Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
2. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 to se nedivím 😀 😀 😀 to by se mi také líbilo 😅 🤐 🤐
😵 😵

kdy to setkání máte???

kackark
2. zář 2009

Příští sobotu a bude to někde na cvičáku. Tam Bessa v životě nebyla 🤐

murynka
2. zář 2009

tak se alespon podívá 😉 😎 jdu asi vzbudit manžu pořád spí 😀 😀

kackark
2. zář 2009

Nadruhou stranu s námi absolvovala už asi tisíc výletů a je vždy tak moc šťastná.

Já se taky přemlouvám do toho žehlení 😉

murynka
2. zář 2009

jo jo to oni štastní jsou moc 😵 😵 my ho také občas bereme miluje auto to hned naskočí 😀 😀
nedávno jsme se byli koupat tedy on a to byl v sedmém nebi......

kackark
2. zář 2009

Mury, tak řeku musíme navštívit minimálně jednou týdně, vždy loví kamínky, potápí se, je to hrozná sranda a v autě je skoro denně, kam se dá, tam jí s sebou vozím. Dřív se v autě bála, ale teď už je v pohodě. Jen má těžkou prdel, tak vyskakuje jen předníma packama. A nedávno naštvala páníčka, když jsme od někud jeli každý svým autem a on jí strčil do svého a já dávala něco do kufru a ona mu vyskočila a skočila ke mně 😀 A to dřív se mého auta bála, mám veliký kufr a víc tam lítá. Dala jasně najevo, kdo řídí komfortněji 😀 😀 😀 😵 A to bylo něco na chlapské ego 😝 😀

kackark
2. zář 2009

Tak plínečky mám dožehlené a tady nikde, nikdo ☹

jaspina
2. zář 2009

Já mám chviličku pauzu, tak jsem rychle dočítala, aby toho pak nebylo tolik 🙂
Holky já se na testování nechystám. Testovala bych až kdyby v pátek MS nedorazila - ale já už ji po sobě poznám. Měla jsem jako jindy PMS, pak mám taky už nafouklé břicho a 2 dny mě pobolívá hlava - tak to mám vždy. Testovat před MS nebudu - škoda testu..

jaspina
2. zář 2009

Jo - ještě jsem se chtěla zeptat - myslíte , že je lepší Citroen Xsara nebo Ford Mondeo?

kackark
2. zář 2009

Mě se více líbí xsara, ale to jen esteticky, jinak neporadím, nejsem technik, až příjde manža domů, zkusím se zeptat. Ale Citroeni se téměř nekradou, nedávno jsem viděla průzkum a byli až na 14 místě myslím. Mě by se líbilo Picaso 😵

kackark
2. zář 2009

Jaspi, a zapomněla jsem napsat, že držím na pátek pěstičky, moc tomu věřím, ikdyž ty to vzdáváš.

jaspina
2. zář 2009

Kači já to nevzdávám, ale nechci tomu ani věřit a potom být zklamaná...Prostě to nějak cítím, že tento měsíc to nebude.. Ale nejsem z toho nijak zdepkařená - beru to jak to je. Řekla bych, že když nerostly folíky, tak jsem to brala hůř. Teď to beru tak, že to chce prostě jen čas..
S tím autem budu ráda když se zeptáš - on do toho vlastně dělá, že? Nebo klidně ať nám něco poradí - ale nebudem kupovat nic drahého - vrazíme do toho tak 60tis maximálně. Potřebujeme teď víc peníze na dům.. Jinak chcem auto, se kterým spíš budem denně jezdit kratší trasy a nějaké delší tak párkrát do roka. No a rádi by jsme něco, do čeho už se pohodlně vlezou i větší věci a kde nebude moc drahá pojistka a hlavně opravy.. Mě se líbí to Mondeo, ale zas by možná byla možnost, že Xsaru by nám kámoš dotáhl ze Švýcarska a tady by měla vyšší hodnotu..Tak když bude možnost, zeptej se ho - zajímá mě nestranný názor 😉

evanek77
autor
2. zář 2009

krásnou středu vlaštovičky,
jaspi,
tak snad žádné takové příznaky nepřijdou a v sobotu bude důvod na testík 😉 😉 😉
jo a víc věřím fordu 🙂
kači,
19 pejsků naráz? To musí být krása 🙂 🙂 🙂
já mám plín 10 bílých a 10 s obrázkama, k tomu 4 velké osušky se stejnými obrázky 😉 🙂
mury,
nech ho vyspat 😀

kackark
2. zář 2009

Jaspi, určo se poptám, auta jsou jeho koníčkem. Ale myslím si, že by doporučil škodovku (ikdyž jsou dražší než jiná auta), ale za to náhradní díly jsou naprosto v pohodě. A já s deset let starou fabii jezdím už rok bez sebemenších problémů. Ťuk, ťuk 😵

Ahojky Evi 🙂 No 19 pejsků by bylo, kdyby čistě teoreticky dorazili všichni, jsem na to moc zvědavá 🙂 Já mám jen bílé po Aničce, a myslím že to snad bude stačit, radši strčím prachy do něčeho jiného. Taky se mi moc líbí obrázkové a původně jsem je chtěla, ale pak jsem si řekla, že se spokojím s tím, co mám 😵

evanek77
autor
2. zář 2009

kači,
no, já neměla od koho, tak jsem to vzala jako jednu objednávku 😉
když už nemá novou postýlku a kočár, má nové plíny 😀 😀 😀 😀 😀

kackark
2. zář 2009

Evi, já to chápu 😉 🙂 Byla jsem z těch obrázkových úplně unešená a pak jsem dostala rozum, že Táďovi asi bude jedno, když ho budu utírat do obyčejných 😉

kackark
2. zář 2009

A teď dost přemýšlím i nad povlečením. Po Aničce mám asi troje a takové opravdu hodně obyčejné a chtěla bych mít načančanou postýlku, nadruhou stranu mě 500,-Kč za jedno povlečení příjde nehorázná drzost 😠 A to jsem původně chtěla i nebesa, ale ty už jsem definitivně vzdala.

jaspina
2. zář 2009

Kači a co koupit krásnou látku a ušít je? Určitě umíš ty nebo třeba maminka..A to je jen rovně 😉
Evi - já jsem to právě myslela jako tak, že už všechny ty příznaky MS mám, tak proto vím, že dorazí..
Ale to moje miminko je totiž hrozně chytré a čeká na hvězdičce až se naučím jezdit autem a začnu cvičit a pak přijde. Abych ho mohla vozit a měla v těhu nějakou kondičku. Asi je rozumnější než já 😀

evanek77
autor
2. zář 2009

já jeden setík (povlečení + mantinel) neodolala a koupila nový, nakonec ještě ještě jeden použitý a jedno povlečení bez mantinelu... tak má až až 🙂

evanek77
autor
2. zář 2009

jaspi, to by tam to moje sedělo doteď 😀

evanek77
autor
2. zář 2009

jaspi,
já po látkách koukala a ony jsou tak drahé, že je fakt lepší koupit na mimibazaru od někoho zachovalé po mimču. Ono když chceš i mantinel, tak je to nejmíň 6 metrů 😝

evanek77
autor
2. zář 2009

tedy na moje peřinky 110+135, jsou i menší, ale já je kupovala podle toho prvního povlečení, kterému jsem neodolala 🙂

murynka
2. zář 2009

kači já objednávala 11 ti dílnou sadu do postýlky je tam mantinel povlečení polštářek peřinka,prostěradlo,kapsář,zavinovačka,držak na nebesa a nebesa a stálo to 2 tis 😠 jako palba ale kupovat to zvlášt vyšlo by to mnohem více 😕 ......zítra by to mělo dorazit 😵 😵

ted se najíme a jedem do té kiky 😀 😵 juknout na postýlku atd 😎

kackark
2. zář 2009

Mury, já právě pokukovala také po té sadě, ale pak jsem to viděla na živo, když jsme byli kupovat kočárek a přišlo mi to nechutné, že za to může někdo chtít 2 tisíce a když budu mít Táďu vedle své postele, tak bych na něho špatně viděla přes nebesa, tak jsem se jich vzdala.

Jaspi, já neušiju nic 🤐 Mamka by mohla, ale ona má chuděra pocit, jak je to povlečení po Aničce dostačující. Nemají doma internet a do mimi obchůdků asi nechodí, tak nemá vůbec představu jaké jsou dneska všechny možné vymoženosti. Ale řeknu vám jedno tajemství, teď už můžu, dnes natoupila do nemocnice na šestinedělí, strašně se tam těšila, tak tam třeba něco okouká 😎 A snad i zjistí, že nejsem nejnenaročnější maminka na výbavičku pod sluncem 😀

kackark
2. zář 2009

A holky, když v postýlce máte mantinel, tak jak to uděláte, když tam budete chtít strkat ruku mrňátkovi?

jaspina
2. zář 2009

Kači musíš ji asi někdy vzít do obchodu pro mimča 😉
Nebo se zkus domluvit s Mimi - tehdy měla nafocené hezké povlečení a psala, že se to dá koupit - akorát by jste se musely domluvit na zaslání do ČR. I když to zas asi hodí cenu jinam.. Nevím kolik je pošta..
Evi s těma látkama to je vlastně pravda - jsou pěkně drahé. Já jsem se původně vyučila jako dámská krejčová a nešiju nic - nevyplatí se to. I když ani mě to neba - proto jsem si pak udělala ekonomku 🙂

evanek77
autor
2. zář 2009

kači,
jů, to bude mít maminka krásné 🙂
no kači, zatím nemám plánu mu tam ruku strkat 🙂

kackark
2. zář 2009

Jaspi, zkusím mrknout na MMA a MMB a uvidíme 😉

Evi, tak to já si myslím, že se bez toho neobejdu, že ho tím alespoň na cvhíli uklidním a oddálím vstávání 😀 A taky kvůli dudlíku atd. Když se posadím, tak se definitivně probudím 😖

Mamka si to určitě bude moc užívat, v podstatě je vystudovaná dětská sestra, tak se vrátí ke svému 😵

evanek77
autor
2. zář 2009

kači,
hlavně ja to taková pěkná práce, jak jsou tam (skoro)všichni šťastní...

kackark
2. zář 2009

Evi, právě, doufám, že bude zase šťastná a veselá 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru