Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
7. zář 2009

No já si to taky myslím že ty strachy neskončí nikdy, všichni mi říkali jak budu příště v poho už od začátku a přitom od najítí // nervy a strach, říkala jsem si že jak překonám těch 8 tt tak budu klidnější a houby, pak jsem si říkala že budu klidná po kontrole v 12 tt a houby teď se bojím zase a každou kontrolou víc protože už fakt je to miminko a znovu prožít tuhle ztrátu tak fakt to nepřežiju. Docela mě teď i štve že jsem to už řekla v práci, každý chodí něco řeší, někteří jsou fajn a jiný už řeší kdy vypadnu jakto že nejsem na nemocenské, jaké dáme jméno a furt něco, když řeknu že nechci ani moc vědět pohlaví že je mi to jedno že spíš se bojím aby bylo vše okej tak mě každý sprdne že si něco přivolám jak mám být v klidu a bla bla, jj já jsem v klidu ale den před kontrolou a v den kontroly ten strach prostě je.

kackark
7. zář 2009

Mury, tak to jsme na tom naprosto stejně 😝

strouzek
7. zář 2009

ahoj mury tak to jsme tři, já nestíhám totálně nic, ani v práci ani doma, snad jen za včerejšek jsem pyšná, doma jsem uklidila tak jako jsem neuklidila už dlouho, fakt je uklizeno tak snad to aspoň do dneška vydrží. opravdu jsem se překonala ale pak jsem padla únavou

murynka
7. zář 2009

já jsem klidnější od 20tt ale ted jsme úplně nějak v poho 😎 😵 😵 😵 😵

kackark
7. zář 2009

Strouzi, úplně tě chápu, zkus jim říct, že se o tom nebudeš bavit a basta, je to jediná obrana a prožívejte si tu radost hezky s manžou doma 😵

strouzek
7. zář 2009

Já jsem vždycky klidná ten týden dva do další kontroly, od minulého pondělí jsem byla totálně v pohodě, nebála jsem se, ještě jsem říkala jak se na ten screening těším jak se mnou půjde manža ale pak jsemsi přečetla o markee na zamklinách že je její miminko postižené a strach začal. Taky jak vidím manžu jak se tam těší tak já jsem z toho na nervy, bojím se co bude když to bude špatný ale ne kvůli sobě ale kvůli němu

strouzek
7. zář 2009

holky jaká je norma na tu kůstku ??

murynka
7. zář 2009

strouzek jo jo markee nás dostala všechny ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

papua
7. zář 2009

ahoj holky!!!!
Tak teraz neviem, ci som uz uplne mimo, ale Strouzi ty si tehu????????????????? ze 13tt co?????????????????
Som zaspala dobu ci co???? 😀

tak to ti straaaaaaaaaasne z celeho srdca gratulujem!

strouzek
7. zář 2009

ahoj papu ty to nevíš? já to sice tajila ale napsala jsem to holkám přes IP tak asi chyba signálu nebo nevím 😀 mám pocit že to neveřejně věděl celý kůň protože mi psalo milion holek že něco zaslechli

papua
7. zář 2009

Strouzi teraz som docitala tvoj album, no ja som uplne v soku holka! ja som to nevedela! je pravda ze som tu poslednu dobu moc nebola, ale toto ma naozja potesilo strasne! Cize ty uz si tehu od jula????? No to je uzasne!!!!!

papua
7. zář 2009

Strozi fakt sa tesim, dodava mi to nadej, ze sa to moze podarit aj mne raz!!!!! Konecne dalsia tehulka medzi nami!

strouzek
7. zář 2009

jula? počkat jul je červenec? no já jsem měla ovuli 28.6. takže od juna ale vím to od 9. 7. takže od jula 😀 tajila jsem to ani ne tak před koníkovkama jako před špehama z práce a z rodiny co tady chodí šmírovat , až jsem se sama divila jak jsem to vydržela neříct 😉

strouzek
7. zář 2009

To si piš že podaří, já říkám že když se povedlo největší depkařce smolařce a testařce podaří se fakt už všem. A jestli si četla tak důvod proč to nešlo nebyl v hlavě ani ve štítce ani v ničem jen v té blbé bakterii a nezměnit doktorku tak možná čekám na těhu další rok dva!! takže jestli mě zase bude někdo vykládat ty kecy o tom jak jsem otěhu protože jsem na to nemyslela tak ho nakopu 😀

papua
7. zář 2009

Ano Jul je cervenec 🙂, verim ze sa to podari.....Super ze si tu doktorku zmenila! a kaka to bola bakteria? napis do IP, ak nechces sem....

mar26
7. zář 2009

Ahoj holky,

spešl pozdrav testíkomaniačce a těhulce 😀 😉

papua
7. zář 2009

Mar: ahoj 🙂

strouzek
7. zář 2009

jo tak to kdybych věděla papu, já to nevím, prostě jak jsem šla k tý nový mudře tak mi řekla že mi kromě normálních stěrů veme ještě jedny na ty brala speciální kartáček že ten pošle jinam a zkusí nechat vyšetřit na bakterie plísně a vůbec na všechny svinstva který jsem mohla někde chytit, no výsledek byl asi za týden a řekli mi že tam něco našli naštěstí prý nic hrozného , je to prej normální bakterie která je v těle často ale že když je jí moc tak dělá kyselé prostředí a zabíjí spermoše. Přišla jsem tam, řekla mi nějaký šílený název ale já si to prostě nezapamatovala a dala mi na 5 dnů antibiotika a řekla že si myslí že po tomhle budu těhu hned a taky že jo. antibiotika jsem dobrala v pondělí a v sobotu při ovule jsem pak otěhu a to jsem předtím měla za sebou 10 snažících cyklů takže fakt buď náhoda jak šlak ale já myslím že fakt to bylo v tý bakterii.

Když jsem pak přišla že jsem těhu tak mi ta dr. řekla že to bývá hodně moc častý problém u jejích pacientek, jen je problém v tom že pokud chodí k jiným dr. tak ti tohle vyšetření nedělají, prostě na to prdí, přitom co má zkušenost tak to bývá hodně častý problém, stačí antibiotika a // jsou hnedka.

mar26
7. zář 2009

ahoj papu 😵
určitě věř,že se ti to taky povede...věřím tomu u všech vlaštoviček 😵

strouzek
7. zář 2009

ahoj mar tak to nevím koho myslíš 😀 😀 😀 děcka moje testy se zapsali na koníkovi zlatým písmem, mě psalo už tolik lidí že tohle je fakt do guinesovky že tolik testů v životě neviděli 😀 😀

sarlotta
7. zář 2009

stroužííí a už jsi toho nechala ? nebo Tě pořád svrbí ručky 😀 😀 😎

Hlavně buď v klidu, všechno je ok 😉

strouzek
7. zář 2009

Ahoj šarlot no ruka mě svrbí furt to neříkám že ne, když jdu do lékárny tak se mnou šijou všichni čerti si testíček koupit ale je mi to trapný když mám těhuprůkajdu, břicho a fotku na které si mimi cucá prstík to bych byla fakt případ do bohnic 😀

strouzek
7. zář 2009

Stačilo když jsem letěla na pohotovost v 6 tt že mi slábou testy, doktorka nechápala co jako mi hrabe když mám fotku z utz a těhu potvrzený proč pořád testuju a když jsem pak šla ke svojí gyndařce jen se usmívala na moje testování a hysterické výstupy.

strouzek
7. zář 2009

šarlot a co ty, koukám jsi 28 dc, testíkuješ???

sarlotta
7. zář 2009

Strouži tento měsíc toho snažení moc nebylo, čekám mršku 😉 netestuju.

papua
7. zář 2009

Strouzi: haha, tak to mozno aj ja mam tu bakteriu 🙂, ale ja moc mikozy nemavam, tak snad nie......ja som zase mala problemy s tym mocakom a to vraj tiez ta bakteria moze sposobit ze nemozem otehu, ale liesila som sa....Tak dufam, ze uz som ok...tento mesiac som zase clostilovala, tak uvidime co z toho, ale uz som z toho unavena a trosku stracam nadej....

strouzek
7. zář 2009

Papu to prý není jako z mikozy, já mikozu měla jen 1x , to je prej v těle někdo to má a někdo ne, mohla jsem to mít už při předešlém otěhu ale prostě se povedlo teď to ale mohlo být horší jako poměr těch bakterií nebo kyselejší a nešlo to. navíc je potřeba na to brát speciální antibiotika jakože to neznamená že když bereš antibiotika na močák tak že si zabila i tohle.

strouzek
7. zář 2009

šarlot co ty víš, někdy stačí kapka a vozíš kočár 😉

strouzek
7. zář 2009

No když si to tak vemu u nás to byla taky asi jen kapka, manža byl na spermiu takže se šetřili spermoše, takže první sex v tom cyklu byl hned po mrše někdy kolem 6 dc, pak 12 dc, pak 15 dc (to jsem dle dr. otěhu) a pak až 20 dc. Takže taky žádný orgie jako měsíce předtím

papua
7. zář 2009

Strouzi: to si ma moc nepotesila, ale snad to nemam, hmmm, ale ak sa to tentokrat nepodari, tak neviem....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru