Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
7. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka 17.8. krev. 21.8. UTZ
Murynka......čeká holčičku - KO 11.8., 22.8 4D ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Tercie.........našla //
Jaspina....................29DC
Strouzek..................29DC
Farmi.......................25DC
Mimina.....................20DC
Papua......................15DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku

kackark
7. srp 2009

Já jsem tady, baf 😀 😀 😀 😵

kackark
7. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka 17.8. krev. 21.8. UTZ
Murynka......čeká holčičku - KO 11.8., 22.8 4D ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Tercie.........našla //
Strouzek..................29DC
Farmi.......................25DC
Mimina.....................20DC
Papua......................15DC
Jaspina......................1DC
Strouzek...................1DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku

kackark
7. srp 2009

Nejdřív jsem dělala tabulku a pak teprve dočítala 😉
Jaspi, to muselo být něco úžasného, tak snad se dostaví i kýžený výsledek 😉 A to pilates zní taky zajímavě 😵

sarlotta
7. srp 2009

Dobré ránko🙂))
Jaspi to jsi byla va Zlíně nebo v UH ?

evanek77
autor
7. srp 2009

jaspi,
jsem četla jedním dechem 😉 😉 😉

evanek77
autor
7. srp 2009

já zatím dala vyprat pračku a vytřela podlahy, to je také tělocvik, né? 😀 😀 😀 Ale vnitřek stehen teda pevný nemám 😠

sarlotta
7. srp 2009

hele🙂 pevný vnitřek stehen mají jen holky do 17let neeeeeeeeeeeeeee 😠 😎 😎

kackark
7. srp 2009

Evi, co to jako má být pevný vnitřek stehen??? 😲 😲 😲 😀 😀 😀

kackark
7. srp 2009

Taky bych mohla vytřít a o praní ani nemluvě 😅
Holky, jak perete ty plyšové hračky, co se prát nesmí, protože mají v sobě nějaké zařízení co vrčí, vrní, atp. Ale přeci to nedám Táďovi, když to v krámě osahal bůhví kdo 😖 😲

murynka
7. srp 2009

ahojky holky 🙂

kačí tak mi proplatí 300kč alespon něco 😀 😀 děkujuuu 😵 😵 😵

holky když jste u hraček kolik malé mimi potřebuje hraček??

sarlotta
7. srp 2009

Mury záleží jak malé🙂))) do 3měs mu stačí maminka🙂))

kači takové hračky pro mrňata by se měly prodávat zabalené a nebo mu je dáš až bude větší.... cumlík taky nebudeš pokaždé umývat 😉

kackark
7. srp 2009

Jé, to je k nám ale vzácná návštěva 😉 😀

Mury, není vůbec zač, jsem ráda, že alespoň něco, ale říkala jsem si, že by mohli, těch pět set 😠 Je to škoda ☹ Jakou máš pojišťovnu?

Teď mi říkala známá, co má malá dvojčátka, ať si dám pozor na pojišťovnu, prý všeobecná zrušila veškeré doplatky na očkování a nejlepší na to je zaměstnanecká pojišťovna škoda, ale nevím, jak ta funguje v jiných krajích, kde nejsou automobilky.

kackark
7. srp 2009

Sarlott: nějaké jsem koupila v bazaru a nějaké v krámě zabalené nejsou, tak mě to nejprve nenapadlo, a až doma. Myslíš, že by jim lehký roztok z nějakého tekutého mýdla na prání ublížil, kdybych vzala jemný kartáček?

murynka
7. srp 2009

kači metalku 😒 a to ještě koukala jestli se tyto vitamíny vůbec proplací 😲 😲

sarlotta
7. srp 2009

kolotoč nad postýlku, chrastítko, kousátko--- první půlrok🙂)) když začne lozit tak byl fajn takový pajdulák co má dole těžiště a houpe se, pískací knížka do vany, dětský kartáček na zoubky se zábranou-aby to nespolkl,hrací deka s barvičkami a tvary, nějaký pajdulák do kočárku-na připnutí....to budeš stejně kupovat postupně... miminko spí až 20hod denně- teda podle knih🙂

evanek77
autor
7. srp 2009

kači,
já peru všechno v pračce, tedy krom pevnych kousátek a kolotoče, ty jsem jen umyla v lavoru.
Zatím nic hrkat nepřestalo, jen u svítícího broučka jsem vypreparovala ten mechanizmus s baterií (ale bylo to na suchý zip s šlo to), zrovna mám ještě včerejší balíček v pračce....
jo a mám doma postýlku a miluju ji 🙂 🙂 🙂

sarlotta
7. srp 2009

Kači no záleží jak je to chlupaté, nebo plyšové- ale vlhkou hadru to určo snese- to se dovnitř nedostane 😉

evanek77
autor
7. srp 2009

mury,
ptáš se kolik hraček? No já jsem úchyl, asi si kompenzuju dětství, ale už jich mám tak pro pět dětí 😀 😀 😀 😀

kackark
7. srp 2009

Mury, a to mě v lékárně uklidňovali, jak to musí být v klidu, že tyhle vitamíny jsou přeci prokazatelně jen a jen pro těhotné. No jo, krize už došla i k pojišťovnám 😒
Evi, já mám takové velké jablíčko s červíkem a to vypreparovat nejde ☹

murynka
7. srp 2009

já mám vyhlídlou velikou včelku máju je krásná 😀 😀 😀

včéra jsme objednala ten košík 😵 😵 😵 😵

jaspina
7. srp 2009

šarlot - ta paní je pevná celá a to v 46ti 😀 Ale ta to má fakt vydřené.. Jako u mě je ta vnitřní strana stehen fakt nejvíc problémová partie. Když jsem chodila na solárko a tam byla ta vibrační deska, tak se mi to tam hnusně třepalo 😝 Jo a byla jsem na tom ve Zlíně. Já do UH skoro nejezdím. Tady mám všechno blízko..

kackark
7. srp 2009

Jé, tak hračky zatím moc nenakupuji, mám tu ještě co jsem kupovala Natálce a letos jsem nekoupila ani jednu.
Sarlott: díky za radu 😵
Včera manžovi přišla výplata, tak nám s Táďou slíbil, že se dáme taky do výběru postýlky, matrace a povlečení. Jak jsem kupovali ty skříně, tak teď musíme s rozvahou. No a příští měsíc to vidím na kočárek 😵

evanek77
autor
7. srp 2009

kači,
na mne nedej, jsem úchyl na čistotu a víš jak jsem psala, já i výbavičku budu prát 2x než ji malému dám...
ale zas jsme oba alergici, tak to asi bude mít po nás a radši ať se s prachem potká co nejpozději (há há, bydlíme v centru brna, tak stejně stačí otevřít okno ☹ )
já mám pojištovnu ozp 207 a v pohodě 🙂

kackark
7. srp 2009

Mury, to je dobře 😵
Evi, a máš tu postýlku už složenou někde u sebe? Já to mám tak v plánu, abych si zvykla na omezený prostor 😵 A už se nemůžu dočkat toho kojícího polštáře, sice záda hodně po té rehabilitaci a odblokování povolila, ale přeci jen 😉

evanek77
autor
7. srp 2009

já už si včera objednala i látkové plenky, myslím, že faktu už nemám moc co shánět, začne nuda 😀

murynka
7. srp 2009

kači jaký máš kojo polštář?? 😕

já právě nakupuji postupně aby to pak nebolelo 😅

minulý měsíc komoda ted košík,pak postýlka do toho barák 😝 😝 akže fakt se to sešlo 😅

sarlotta
7. srp 2009

hele bacha na omezený prostor, ještě se budete kulatit holkyyyyy 😀

kackark
7. srp 2009

Evi, tak to já to taky vyperu dvakrát, teď to spíš navoním a nechám sluníčkem vybělit, když je tak krásně. Na to vás lituji, co bydlíte ve velkých městech, že takovou možnost nemáte. To je jedinečné.

A ještě jsem se chtěla holky těhulky zeptat, jak vás drobečkové okopávají. Předevčírem jsem o Táďovi věděla skoro pořád a včera téměř nic, tak jsem znejistěla, ale v noci mě párkrát zase probudil. Je možné, že se otočí nožičkama a ručičkama dovnitř o okopává mi orgány? Mám totiž víc pocit vnitřních kopanečků, než těch na břišní stěnu. Vím, že mám hloupé otázky ale to jsem celá já, pořád nad tím přemýšlím 😎

evanek77
autor
7. srp 2009

kači,
né, je v ložnici, ale skládat ji budem fakt až v říjnu (pokud neukecám manžela 😀 ), je krásně zabalená v té stěhovací folii po deskách... ale čela jsou krásně vidět a já jsem prostě unešená, novou bych si ji za ty peníze nikdy nekoupila 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru