Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
13. zář 2009

Marti, taky chodím k léčiteli- je to kamarád ... chodila jsem i s malým a řekl mi všechno, že to bude kluk, že porod bude delší, že malý bude živé dítko🙂 a spoustu jiných věcí. Při zamklém těh. jsem u něj nebyla... loni mi řekl, že budu těhu až 2009, že není dobrý čas, já otěhu už 2008 a dopadlo to jak to dopadlo... některé věci neuspěcháš. Ale i když to člověk ví, tak se brání zuby nehty a říká si to jsou blbosti...... 😒
jedno je ale fajn, řekl mi že druhé dítko bude... že to nebude jednoduché, ale že bude.

mimina321
13. zář 2009

mao dakujem 😵 dneska som testila a nič 😔
ja mám tiež kontakty na liečitelov,ale počkám čo mi povie nový gynekolog,som k nemu objednaná budúci piatok ,ale budem to musieť preložiť kvôli ms-som totiž zabudla,že mi chodí ms 😅 😅 😅 no talian

maova
13. zář 2009

Marti, o kyneziologii jsem toho moc neslyšela, ale zkusím se na to taky podívat a o kontakt bych tě určitě poprosila. Myslíš, že vám to nějak pomohlo? Jenom se směju nad tím, že bych měla kreslit nějaký obrázek 😀 Já neumím kreslit vůbec, Pavel teda taky moc ne, tak se vždycky smějeme, když hrajeme Activity. Minule jsem uhodla hroch, který se hrochovi vůbec nepodobal a všichni říkali, že to ani není možný 😀

sarlott, to je fakt, že těm špatným věcem se člověk snaží bránit. Ale je dobře, že do budoucna víš, že miminko bude a to je myslím pro psychiku hodně důležité 🙂

mimi, tak to je mi líto ☹ Ale uvidíš co zítřejší teplota, třeba bylo ještě brzy. A jak to, že měníš doktora, nebyla jsi s tím původním spokojená? Snad ti řekne něco nového a pomůže ti 🙂

mimina321
13. zář 2009

mao dr nechce robiť dalšie vyšetrena,myslí že je všetko ok ked som už bola tehu.....a kedže sa s ňou nedá pohnúť tak idem k inému -jej rady,že sa nemám na bábetko sústedovať a problém je psych.ma už trošku dráždia 🙄 😅
možno bude mať na to iný pohlad a možno tam nejaký malinký zádrhlík bude a pomôže 😵 vkladám do toho nádej

mimina321
13. zář 2009

tiež mám známu čo bola u kynziolog. ale tá nebola moc vydarená a stálo ju to 200euro skoro som z tej sumi odpadla 😲 -za jedno sedenie 😲

mar26
13. zář 2009

mao nemusíš umět kreslit 😉 ...ona z toho vyčte hodně ...kreslili jsme strom a pak sebe a manžela...každý jsme u ní byli zvlášť...tak že ani jeden nevěděl,co kreslil a jak ten druhý a je zajímavé,že nějaké detaily na stromě jsme nakreslili stejně a třeba každý když kreslil sebe,tak ho udělal většího než toho partnera 😀 a tááák.
Myslím,že nám ti pomohlo....někdy objeví i to,co nevíš,že problém je a my tam šli už s docela konkrétním problémem..každopádně teď už je vyřešený 🙂 ,tak že určitý podíl to na tom mělo.
Já ti ten kontakt pak pošlu do IP 😉 ...musím ho najít a bylo to na doporučení manžovo sestřenice

mimi tak jsem zvědavá,co nový doktor 😉

maova
13. zář 2009

mimi, tak to se ti nedivím, že doktorku měníš. Přece jenom už se snažíte zase dlouho a nějaké vyšetření by nebylo špatné. Tak držím palečky ať pomůže 🙂
Ono je tohle všechno bohužel fakt strašně drahé. Ale říkám si, když tam jdeš jednou, tak to třeba i člověk dá, ale když se to má opakovat, tak to už pak narůstá strašně moc ☹

Marti, moc děkuju 🙂 Určitě to pročtu a objednala bych nás 🙂 Pak dám jednou vědět, jak jsme dopadli 🙂

evanek77
autor
13. zář 2009

tak jsem zpátky a manžílek zlatíčko připravuje obídek, je zlatíčko 😉
marti,
ten strom a partnery, to jsem malovala právě u psychologa a dost přesně to vyšlo, no a s doporučením obvoďačky to bylo na pojišťovnu 🙂
manžel pak něco podobného prošel v rámci psychologie vedení týmu v práci a tam se těch obrázků kreslilo víc, ale odkrylo to teda fakt spoustu věcí, jsme to pak zkoušeli doma a opravdu to vycházelo podle našich povah.
a kineziologii určitě doporučuji, šla jsem do ní na vejšce a i když jsem to tehdy nedotáhla a byla jen 2x, tak musím říct, že jsem koukala, co všechno se dalo zjistit, myslím nemoci, úrazy, psychické bloky... fakt to fungovalo

mimina321
13. zář 2009

mao dakujem za palčeky,som velmi zvedavá ako sa ti bude u kynez.páčiť a ako to ohodnotíš.viem,že niektorý liečitelia sú naozaj kúzelníci a pomôžu aj tam kde je medicína bezradná....
ked pojdeš tak mám o tom porozprávaš 😵 že?
mar naozaj by som išla na odporučenie toho komu verím,myslím,že ked ju chváliš tak bude dobrá 😵
evi to je škoda,že si to nerozlúskala

kackark
13. zář 2009

Marti, tak jsem koláček udělala a manžovi moc chutná, je to trošku něco jiného, než ten, který známe. Jen nevím, zda jsem si opsala správně, že tam patří jen 1/4 Hery, a nebo to má být 1/4kg? Já jí tam dala něco přes půlku, a stejně to byla trošku jiná drobenka, než mívám já.

mar26
13. zář 2009

Kačko opsala sis to dobře...já ji dávám taky teda víc 😅 ....to jsem ti asi měla napsat,já hlupák zapoměla,protože jak to dělám pořád. Ta drobenka je fakt jiná, když ji dělám zvlášť,tak je taková víc v kusech nebo jak bych to napsala....
tak už ho dělat nemusíte 😉 ,zkusila jsi a zase se vrátíš ke tvému 🙂

tercie
13. zář 2009

Ahoj holky, přišla jsem vás pozdravit, a koukám, že jste probíraly kineziologii a reiki... My jsme měli s manžou před 4 lety veliký problémy, týkalo se to nevěry, byli jsme na rozvod, a od tý doby na kinezio chodím, a je to strašně fajn, bez toho už bysme dneska nebyli spolu... zrovna tam teď půjdu 15. září, komunikovat s miminkem, sama jsem na to zvědavá, za minulý těhu jsme to nestihli, tak se moc těším, přijdu vám pak poreferovat.
Ale chtěla jsem říct, že jsem předtím zkoušela i psychologa, a s tím nemám dobrou zkušenost, naopak s kineziologií tu nejlepší.
Mao hodím ti odkaz ale zítra, pokud to nevadí, až budu na svým pc, mám ho v oblíbených a adresu si zpaměti nepamatuju.

Mimi koukala jsem na grafík, a zatím to vypadá pořád dobře, držím palce ať teplota neklesne a ať najdeš // !!!! 😵

tercie
13. zář 2009

Mao tak jsem to našla,takhle nějak vypadá to sezení, dole je ukázka, a píšou tam, v čem to spočívá a o čem to je, tak koukni, třeba ti to bude sympatický.

http://zivotni-energie.cz/psychospiritualni-ter...

kackark
14. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 22.9. KO a velký ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 2.10. a velký ultrazvuk
Strouzek......našla// 24.9. KO
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Mimina.......................27DC
Farmi.........................26DC
Papua........................20DC
Jaspina.......................10DC
Sarlotta........................7DC

kackark
14. zář 2009

Krásné pondělní ráno 😵

Marti, to já ho budu určitě dělat, jen jsem si nebyla jistá tím, zda ho dělám správně 😵 Už má manža nafasováno do práce 😀

mar26
14. zář 2009

Dobré ráno holky,tak na to že Naty spala od 17:15, vzbudila se na kojo o půlnoci..jsem se mohla ivuu stavit 😀 , pak v půl 4 a po 7 ,tak že docela pohoda 😵 ..jsem se bála,že nebude moc spát a ono jo 😵

Kačko mě moc chutná s borůvkama 😵

kackark
14. zář 2009

Marti, tak to máš teď doma hodnou princeznu 😵

JJ, s borůvkama to zní dobře 😵

jaspina
14. zář 2009

Dobré ránko holky 🙂 Mě se dnes tak nechce... ale musím se pochlubit, že jsem v sobotu a neděli řídila auto - teprv začínám, ale jsem ráda, že jsem se dokopala za to vůbec sednout..
Jo nedívaly jste se některá včera na ten film večer - Nevěrná? Já nevím, jak to skončilo.. ☹

kackark
14. zář 2009

Mimi, netrpělivě tu na tebe čekám 😉 😵

strouzek
14. zář 2009

brý pondělní ránko vlaštovičky 😵
dneska jsem tu na skok jen kouknout co a jak mimina 😉

mar26
14. zář 2009

Kačko ale teď ráno zase plakala ☹ ...mě přijde,že si sice na ty třmínky zvykla,ale že se od té doby míň směje a občas tak škube nožičkama,jak se snaží je protáhnout 😔
Dneska jdeme na KO, doufám,že jí je ještě víc neutáhnou, každopádně jsem se rozhodla,že půjdu na konzultaci ještě jinam.

jaspi to jsem už měla půlnoc,když začal ten film 😅

mimi tak co 😕

kackark
14. zář 2009

Jaspi, ahojky za řízení moc chválím 😵 To je další krok k miminku 😉 Film jsem neviděla ☹

Ahojky strouzi 😵

Marti, je dobře, že se jen tak nedáš a chceš to konzultovat i jinde 😵

kackark
14. zář 2009

Jé strouži, gratulace k II. trimestru 😵

mar26
14. zář 2009

jaspi to je dobře,že se chceš rozjezdit 😵

tak jsem Naty objednala ještě na středu jinam 🙂

stružku také gratulace ke II.trimestru...paráda 😵

kackark
14. zář 2009

Marti, tak to jsem zvědavá, co vám tam řeknou 😵

jaspina
14. zář 2009

Tak už vím jak film dopadl - mě tady poinformoval jeden řidič. 🙂 To byl fakt super film!

kackark
14. zář 2009

Tak to je dobře, že jsi se dopátrala 😵

strouzek
14. zář 2009

Díky holky no ten první trimestr utekl jak voda, pořád mi to tak nějak nedochází.
Mar na Natálku jsem myslela dneska ráno, už druhou noc mě budí kocour, je nějaký ukňučený otrávený asi ho bolí zuby nebo nevím, do toho chrápal manža takže jsem toho zvláště dneska moc nenaspala tak jsem ráno myslela na tebe co natálka jestli je to lepší protože já jsem dneska totálně grogy, hotová a vynervovaná

mar26
14. zář 2009

stroužku nenervuj 😉 ,mysli na toho broučka v bříšku pohlaď ho a usměj se 😵

strouzek
14. zář 2009

Já myslím že by mimču prospělo nejvíc se pořádně vyspat ☹ ale fakt za celý víkend jsem spala jen pár hodin. Buď otravoval kocour, nebo chrápal manža, nebo řvali před barákem ožralci, ráno o půl 7 ráno začli sundávat lešení takže paráda. Potřebovala bych se vyspat takovým tím tvrdým spánkem ale to se mi o víkendu nepovedlo. Přes den moc spát neumím takže fakt už motám nohama. Do toho přišla ráno v práci kolegyně a zase začla řešit kdy už vypadnu na nemocenskou tak jsem pěkně dožraná 😠 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru