Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
19. srp 2009

mimina,
tak šup šup k doktorce a prodloužit ji nějákou pilulkou 😉
kači,
určo bude časem líp 😉 🙂

mimina321
19. srp 2009

dakujem vy ste zaltíčka tiež dúfam,že už to konečne porieši a nebude sa spoliehať na prírodu ako táto 😠 ešteže som začala merať bt
mala by byť 12dní a u mňa je 9-10

mimina321
19. srp 2009

kači aj mm k doktorom ,,nemusí,,a úplný horor je dostať ho k zubárovi

strouzek
19. srp 2009

hoj holky hlásím se už z domu,po hoooodně dlouhé době jsem se postavila k plotně a úspěšně něco uvařila.

mimi to je škoda tak příští měsíc je tvůj ale už fakt 😉 zkus tu luter. fázi nějak pořešit, já myslím že by pomohl ten utroš i na tohle.

strouzek
19. srp 2009

jinak holky to se pobavíte, přišel mi do schránky koresponďák z gyndy že mám přijít na prevenci. jenže mi to poslal doktor ke kterýmu nechodím 2 roky, tak tam volám a sestra na mě no a kam jste se přehlásila a já no od vás jsem přešla tam, pak od toho dr. jinam, z tama jsem se zase odhlásila a teď jsem úplně u jiné gyndařky. 😀 😀 sestře došla řeč, já za 2 roky stihla vyzkoušet všechny gyndaře v okrese 😎 😎

evanek77
autor
19. srp 2009

strouži,
to si snad má hlídat pojišťovna, aby to u původních doktorů stopla... to není tvoje starost 😉 🙂

strouzek
19. srp 2009

však jo, já myslela že si vždycky ten nový dr. zažádá u toho původního dr. o kartu když hlásím vždycky tomu novýmu kde jsem doteď chodila. hold tam mají bordel, ale teď přísahám že zůstanu u tý svojí dr. navždy, je úžasná, hodná, zvládá moje hysterické výjevy, první dr. která mě nevykopla že rok snažení je normálka a nevykládala mi že mám neplodnost v hlavě a štítce. fakt je perfektní , úplná ordinace v růžové zahradě /ona ta dr. dokonce fakt vypadá jako Gita z růžovky 😀 /

evanek77
autor
19. srp 2009

strouži,
doktor si ani nemusí žádat o tvou kartu, jakmile se na pojišťovnu přihlásí nový doktor, že tě má, mají tě automaticky odhlásit 😉

strouzek
19. srp 2009

hm tak to má VZP asi velký problém, jak to tak vypadá tak snad nikdy o kartu nezažádala. jak u toho dr. co mě teď zval na prevenci tak u té současné doktorky, jsem u ní od začátku června a doteď tam není karta od mého posledního doktora. kdyby tam byla asi bych to věděla, vždycky dostanu tu kartu svojí do ruky a jdu do kabinky se nachystat tak si tam listuju a není tam vůbec žádný záznam od minulého doktora jako o potratu aj. je tam jen to co jsem nahlásila doktorce teď já a nebo co teď naordinovala. musím se na to příště zeptat abych nebyla zaevidovaná u 5 doktorů najednou.

evanek77
autor
19. srp 2009

strouži,
se tím fakt netrap, to není tvoje povinnost 🙂

tercie
19. srp 2009

Ahoj berušky, přišla jsem vás pozdravit a pogratulovat Kačce k dobrým výsledkům, super zprva Kači, vím, jak ses bála 😉
Druhé Kačence, že na ní a Lukáška moc myslím, psala jsem i IP, a Evi tobě aby to s těmi protilátkami taky nebylo tak horké jak se zdá 😵 😵 😵

Mimi to mě mrzí, že mrcha přišla, ale 9-10 dní se mi tak krátká lut. fáze nezdá, no uvidíš, každopádně si k doktoru radši zajdi, držím palce ať to nějak vyřeší.

Strouži, co ty, jak je, jak jde snažení? 😎 😀 😀 S tou pojišťovnou to je gól, ale jak píše Evinka, není to tvůj problém 😉

Papu v sobotu moc moc přeju // 😵 😵 😵

Mar Natynka už má měsíc, to už je holka veliká 😅

Tak snad jsem na nic důležitýho nezapomněla 🙂

evanek77
autor
19. srp 2009

terci, ahoj a díky 😉

strouzek
19. srp 2009

ahoj těhule no snažení nám jde dobře, doma jsou úúúúúplný orgie 😀 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
19. srp 2009

strouži,
né že sousedi nemůžou spát 😀 😀 😀

tercie
19. srp 2009

Strouži 😀 😀 😀 😀 😀 chudák manža, musí bejt úplně vyždímanej 😀

Evi koukám, že už brzo dosáhneš vytyčeného limitu 30tt, ale já myslím, že to Tomík vydrží o moc dýl 😵 😵 😵

evanek77
autor
19. srp 2009

terci,
kéž by 😉

mimina321
19. srp 2009

kočky vdaka za podporu a rady,bez koníkovských kamošiek by som bola kopa nešťastia.....tu sa človek naučí a dozvie všetko,smutné je,že toto by mala riešiť moja dr 😖 už som na ňu poriadne nasr..á 😠
stouži už som vysnorila,že je na to dobrý duphaston-utroš 😵 😵
už sa teším na nového dr.dokonca mám na výber z 2-môžem si vybrať chlapa alebo babu,to bude dilema 😀
terci už 6 😲 😲 to už sú 2 týždne 😕
strouži ty to s tým snažením neprežeň,aby neboli štvorčatá 😵 😀 😎

mimina321
19. srp 2009

zabudla som poslať pozdravenie katuške-dráčkovi a jej miminečku v brušku-myslím na vás a držím palce

mimina321
19. srp 2009

evinka ani sa nenazdáš a ten 30 bude za tebou 🙂 a verím,že drobček vydrží aj dlhšie 🙂

tercie
19. srp 2009

Mimi já bych šla radši k chlapovi, kdybych měla na výběr, bývají šetrnější a citlivější při vyšetření 😉
JO už 6, teď ještě aspoň těchn 30 k tomu a budu spokojená ? 😀
Berušky jdu chrnět, jsem jak Růža Šípkojc teď 😀
Dobrou noc!!!

farmarska
19. srp 2009

ahoj kočky,
začíná se mi rozjíždět mrcha 😝 tak se tomu lovu na sprmoníky , manža zase příští měsíc nevyhne 😀 😀

kačí napiš mi od zítra do tabulky prosím 1DC díky 😉

kackark
20. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka 17.8. krev. 21.8. UTZ
Murynka......čeká holčičku - 20.8. 4D ultrazvuk, 1.9. KO
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Tercie.........našla // KO 24.8.
Papua......................28DC
Jaspina.....................14DC
Strouzek...................14DC
Sarlotta.....................10DC
Mimina.......................2DC
Farmi.........................1DC

kackark
20. srp 2009

Krásný, dobrý den, sluníčka 😵

Farmi, ach jo, je mi to tak líto ☹

Terci, jsem ráda, že si nakoukla, myslela jsem na tebe 😉

Mimi, u mě změna dr. zabrala hned napoprvé, věřím, že to bude i Tvůj případ 🙂

Kdepak se nám loudá murynka, aby povyprávěla, jaké bylo včerejší 4D 😕

strouzek
20. srp 2009

brý ránko vlaštovičky

mimi tak to držím na doktora palečky, i u mě změna dr. zabrala 😀 hned po první návštěvě jsem se cítila lépe,hlavně ten pocit že se začne konečně něco dít je k nezaplacení. jestli je lepší ženská nebo chlap no já nevím, já radši chodím k doktorům mužům, k těm mám větší důvěru a přijdou mi citlivější, vlastně až doteď jsem měla gyndaře jen chlapy a i ostatní doktory mám skoro všechny chlapy ale teď mám poprvý gyndařku ženskou a je úžasná.

strouzek
20. srp 2009

farmi mrška přišla, nevím jestli napsat škoda nebo díkybohu že už holka jedna přišla a hurá do pořádnýho snažení 😉 teď si tělíčko ten měsíc odpočinulo a příští měsíc je váš 😵

kackark
20. srp 2009

Vlaštovičky, letím na rehabku a pak s kámoškou na oběd. Tak se uvidíme asi až odpoledne. Mějte se tu moc hezky 😉 🙂

strouzek
20. srp 2009

kači tak si rehabku pořádně užij, já bych šla hned na nějakou masáž zad nebo něco, poslední dny jsem celá ztuhlá. v sobotu jdeme na svatbu a bude se tam i spát tak jdu dneska na nehtíky a zítra k holiči ať jsem kočka 😀

mar26
20. srp 2009

Dobré ráno,

murynka má 4D až dneska..je 20.-tého že? 😕

murynka
20. srp 2009

mar jo jo mám ve 3 hod 😉 😉 😵

všem krásné ráno 🙂

kači rehábko si užij 😉

evanek77
autor
20. srp 2009

krásné ráno vlaštovičky 😉
farmi, ach jo, tak další měsíc se povede 😉 🙂
kači, užij si rehabku a obídek 🙂
mury, tak ať se sofi ukáže v plné kráse 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru