Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
26. kvě 2009

jaspi, a co těhule co otěhotněly během kojení a MS vůbec neměly 😀 😀 😀

ba111
26. kvě 2009

Tak já hlásím, že dnešní noc proběhla naprosto bez problémů, žádné stahy jen krásné sny 😵 😵 😵 😵 😵 😵 . Dneska mi taky dorazila autosedačka Jané, musím jí ještě vyzkoušet nasadit na podvozek... . Každopádně je úžasná. Ráno jsem sbírala černý bez na sirup - tak jej jdu udělat - mám novej recept. Tak uvidím, jak dopadnu 😵 . Dám pak vědět. Když se povede, hodím sem receptík.
Evi, koukala jsem do albíčka na tvoje miminečko... je to krásnej chlapeček!!! 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
26. kvě 2009

ba,
je dobře,že oliverek nespěchá na svět 😉 🙂 🙂
díky za pochvau našeho broučka 😀

jaspina
26. kvě 2009

Ba - mám dojem, že ty jsi taková ta šikulka co z ničeho vytvoří všechno, že jo? Psalas kdysi tuším o bylinkách, teď děláš sirup.. asi tě takové věci baví, že?
Evi já těmto věcem až tak nerozumín co jde a co ne.. 😅 Akorát jsme si říkala, že když jsem fungovala leda s Proverou nebo HA a bez nich to vůbec nedostávám, tak že se vajíčka netvoří - nebo nedozrávají.. Ale třeba to může být i jinak.. No bylo by to super!

strouzek
26. kvě 2009

ahoj holky jdu na vás kouknout co novýho?? Ba co to čtu, stahy?? držím pěsti ať si to Oliverek ještě nějakou dobu pobyde v bříšku 😉

a co jinak jaspi, papu a mimina?? nějaké novinky?? mimi už máš fotky???

jaspina
26. kvě 2009

Jé Strouži ahooooj! 🙂 Tys tu docela dlouho nebyla, že? Moc práce nebo to tu flákáš? 😉 Já nemám asi nového nic.. a ty?

strouzek
26. kvě 2009

jaspi no minulý týden jsem měla nemocnýho kocoura, skončil v nemocnici a tak nebyla nálada, pak nebyl čas, o víkendu nekoníkuju a včera nebyla chuť. u mě novýho taky asi nic, čekám na ovu, myslím že dorazí dřív než jsem čekala, dneska jsem zkusila ovu test a říkala jsem si že budu mít určo jenom slabou čárku protože teď poslední m ěsíce chodít ovu až tak kolem 17 DC no a buch pěkný čárky, ne úplně silný ale pěkný tak jsem hned psala manžovi že mu měním rozvrh sexíků 😀

jaspina
26. kvě 2009

Strouži já teď zkouším taky první měsíc ty ovutesty a pořád tam bylo bílo a dnes a včera slaboulinká čárka. Kéž by sílila.. 😔

strouzek
26. kvě 2009

slabá čárka je naděje, určitě bude sílit, budu držet palce 😉

strouzek
26. kvě 2009

mě akorát ty čárky vždycky hrozně pomalu sílí, nebo já nevím jestli pomalu ale slabé // mám třeba od 10 dc ale tu skutečnou čáru silnou a ovulku až třeba kolem 17 dc, ale co už, stejně mě baví čůrat na testy tak čůrám jak blázen denně a vyhlížím jak čárka sílí 😀

jaspina
26. kvě 2009

Strouži, mě to nebaví, když tam nic není 😉 A jak často si je děláš v době, kdy už je tam slabá vidět? Ob den nebo denně?

strouzek
26. kvě 2009

no upřímně stačilo by obden, ale já jsem závislá, tak je dělám denně 😀 prostě mě baví koukat jak sílí, ale u tebe bude stačit obden, jesti máš jenom slabounkou tak se neboj neprošvihneš to. stejně ovulka přijde až den dva po těch silných kolejnicích. 😉

jaspina
26. kvě 2009

No hlavně kdyby byly ty kolejnice.. ale když né teď, tak mi je snad zařídí na nová doktorka 😀

strouzek
26. kvě 2009

určitě, zařídí je hlavně i to léto, v létě se prej těhotní suprově jak jsem se včera dověděla 😀 takže já tomu věřím a běda jak nebudu těhu na podzim 😀

jaspina
26. kvě 2009

Já myslela, že nejvíc v únoru a březnu.. Skoro všechny míma co znám se narodily listopad/prosinec.. ale to mě by nešlo, to já jsem ještě moc zmrzlá, tak já taky určitě v létě 😀 Jedete letos někam na dovču? Já zatím nevím..podle peněz. Teď mě napadá - co ta mimi.Měla se ozvat a nic. Ona to neměla jen 1denní zákrok?

tercie
26. kvě 2009

Ahoj holky, co probíráte? Já myslela, že se taky nejlíp těhotní na jaře, ale když říkáte že i v létě tak tím líp 🙂¨
Strouži co bylo kocourkovi, už je zdravej?

evanek77
autor
26. kvě 2009

já vzdycky myslela, že nejlíp se těhulí na silvestra pod stolem 😀 😀 😀, to pak bývá hned 😀 kdepak chtít a snažit se 😔

kristynaw
26. kvě 2009

ahoj holky.tak ja mam dnes ko a zitra uzv,tak uvidime,jak se male dari 🙂

tercie
26. kvě 2009

Evi to mi radila nedávno kámoška, prej se vožerte, a vlítněte do postele, to prej je na plození nejlepší, protože na to nemyslíš že děláš dítě 😀
Ona děti nemá a ještě ani nechce, tak proto takový názory, ale smát jsem se musela 🙂

tercie
26. kvě 2009

Já dneska končím, jedu s holkama do města na pivko a pak jsdem s kámoškou zpívat do kostela, tak se tu mějte a zas zítra jak to vyjde 😉 Papaaa

kackark
26. kvě 2009

Ahoj holky, je mi líto, že právě já jsem poslem takovýchto zpráv, ale věřím, že když společně na Janičku (janu.jaro) budeme všechny myslet, dopadne vše dobře:

Ahoj Kačko, tak ležím zase v porodnici. Tentokrát mě od včerejška prosakuje pdodová voda, tak pokud neporodím do 48 hodin, tak porod vyvolají. Ještě mě píchli kortikoidy na dozrání plic. Jsem z toho úplně na nervy, chtěla jsem vydržet co nejdéle. Tak pozdravuj holky a PA Jana.

murynka
26. kvě 2009

jejda moc na janičku myslím a posílám sílu 😔 😔 držte se a moc jí kačko pozdravuj

v kolikátém ona je tt??

dracekmracek
26. kvě 2009

Kačenko ☹

Janičko tak na tebe hrozně moc myslím,neboj zvládnete to!!!!!

kackark
26. kvě 2009

Holky, věřím tomu, že když se všechny na ní budeme soustředit a myslet a pošleme jí pozitivní energii, tak to dobře dopadne.

dracekmracek
26. kvě 2009

Mury vím že měla poz.test 11.11.ale v kolikátém přesně je.....

kackark
26. kvě 2009

Holky bude mezi 31 a 33, protože je mezi Mončou a Martinkou.

kackark
26. kvě 2009

Hledala jsem i ve staré diskuzi, ale zatím jsem neobjevila.

dracekmracek
26. kvě 2009

tak to už docela jde to určitě zvládnou 😉

murynka
26. kvě 2009

už to vím 32tt....co by se stalo kdyby porodila? 😔 😔

dracekmracek
26. kvě 2009

Mury ale ona přeci musí porodit.

proto jí dávají kortikoidy aby miminku dorostly plíce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru