀

kackark
25. črc 2009

Já myslím, že je vyfocené nemá, že to myslela tak, že je měla nějaká paní vyfocené v albu a ona je od ní odkoupila.

Jinak manža počítal u nožiček i ručiček prstíčky s dr. a dopočítali se 😉 🙂

kackark
25. črc 2009

Mury, však ty si šikula všech šikulek 😉 😵

murynka
25. črc 2009

kači a kde to viděla kačka tedy-dracek?? 😕 😅 ty věci myslím 😕 😕

my také počítali prstíky 😀 😀

no uvidíme jak s emi to povede je nafotit 😉 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru