Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
5. srp 2009

Holky, včera jak jsem byla na té rehabce, tak mi dr. radila, ať malému opravdu nějakou kolíbku nebo houpačku koupím, že to děti moc uklidňuje a připomíná jim to pohupování v děloze a taky prý co nejvíc zavinovaček, že se pak cítí víc v bezpečí 😉

Papu: já neporadím ☹

evanek77
autor
5. srp 2009

kači,
já mám houpací akorát autosedačku 🙂 když se položí na zem...

evanek77
autor
5. srp 2009

ale kamarádka říkala, že jak se pohupovala na balonu, tak dcera to pak poznala a uklidňovalo ji to, když si s ní na balon sedala po kojení

kackark
5. srp 2009

Evi, tak autosedačku nemám zatím žádnou 😅
A na balon se bojím lézt, necítím se na něm jistá, tam budu hopsat až v 9 měsící 😀
Včera jsem dostala od kamarádky olej Eucerin proti striím a je naprosto fantastický a nádherně voní 😉 Je to moje zlatíčko 😵

kackark
5. srp 2009

http://www.branakdetem.cz/koala.htm

Tohle se mi moc líbí 😉

http://www.branakdetem.cz/relax-kreslo-pro-deti...

A tohle snad ještě víc, ale mám strach, že by to nevydržel náš strop 😲

evanek77
autor
5. srp 2009

ta modrá houpačka je úžasná 😉 🙂

kackark
5. srp 2009

Evi, mrzí mě ten náš strop, protože jsem se do ní zamilovala 😵

evanek77
autor
5. srp 2009

je fakticky krásná....

farmarska
5. srp 2009

ahoj holky, jak se vám daří, co naše čerstvé maminky? nezlobí je jejich zlatíčka 😉

já mám pěknou náladu, u nás na zamlklinkách se dnes objevily dvě nové těhulky 😵 tak mi to dodalo zase trochu optimismu 🙂

včera u mne byla kamarádka s půlroční holčičkou, tak sem si jí pěkně poňuňala a pochovala...ty miminka jsou tááák roztomilá 😵

kackark
5. srp 2009

Farmi ahojky, víš jak, ty hlásíš // za pár dní 😉 🙂

papua
5. srp 2009

Evi, Kaci: tie hupacky su naozaj super, inac moje niektore kamosky kojili na fitlopte tiez a velmi si to pochvalovali...

kackark
5. srp 2009

Papu, to nevím co to je 😕 😲

farmarska
5. srp 2009

kačí kéž by to tak bylo 😅 😵
dnes jsem si dělala test a uplně bílo 😝 já vím, že je brzy, ale nemohla jsem si pomoct 😅 když už jsem si je včera nakoupila 😀 😀

farmarska
5. srp 2009

holky ty kojící polštáře, jak je máte veliký? teda vy co je máte 😕 někde v nabídce totiž píšou jen kojící polštář a někde veliký kojící polštář a já nevím po kterým pak šáhnout, 😨 abych nekoupila nějakýho ksindla na nic, blbýho malýho 😀

evanek77
autor
5. srp 2009

farmi, já měla 11DPO úplně bílo a 13DPO už // 😉 😉 😉 držím palce 🙂

jaspina
5. srp 2009

Kači fitball je rehabilitační míč 😉 a Eucerin je značka, kterou používám taky - je fakt podle mě výborný!
Mám od nich mlíko na opalování proti sluneční alergii a celou řadu na pleť - peeling, mycí gel a pl.vodu.
Jinak tu houpačku - je i pro dospělé - máme v plánu dávat na trám na terase. Hned jak to postavili, tak mě napadla ta houpačka 🙂

farmarska
5. srp 2009

evi, holky díky 🙂

prosím ať jsem v obraze, kdo se tady tenhle měsíc taky ještě umorně snažil ?
ať vím s kým budu testovat 😉 páč ve dvouch se to lépe táhne 😀

evanek77
autor
5. srp 2009

farmi, já mám takové molitanové J co je velké jako já 😉 a dá se šňůrkami svázat do vajíčka

kackark
5. srp 2009

Farmi, a kolik dní si po ovulce? 😉
Jaspi: díky za vysvětlení 😉 🙂 Anička má takovou modrou houpačku z IKEI taky na terase, ale tahle látková se mi líbí mnohem víc 🙂

jaspina
5. srp 2009

Farmi já teď čekám MS každým dnem a vím, že přijde - protože jsem byla na UTZ a OVU nebyla, ale příští měsíc jdu do boje znova 🙂

farmarska
5. srp 2009

teprve asi 5 dní 😅 jestli jsem si jí dobře určila 😅
já vím že to je brzy 😅 ale jak se mi vždycky v hlavě zatmí a deru se do snažílkování, tak se mi pak zatmí a testuju 😅 😀 Ale ted jsem se zařekla a alspon tři dny zkusím vydržet a netestovat 😎
jaspi aha, tak to je mi líto, že nedorazila. Jsem nevěděla, že si takhle jako jednou přijít může a pak zase ne 😠 to by se jí nějak mělo důrazně vysvětlit..., že takhle teda NE! 😠 Jaspi, ale napsala jsi to pěkně, je to fakt boj 😀

farmarska
5. srp 2009

když nebudu těhu bude mne na tom snad nevíc mrzet, že bylo tolik dřiny a uhánění manži nanic 😀

jaspina
5. srp 2009

Farmi u mě to právě není jednou jo a jindy ne, ale pořád ne.. beru na to hormony, ale právě minulý měsíc jsem s nima začala a nezabraly.. 😒

kackark
5. srp 2009

Jaspi, neboj, teď už to určitě zabere, věřím tomu 😵

Dala jsem si špagety s kuřecím masem a nemůžu se ani hnout.
V noci Tadeášek tak kopal, že mě až budil, asi si dělal diskotéku a teď spinká brouček jeden 🙂

kackark
5. srp 2009

Tak jen jsem napsala, že spinká, tak se probudil a okopává mě tu 😉 Je to nádherný pocit. Holky snažilky, já vám tak moc přeji, aby jste se co nejdříve dočkaly 😵

papua
5. srp 2009

Kaci: dakujeme, aj my si to zelame!!!
Farmi: ja som akurat v obdobi ovu, takze testovat sa bude cca o 2 tyzdne🙂
Jaspi: ja som tiez tento mesiac nacpana hormonami, njprv ten norethisteron, teraz clostyl.....tak uvdim ci to prinesie zelany vyledok...

farmarska
5. srp 2009

jaspi to mne mrzí, že to máš s tou ovulí takhle těžký 😢 vyřiď jí, že se na ní pěkně zlobím a ať si na mne dá bacha 😠 😎
papu tak za dva týdny držím palce!! 🙂
já ted baštím na doporučení gyndaře duphaston. vím že ho mám začít brát každej dvacátej DC, ale ted si zaboha nemůžu vzpomenout co říkal, kdy ho přestat jíst, jestli až přijde mrcha, nebo po pěti dnech..a že by se pak měla dostavit mrcha.. 😕 😨 fakt netuším, budu mu muset brnkonout a přeptat se.

a já jdu dát vanu, sekala jsem na zahradě a jsem zelená jak vodník a mokrá jako myš 😝 u nás je děsný dusno 🙄

sarlotta
5. srp 2009

Holčinky to máte těžké s těmi hormony... ale kamoška byla na laparce a pak dostala hormony..a měla na ně špatnou reakci.. poležela v nemocce a teď čeká dvojčátka a je v pořádku..... taky Vám to vyjde.. všechno bude dobré 😉

mar26
5. srp 2009

Ahoj holky 🙂 ,

my teď přišly z prochajdy, venku je zase pěkný hic, šla jsem na poštu..konečně....Kačko,tak že pás už putuje k tobě 🙂
Pak jsme šli do obchodu a okružní jízdou domů 😀 ...Natálka půl cesty spinkala a půl jen tak koukala až jsem se divila,že vůbec neplakala, byla fakt hodňoučká a doma pak ještě 15minut dospávala 🙂

tercii moc gratuluji ke // 😵

jaspi snad něco vymyslí,aby ovule byla a mohla jsi brzy těhulkovat 😵

Kačko to je super,že tě Tádík takhle okopává...já už si nějak neumím představit,že jsem měla Natynku v bříšku
😅

kackark
5. srp 2009

Marti, díky moc 😵
To je fajn, že je Natálka taková hodňoučká a co kojo?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru