Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

papua
19. srp 2009

Evi ahoj! vydrzim jasne 🙂, lebo vies, ja vzdy ked si kupim test skor a idem testovat, tak vzdy po teste hned dostanem ms, tak chcem radsej pockat...V piatok mam mat oficialne ms...

kackark
19. srp 2009

Holky, já jsem tak moc šťastná boreliozu mám negativní, toxoplazmozu taky (dokonce oba výsledky jsou takové, jako bych se s tou nemocí nikdy nepotkala), chlamydie ty pohlavně přenosné taky zcela negativní a ty plicní mám pozitivní jen v té složce, ve které se pozná, že jsem se s nimi někdy setkala. Na kontrolu mám přijít až po porodu pro jistotu, že se znovu nerozjeli. Hezčí zprávu jsem si dnes nemohla přát 😵

Mury, kočárek je kouzelnej 😉 🙂

evanek77
autor
19. srp 2009

kačenko,
já mám takovou radost 🙂 🙂 🙂 🙂
doufám, že to pořádně oslavíte 😉

kackark
19. srp 2009

Evi, manža to vidí skepticky, jelikož on na ty plicní chlamydie dost trpěl a antibiotika mu moc nezabírala, tak ho paní doktorka chce po porodu taky vidět a on nemá prostě návštěvy dr. rád. Takže s ním toho na oslavování moc nebude, ale já vnitřně vím, jak je důležité, že se zdá, že moje tělo momentálně s žádnou infekcí nebojuje a tedy snad není ani důvod, proč by se Táďa dral na svět dřív než je nutné.
Musím se pokusit manželovi vysvětlit, že kvůli malému by se měl zapřít a zkusit znovu zabojovat.

mar26
19. srp 2009

ahoj holky

Kačko mám velkou radost z dobrých zpráviček 😵

kackark
19. srp 2009

Ahojky Marti,

já taky, ani jí neumím vyjádřit, jen je škoda, že manža se nebude umět radovat se mnou 😖
A jakpak se má Natálka?

mar26
19. srp 2009

kačko myslíš že nakonec nebude radovat?

Natálka se má dobře, je to hrozný jedlík 😀 a včera jí byl už měsíc 😲 ...hrozně to uteklo

kackark
19. srp 2009

Marti, to je neuvěřitelné jak to letí. Věřím tomu, že se nenaději a budu mít Tadeáška u sebe.

Marti, je to chlap, který nebude mít radost z toho, že já jsem zdravá, ale bude mít vztek na to, že si někdo může myslet, že je nemocný a může ohrožovat svoje miminko. Na to ho znám bohužel dobře. Snad se s tím nějak popere, už do telefonu byl naštvaný. Musím mu to rozumně a postupně vysvětlit. Ale mně se ulevilo, že snad Táďa není žádným svinstvem ohrožen.

murynka
19. srp 2009

kači gratuluji k výsledkům 😵 mám za vás radost 🙂

jiank děkuji za pochvalu 😵

mar26
19. srp 2009

Kačko určitě je Tadeášek v pořádku,protože ty jsi taky!
Snad to nakonec manža nějak vstřebá.

Mě ten měsíc s Natálkou utekl mnohem rychleji,než poslední dny těhotenství 😅 ,ale určitě to tak uteče a Tadeášek bude s vámi doma v postýlce 😵

kackark
19. srp 2009

Mury: děkuji 😵

Marti, to věřím, že s miminkem se člověk ani nezastaví a ten čas neuvěřitelně utíká 😉

evanek77
autor
19. srp 2009

kači,
ach jo, občas musíš být doma koukám pořádný diplomat. Tohle je s mojí povahou na dání na zadek, ještěže ty to zvládáš v klidu. Vždyť tedíkovo zdravíčko je teď přeci to nejkrásnější a nejdůležitější 😉 🙂 On z toho manžel vyroste, je ještě mlaďoch, ale je mi jasné, jak to mrzí... bych ho k doktorovi hnala bičem 😀
marti,
natálka už má měsíc? To není možný....

papua
19. srp 2009

Kaci: gratulujem k vysledkom 🙂!!!!! Manzel musi jednoducho teraz pochopit, ze si najdolezitejsia ty a babatko, takze nech sa tesi, ze ste zdravi 🙂!!!

mar26
19. srp 2009

Evi no jo,už včera jsme slavili 😀

papu držím palečky na sobotu 😵

strouzek
19. srp 2009

už jsem tůůů, sháněla jsem květináč pro fotografa 😀

papu sakra ty máš nervy, já už bych dávno měla očůraných 10 testů 😀

kači gratuluju k výsledkům paráda 😵

mar ty jo natálka má už měsíc?? holky jak vy to děláte?? zrovna dneska jsem si psala s Ba a nemohla jsem uvěřit že to tak uteklo, si pamatuju jak řešila ovulku a jak našla //. pak kouknu do diskuze kde jsem začínala, tam už holkám ty dětičky pomalu chodí do školky no to je mazec, já jsem tu ale zestárla 🙄 😀 😀

papua
19. srp 2009

Strouzi: no nejako to zvladam, ale ten strach, ze tam najdem iba jednu / je silnejsi jako ten chtic testovat 🙂

Ten cas ide naozaj strasne rychlo holky! Ja si tiez pamatam ako ste zakladali tuto temu a to vsetky este boli snazilky a teraz uz mame tolko babatiek! to je uzasne!!!!!

evanek77
autor
19. srp 2009

jo jo, letí to strašně... za půl roku mi je 33, ještě si pamatuju, jak jsme si s kámoškou v tehdy papírových občankách vyškrabaly a přepsaly rok narození tak, aby to vypadalo, že nám je 18 a pustili nás do baru 😀 😀 😀
jestli tohle jednou budou dělat moje děti, tak uviděj 😀 😀 😀 😀 😀

papua
19. srp 2009

Evi: to je vtipne 🙂, ste boli odvazne 🙂

evanek77
autor
19. srp 2009

papua,
spíš telata blbá....

papua
19. srp 2009

Holky moje, utekam, zajtra som tu zas, opatrujte sa! Dufam, ze zajtra sa ozve Dracek, ze ako sa jej vodi....paaaa

evanek77
autor
19. srp 2009

paaaa

mar26
19. srp 2009

Evi 😀 😀 ..to si piš,že se Tomášek pomamí 😀

evanek77
autor
19. srp 2009

marti,
no, možná pořád líp po mně, jak po manželovi. Ten nosil vlasy do půlky zad s melírem a naušnicí v uchu, těžkej metalista v riflové vestě 😀 😀 😀 😀 😝 Když jsem viděla fotku, jsem se válela smíchy dva dny 😉 😉 😉
dali jsme se dohormady rebel a barbie 😀 😀 😀 kdybyste mne viděli s platinovou blond a lokýnkami, v kraťounké minisukni, tak se pobavíte úplně stejně jak já při pohledu na jeho fotku 🙂 Jěště že jsme se s manželem potkali až v době, kdy už jsme byli oba rozumní 🙂

mimina321
19. srp 2009

ahoj lastovičky 🙂
kači tie výsledky sú úplne super 😵
papu moc držím palce na sobotu 😉
evi 😀 😀 😀
kačka prosím prepíš tabulku,dnes som 1DC ☹ ☹ ☹ 😔 zase nič

evanek77
autor
19. srp 2009

mimina,
ach jo ☹ ☹ ☹

kackark
19. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka 17.8. krev. 21.8. UTZ
Murynka......čeká holčičku - 20.8. 4D ultrazvuk, 1.9. KO
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Tercie.........našla // KO 24.8.
Farmi.......................37DC
Papua......................27DC
Jaspina.....................13DC
Strouzek...................13DC
Sarlotta......................9DC
Mimina.......................1DC

kackark
19. srp 2009

Mimi, je mi to tak moc líto ☹ 😔

kackark
19. srp 2009

Evi, je to přesně jak píšeš, manža je na tohle ještě mlaďoučký a pořád ovlivněný výchovou 😠 Věřím, že se to časem podda, jinak se zblázním 😲 🤐 Ale teď kolem něho budu radši chodit po špičkách, aby tam se mnou pak jel.

mimina321
19. srp 2009

prišla som na to,že mám podla merania bt krátku luteálnu fázu ☹ 😔

kackark
19. srp 2009

Mimi, tak věřím, že se to té nové dr. podaří vyřešit a z tebe bude těhulka coby dup 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru