Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
7. srp 2009

kači mě kope dovnitř docela často ☹ hlavně do močáku 😠

nekdy je klidové období 😀 😀 ale třeba včera se cpala dopředu jakoby chtěla vyskočit ven dělala boule nevím co to bylo zda hlavička či co?ale fakt jsme to nahmatala 😵 😵 😵 no jo ale jsou to tlaky ☹ a to jsem teprve 23tt 😅 😅

kackark
7. srp 2009

Mury, neboj jsme na tom s financemi podobně 😉 Prostě postupně a časem 😵
Sarlott: musím se naučit vylézat inteligentně z postele 😀
Evi, taky jsem dost alergická, tak proto chci malého co nejvíce chránit.

Mury, objednala jsem tenhle:
http://www.rajmaminek.cz/akce/kojici-polstar-te...

sarlotta
7. srp 2009

jo Mury, na tohle je nějaký ten tuk navíc dobrý🙂)) pak to tolik nebolí🙂))... ale zas nebudeš poslední měsíc funět 😉

evanek77
autor
7. srp 2009

kači okopává?
ten můj raubíř se v pět ráno vzbudil a ty rány byly takové, že manželovi, ke kterému jsem si probuzená přešla na dospání, nadskakovala ruka na mém břiše 😀 😀 😀
včera jsem si večer pozorovala pupík a malej už dělá krásné boule 😉 Ale já jsem o dva týdny od tebe 😉

murynka
7. srp 2009

evi 😀 😀 😀 boule ted jsme to psala že malá už mi je dělá také 😅 😅 nějak raubířka to bude 😀 😀

sarlot asi máš pravdu 😅 😅

sarlotta
7. srp 2009

kači to se naučíš pak🙂)))) ať se teď nepřerazíš někde 😉

kackark
7. srp 2009

Mury, přesně takhle se předevčírem předváděl Táďa a hlavně mám vyzkoušené, že se většinou probere po obědě, tak jsem Aničce slibovala, jak si bude moc šáhnout (byla jsem u našich na oběd) a ono nic, tak jem si dala colu a nanakáč, že se jisto jistě probere po sladkým, taky nic. Anička sekala, tak jem vedle ní běhala a ukazovala jí, kde má sekat a pak jsem si sedla a doufala, že Táďa bude protestovat a zase nic, prostě byl včera nějaký líný ☹

evanek77
autor
7. srp 2009

mury,
mě malej také pořád kopal do močáku, ale přiijde mi, že teď začal kopat nad linií pupku, takže se asi začátkem týdne otočil hlavičkou dolů. ale včera jsem potřebovala lehce doběhnout autobus a to jsem měla pocit, že mi vypadne z břicha, musela jsem zvolnit, naštěstí řidič počkal 😀

kackark
7. srp 2009

Evi, sarlott, to já mám slíbeno, že jí manža postaví, hlavně proto, že máme názorový rozpor, on si myslí, že nebude potřeba, aby byla hned narvaná na posteli, a já za to zase bojuji, tak to budeme asi po týdnu stěhovat a zkoušet, kde a jak nám bude vyhovovat 😀 😀 😀 Máme vytipovaný asi tři místa 😉

murynka
7. srp 2009

holky moje musím jít na barák ☹ už mě to ničí taks e tu mějte pak se ukážu ale musím vařit apoklidit 😝 😝 😝

kackark
7. srp 2009

Evi, tak to já mám pocit, že kope všude, někdy mi příjde, přesně jak píšeš, že kope nad pupkem, ale za chvilku je to skoro až v kalhotkách, tak mě tam asi šťourá prstíkama 😀
Hlavně nikam neutíkej 😲

kackark
7. srp 2009

Mury, pá. Měj se krásně. A mysli dopředu, jak to budete mít hezké a jak se vám tam bude se Sofinkou dobře bydlet 😵

evanek77
autor
7. srp 2009

kači,
a štouchání ho neprobere? já vždycky, když ho chci probrat, aby se ukázal, vezmu pupík do dlaní a vlním s ním napravo nalevo a malej se ozve 😀 😀 😀 😀 jen už u toho nesmím říkat ukaž se tatínkovi, to manžel zakázal, aby neměl alergii na slovo tatínek 😀 😀 😀

evanek77
autor
7. srp 2009

mury,
drž se 🙂 🙂 🙂 budete mít krásné bydleníčko 😉

kackark
7. srp 2009

Evi 😀 😀 😀 Já jsem se bála být takhle drastická, ale když zase budu mít tu panickou hrůzu, zda je v pořádku, tak to určitě vyzkouším 🙂 Ale je zajímavé, že když kope a dám na něj ruku já, tak kope do toho samého místa a ozývá se, jen jí tam dá manža, tak přestane ☹

kackark
7. srp 2009

Evi, přihlásila ses do té soutěže? Abych Ti mohla poslat hlas 😵

evanek77
autor
7. srp 2009

kači,
manžel to tam poslal, ale vybral fotku, kde mám tak třetinové bříško co teď 😀
ale nic mi nedošlo zpět, tak nevím, jak to funguje....

evanek77
autor
7. srp 2009

jo a ještě malej krásně reaguje na vysoké tony, začne kopat 🙂

kackark
7. srp 2009

Evi, a to mu zpíváš a nebo něco pouštíš?

kackark
7. srp 2009

Tak až se něco z té soutěže dozvíš, tak dej vědět 😵

evanek77
autor
7. srp 2009

kači,
víš, jak říká manžel když zpívám: prý mám radši recitovat 😀 😀 😀 😀 😀
jde spíš o náhodné zvuky, písničku v rádiu, nebo klakson auta venku a tak.... nereaguje na hluk jako takový, třeba popeláři ho nechávají v klidu, ale jak je to vysoký ton, tak si kopne 😉
tak jsem vytáhla kračky z pračky a všechny dál pískaj a rachtaj, bych řekla, že to je na praní asi dělané...

evanek77
autor
7. srp 2009

a ta mury tam něco posílala? Vím, že jsem upravovala fotku dráčkovi, že ji tam chtěla poslat, no uvidíme... nepřišel mi ani automatický email, že to přijali... ale řekla bych, že ty fotky, co tam zatím jsou jsou tak profi, že je to dost marné....

kackark
7. srp 2009

Evi, tak já zpívat neumím vůbec, tak radši Táďovi sluch nekazím a přesně jak píšeš, rámus mu taky nevadí, včera jak jsem chodila vedle té sekačky, tak vůbec nic.
Když na těch mých hračkách je ten speciální symbol na praní přeškrtnutý 😀 😀 Ale taky mě láká udělat pokus 😀

kackark
7. srp 2009

Evi, tak to mě ani nenapadlo, že by jí tam Kačenka posílala, protože jsem měla pocit, že se tu poslední dobou moc nevyskytuje ☹
A o murynce vůbec nevím, zda si to přečetla.

kackark
7. srp 2009

Jinak co budete dneska vařit dobrého holky?

murynka
7. srp 2009

jsem tu 😀 😀 😀 už mám rozvařeno a na barák nejdu 😅
tchán tam není ☹ ....měli jsme spočítat obklady...

evi já tam neposílala nic počkám bud na profi a nebo na to kašlu 😅

murynka
7. srp 2009

kači vařím guláš 😉

murynka
7. srp 2009

ještě takové bříško nemám ☹

evanek77
autor
7. srp 2009

kači,
víš co, já to všechno brala na bazárku a miluju takový ten jemný dětský plyš, tak jsem moc neřešila, jestli to bude hrkat nebo ne. Podle mne to naši synátorové stejně budou ze všeho nejvíc strkat do pusy a házet po zemi 😀 😀 😀

evanek77
autor
7. srp 2009

mury,
uzávěrka je v pondělí... já vám dám do alba na chvíli tu, co manžel poslal, je to ta stejná, kterou jste viděly čb

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru