Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
28. črc 2009

Holky tak díky🙂)) no určitě to vydrží, plánuju společné krmení holubů v parku za 50let🙂))) 😎 😎

dostala jsem kradenou růži 🙂)) do vázy a ještě jednu keříčkovou v květináči na balkon/kupovanou🙂))))/
Normálně chodíme každý rok na véču do restaurace kde jsme se brali... ale letos vynecháme a zajdem třeba za měsíc🙂)) abych si mohla dát něco pořádného🙂))

Já jsem asi střelená, ale normálně mě dojalo.... sem říkala manžovi, že v nemocnici mě už dlouho nikdo neuvidí a že už do sebe nenechám řezat a on říká... no tak to je OMYL... ještě půjdeš na císaře.. já už Ti to domluvím 😀 😀 😀 po předchozím dlouhém porodu, kdy byl se mnou a nakonec byl stejně císař- má o mě strach.... a já jsem málem bulela.. jak to bere jako fakt, že to druhé mimi jednou bude 😅 😉 je to milé.

evanek77
autor
28. črc 2009

šarlot,
ale vždyť bude 🙂 😉

farmarska
29. črc 2009

ahoj holky, dnes první 😕 🙂

Dadulce taky mooooooc gratuluju i k tomu krásnýmu rychlýmu porodu 😵 😵 😵 😵

Sarlotko 8 let to je moc pěkné 😵 tak ještě dalších společných minimálně 8O přeju! 🙂
my ted v září budeme mít 10od svatby 🙂 ale jinak jsme spolu už 15let 😝 😀

farmarska
29. črc 2009

šarlot to s manžílkem je opravdu hezký...jak vám plánuje takhle pěkně budoucnost 😵
Už nějaký čas (asi od toho druhého potratu ted) to dělá i ten můj a vážně to krásně hřeje na srdíčku vid 😵 je to velkej rozdíl, oproti tomu, když jsem ho ještě před nějakým časem musela do druhého skoro tlačit 😅 a když ted takhle... 😵 😵 asi opravdu, všechno zlé je pro něco dobré 🙂

farmarska
29. črc 2009

mury, jak je, máš dnes lepčí náladu?? 😕

kackark
29. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 31.7.
Murynka......čeká holčičku - KO 11.8., 22.8 4D ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Nella......................??DC
Tercie.....................21DC
Jaspina....................20DC
Strouzek..................20DC
Farmi.......................16DC
Mimina.....................11DC
Papua.......................6DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku

kackark
29. črc 2009

Krásné dobré ráno,

dnes vstávám takhle brzo, jedu kvůli té borelii do HK a úplně jsem zapomněla co je to ranní vstávání 😝

Mějte se tu moc hezky 😵

farmarska
29. črc 2009

kačí tak ať je vše jak má být 🙂
i já odvykla vstávat a myslela jsem, že mě dnes klepne, když mi zvonil budík o půl šestý, páč v 6 už jsem musela být na krvi 😝
ještě, že se zase na nějaký čas budu moci vzdát tohohle přepychu, vstávat ráno před šestou 😀 😀 😀

strouzek
29. črc 2009

brý ránko vlaštovičky

dadunce moc moc velká gratulace a hlavně tadíkovi vše nej do života, hlavně štěstíčko a zdravíčko

ježiš holky neštvěte mě 😠 já se denně budím kolem 5 hodiny a vstávám o půl 6, mezitím mě v noci ještě 2x vzbudí Oliver 🙄 kocoura na vás 😀

strouzek
29. črc 2009

teda zrovna koukám já už jsem 20 dc, za chvíli budu žhavit test 😀 😀

jaspina
29. črc 2009

Tak to já měla super noc - napřed jsem se vzbudila ve 3, kdy přítel přijel z noční a ve 4 jsem nasraně šla spát na pohovku, protože šíleně chrápal. Jak on usne dřív jak já, tak je to v.... Jinak mi sem zas dnes furt lítá ta kočka - vlastně možná kocour - sem se nedívala 😀 U jak je celá černá, tak jak prý nosí smůlu, tak jí říkám Smolinka.. No pomalu si mě pěkně ochočuje . Mám tu dnes foťák, tak když zas doletí, tak ji cvaknu a dám ji na chvilku do alba.

evanek77
autor
29. črc 2009

krásnou středu vlaštovičky moje,
dadunce posílám pozdravy do porodnice 🙂
kači,
moc ti držím palce na odběr, ať se ta borelka nepotvrdí 😉 🙂
strouži,
😀 😀 😀
jaspi,
my skrz chrápání spíme několik let odděleně a paráááda 🙂 🙂 🙂 respektive usínáme spolu a jak manžel začne, tak si přejdu k sobě a ráno se přijde dopéct ten, kdo se vzbudí dřív. Prostě romantika, chodíme se navštěvovat 😀 Já se totiž nevyspala vůbec a manžel špatně, protože jsem ho otáčela ze zad na bok a takhle jsme spkojení oba. I když jsem ukecávala manžela rok, aby mikoupil postel, bylo mu to hrozně proti srsti, že nebudeme v jedné ložnici 🙂

murynka
29. črc 2009

ahojky

farmi mám díky 😵 😵 začínám 6 měsíc 😲 😵 😵
máme oslavu takže dnes chystám ty dobrůtky a bude se podávat mojito 😵 😵
venku je krásně takže se ro povedlo chceme grilovat atd čekám tak 15 lidí 😅 😅

jaspina
29. črc 2009

evi a on spí v ložnici a ty kde? V obýváku? Nebo máte nějaká pokoj? My se takto taky nevyspíme, protože já ho budím nebo na něj mlaskám a po nějaké době už to nevydržím a jeden z nás se stěhuje.. akorát že já nerada usínám bez něj.. a taky pak už se mi nechce přecházet..ale asi to taky tak nakonec bude muset být nebo ho zabiju..

jaspina
29. črc 2009

Jo a kočku nepošlu - sice se mi ji podařilo vyfotit - jako z 20ti fotek je na 1 😀 Vždycky než to blejsklo, tak už byla někde jinde..ale nemám v práci nainstalovaný ten program na Canon, aby se to stáhlo - nenapadlo mě to.. Je mi jí až íto - furt za mnou jde a chce být tady a tulit se, jenže mi lozí za krbice a všude a já mám strach, aby se někde nevykadila nebo aby si nezvykla a já ji tu někdy omylem nezamkla..tak ji musím vynášet ven a zavírat dveře -což mě štve, že nevětrám..a ona se mi tu furt dobývá přes to sklo..

evanek77
autor
29. črc 2009

mury,
tak krásnou oslavu 🙂 🙂 🙂
a gratuluji k 6. měsíci, letí to, co? 🙂
jaspi,
máme 3+kk, takže manžel je v ložnici a já spím v pracovně a dokonce jsme se už domluvili, že i postýlka bude tam, sice tam budu jak sardinka, ale mám udělanou na míru zvýšenou postel se zdravotní matrací na ta moje záda, takže se mi bude malý dobře vytahovat na kojení z postele, když postýlku přirazíme 😉 No a tím, že je tam stůl, tak nebude potřeba přebalovák, v ložnnici bych musela přebalovat na postýlce... a navíc budeme mít volnou ložnici, abychom malého nebudili, kdyby byla chuť se tulit a při chození pro oblečení 😉 😉 😉

evanek77
autor
29. črc 2009

jaspi,
manžel se tomu dlouho bránil a dneska fakt maximální spokojenost, určo nám to nějak vztah nenarušilo, spíš naopak, je to krásnej rituál, chodit se tulit 😉 🙂

strouzek
29. črc 2009

jé koukám že i evička má oddělené ložnice jako my 😀 u nás to jinak nejde, je to sice trapný spát 2 roky od svatby už takovou dobu samostatně jak spolubydlící ale jinak to nejde, potřebuju se vyspat 🙄 😀

jaspi to znám, taky se snažím olivera vyfotit a nepostojí. horší však je že se mizdá každým dnem víc zlobivější, prostě ovládl rodinu a my se mu přizpůsobujeme 😅 s tím větráním to máme podobný, větračku otevřu ale balkon nemůžu, protože to by nejspíš spadnul, takže oliver je přilepený celý den u okna a pozoruje holuby nebo se věší na záclony. včera lítala večer můra po obyváku,oliver dostal hysterák, lítal za ní, všechno bořil, šplhal po zdech, dokonce na jednom místě jsou vyryté škrábance od drápů, málem shodil televizi no děs běs. jak já jednou zvládnu dítě když nezvládám kocoura to nevím 😔

jaspina
29. črc 2009

Evi to máš pravdu - takhle už to člověk bere jako samozřejmost, že ten druhý je vedle, ale ta myšlenka, že je za zdí a může jeden za druhým přijít.. 😉
A co manžel - do kdy má tu práci? On je manager? To si něco najde rychle ne?

strouzek
29. črc 2009

holky můj manža letí v říjnu do číny na 14 dnů , jak to přežiju doma sama to nevím, my nikdy nebyli od sebe déle než 4 dny a nikdy tak moc daleko ☹

evanek77
autor
29. črc 2009

strouži,
ale víš jak bude natěšenej domů?

evanek77
autor
29. črc 2009

jaspi, ip

strouzek
29. črc 2009

no to bude, hlavně aby se domů vůbec dostal, mezipřistání v dubaji či kde, pojedou i do nějaké šíleně zapadlé oblasti číny takže budu trnout strachy ať s ním nespadne letadlo, ať se mu někde něco nestane, ať nedoveze prasečí nebo ptačí chřipku atd. nejradši bych ho doma uvázala 😀

evanek77
autor
29. črc 2009

strouži,
to my víme, že bys ho nepustila 🙂 😉
tvojí sušenkou pod rohožkou si dodnes dobírám manžela 😀 😀 😀

mimina321
29. črc 2009

ahoj bambulky 🙂
dadunka moc moc gratulujem k Tadíkovi 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mury ty máš jorkšírka?
šarlot všetko naj k výročiu 😀 😀 😀
stouži kedy budeš testovať?už som zvedavá ako to dopadne 😉 😀 😀

mimina321
29. črc 2009

kačka tak nech všetko dobre u dr. dopadne budem na vás mysleť

jaspina
29. črc 2009

Strouži -dítě ze začátku nebude tak rychlé 😀 My jsme jednou měli v kuchyni pověšený na šňůrce od stropu takový sklenéný rámeček s obrázkem a on jak se furt točil, tak házel na zeď prasátka..kocour se z toho mohl zbláznit a pořád ten odraz honil a skákal na zdi.. nebyl k zastavení a jednou vběhl na sporák. Naštěsí to byl takový fofr, že to dobře dopadlo.. 🙂

evanek77
autor
29. črc 2009

jaspi,
teda 😀 😀 😀

mimina321
29. črc 2009

jaspi 😀 😀 😀 ty s tým kocúrom ale máš zážitky 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru