Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
24. srp 2009

jen si tu ridost užívej maminko 😵 😵 😵 😵

papua
24. srp 2009

Tercie: jej holka gratulacia velika!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je krasne, zase dalsia jasna tehulka 😀 !

tercie
24. srp 2009

No papu a co ty? Já jsem zpátky nedočítala, jak dopadlo testíkování????

tercie
24. srp 2009

Tak už jsem to dočetla... jk říkají holky, ještě by se mohly čárečky vyloupnout, držím palce 😵

kackark
24. srp 2009

Terci, moc gratuluji 🤐
Papu: neházej flintu do žita 😉
Evi, tvé příbuzné snad radši ani komentovat nebudu. A to samé platí pro známe známých stroužinky.
No a já jsem dopadla tak, že jsem si ten UTZ vyškermrala, jdu zítra na osm, ale nevidím to dobře, dr. mi tlak přeměřila a pak se ptala, zda jsem ráno ty prášky vzala, a když jsem řekla, že ano, tak ona, že to je špatný, že to je pořád vysoký. Tak se pomalu začínám smiřovat s tříměsíční bolestí hlavy a otoky, hlavně aby byl Tádínek v pořádku.

maova
24. srp 2009

Ahoj holky, tak jsme zase doma 🙂 Dovolená byla krásná, moc jsme si jí užili a i když utekla, jsme moc spokojený 🙂 Vybrali jsme si super místo, přesně podle našich představ o klidné dovolené 🙂

evanek77
autor
24. srp 2009

kači,
tak snad zítra se to někam posune, přeci tě takhle nebudou trápit čtvrt roku ☹
marti,
to je super, že v téhle době, kdy člověk neví, kam ho cestovky odvezou a jestli vůbec vám to dopadlo podle vašich představ, mám za vás radost a těším se na fotečky 😉 😉 😉

maova
24. srp 2009

evi, fotečky budou 🙂 Jen ne hnedí, zítra nám odjíždí ségra do Anglie, tak je to takový smutný, tak budeme ještě povídat a tak, ať si jí užijeme. A zítra máme takový oddychový den, než se pustíme do dalších věcí, tak možná ty fotky proberu a něco vyberu, aspoň na ukázku 🙂

evanek77
autor
24. srp 2009

marti,
to nespěchá 😉 🙂
pěkně se rozlučte 🙂

kackark
25. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 1.9. KO
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 11.9. s testem na cukrovku
Tercie.........našla //
Papua......................33DC
Jaspina.....................19DC
Strouzek...................19DC
Sarlotta.....................15DC
Mimina.......................7DC
Farmi.........................6DC

kackark
25. srp 2009

Krásné dobré ráno 😵
Za chvilku frčím k tomu dr. na ultrazvuk a dnešní noc byla malilinkato lepší, jak hlava, tak otoky, tak si třeba na tu hladinu léků zvyknu a zase bude líp 😉

Marti, vítám Tě zase mezi námi po dovolené a na fotečky se těším 😵 Doufám, že si se stihla pořádně rozloučit.

Evi, ani jsem ti nepogratulovala k úspěšnému boji s molákama 😀 Doufám, že už ten smrad vyčichnul a ty to nemusíš dýchat 😉

ba111
25. srp 2009

Ahoj kočky. Tak nám zase nefičel net. Včera tady byli technici a vše opravili, dali lepší anténu... tak snad to pojede. Za chvilinku jedu ke kadeřníkovi a na nákup tak se pak přihlásím.

Strouži, četla jsem to o těch známých... no hrůza. Úplně se mi zvedal žaludek. Řekla bych, že to snad ani není možné... .
Káťo, hodně štěstí u dr 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 .
Mám radost, že se všem daří dobře 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 miláčci 🤐 🤐 🤐 🤐 .

jaspina
25. srp 2009

Ahoj holky, mě se dnes zase nechtělo.. 😠
Kači a nemůže tě ta hlava bolet právě od tlaku? To je jeden z příznaků vysokého tlaku - taky třeba načervenalé oční bělmo nebo krev z nosu..?
Já se pořád odhodlávám, abych od čtvrtka šla do toho pilatesu. Pořád si hledám milion výmluv - že co kdybych byla těhule - příští týden by to zase bylo, že je mi zle jak bude mít přijít MS.. znám se! A stejně mám tušení, že tento měsíc se to ještě nezadařilo. Já to tak totiž mám - napřed musí být neúspěch, abych pak až přijde úspěch byla šťastnější a víc si toho vážila. I s folíkem to tak bylo - kdyby byl hned první měsíc, tak bych to brala jako samozřejmost.. No a třeba to mimčo čeká právě na to, až tam začnu chodit, abych se zpevnila a měla na něj kondici
😉 Od začátku jsem říkala, že bych byla šťastná, kdybych pod vánočním stromkem měla aspoň // když ne břicho - tak si počkám jak to bude s Ježíškem 🙂

mimina321
25. srp 2009

dobré ráno 🙂
terci videla som bublinku -gratulujéééém 😵
musím odbehnúť do obchodu,ták sa mi nechce 😝 ale zachvílku som tu 😉

mimina321
25. srp 2009

kde ste ? 😕

jaspina
25. srp 2009

Já jsem tuuuuuuuuu! 🙂

papua
25. srp 2009

ahoj holky!!!!!!!!
mimi tu som 🙂

evanek77
autor
25. srp 2009

já takéééé 😀

evanek77
autor
25. srp 2009

kači,
to jsou krásné zprávy, že ti je o trochu lépe 🙂 🙂 🙂 snad se to brzy upraví i v pomoci s dnešním UZ 😉 🙂
moni,
tak super 🙂
jaspi,
hele, nepodcňuj svůj mega folík 😉 😀

papua
25. srp 2009

babule ja neviem, co robit uz, ta mrcha stale nikde, ale citim sa obcas, ze uz by aj mohla dojst a nic...dnes rano som si ale zase robila test a nic ☹. Nechapem to, lebo mne nikdy nemeska, skor naopak mam ju skor. Moze byt meskanie sposobene, ze som bola darovat krv tento mesiac?

papua
25. srp 2009

asi idem dnes volat dr.....asi vyvolavacka.....hmmmm, co uz....

mimina321
25. srp 2009

papua no tá darovaná krv to neposunula,ale to tehu by to ešte mohlo byť 😵
jaspi poistili ste ten folík poriadne? 😉

mimina321
25. srp 2009

papu ešte počkaj aspoň do piatku 🤐

papua
25. srp 2009

Mimi mam este cakat? tak este pockam, ale do piatku asi nie, bojim sa cic nemam nejaku cystu, alebo tak z toho clostilu...No neviem, mozno su to blbosti, co hovorim, ale nikdy mi nemeska, takze sa nieco deje, bud zle, alebo dobre...

evanek77
autor
25. srp 2009

papu,
tak doktorovi zavolej, vezme krev a budeš mít mimčo potvrzené rovnou 😉 😉 🙂

papua
25. srp 2009

vy ste zlate, ze mi dodavate nadej, ta umiera posledna ja viem, ale viete ako zena citi ze je tehu? taky siesty zmysel...Tak ja citim, ze nie som ☹

evanek77
autor
25. srp 2009

papu,
tak 6. smysl u mne dvakrát nefungoval a jednou ano, máš slušnou šanci 😉 🙂 😀

evanek77
autor
25. srp 2009

utíkám na obídek s manželem, papa 🙂

papua
25. srp 2009

dobru chut Eviiii!

jaspina
25. srp 2009

Holky no mi sice folíka pojistili jak jen to šlo 😀 ale přesně jak píše Papua - myslím, že to neklaplo. A stejně zatím nevím, jestli nebudu muset příští měsíc zobat nějaké ATB kvůli té infekci.. Jak mám pořád problémy s očima, tak dělají test na infekce a ty chlamydie.. Fůůůj to nechci! ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru