Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
22. zář 2009

Evi, tak to mám radost, že si našel manža takhle skvělého zaměstnavatele, to je v dnešní době k nezaplacení 😵

evanek77
autor
22. zář 2009

a strouži vem si, jak zametli v práci z kačkou a se mnou, když jsme loni přišli o naše mimísky 😔 😔 😔
no a teď, když vidím, jak ořežou porodné, mateřskou a rodičák, tak je mi tak akorát smutno...
hlavně, že ta miminka vůbec čekáme a že jsou (snad) zdravá 😉

evanek77
autor
22. zář 2009

kači,
to kazdopádně, víš, on se moc těšil, až se firma prodá, že půjde nahoru, no ale převzali to takoví polomafiáni, že už víc jak půlka lidí dala výpovědi 😝

strouzek
22. zář 2009

já vím však mimi je taky to jediný co mi dělá radost, kašlu na šéfa, prostě měsíc max dva ještě vydržím a pak mu pošlu nemocenskou poštou a hotovo. nehodlám tu sedět za pár korun jen kvůli toho že si není schopný najít náhradu. navíc mě včera ještě vytočil tím že jsem mu řekla že ve čtvrtek mám 2 doktory a že asi už do práce nepřijdu protože mi nejede autobus a na hodinu přijet nemá cenu tak začal hrozně probírat jakto že já jako těhule chodím neustále k doktorům že dle něho nikdo jiný nechodil tak často jako já 😠 blbec přitom minulý týden jsem šla k jednomu doktorovi a to jsem šla jen o hodinu dřív z práce, týden předtím jsem nebyla u žádnýho doktora . navíc moc dobře ví jaký máme zdravotní problémy, štítka, po potratu a on si takhle nevidí do huby. naštval mě fakt včera, nevím jestli neměl den jindy je fajn ale fakt kašlu na to páč mimi je číslo jedna teď.

evi koukám všude je to stejné, fakt hrůza, člověku se pak ani nechce chodit do práce a když vidí naše černé vysmáte spoluobčany jak na přídavkách mají víc než já výplatu tak je akorát vytočenej.

evanek77
autor
22. zář 2009

strouži,
ono je fakt ekonomika v regresi, jsem moc nepochopila přehled průměrných platů, že oproti loňsku stouply, ale kolem mě jsou na tom všichni naopak, tak fakt nevím...

kackark
22. zář 2009

Evi, o té mateřské atd. mi ani nemluv. Snad bych i pochopila, kdyby byl nějaký spravedlivý šetřící režim pro všechny, ale když slyším o devalvací důchodů, popř. třináctých důchodech a podobně, tak mi je hodně zle. Nevím kde je ta spravedlnost. A to už nemluvím o tom, že když nám seberou z rodičáku 10 procent, tak je to sakra rozdíl oproti těm jejich 4 procentech. Oni to snad v platu ani nepoznají.

evanek77
autor
22. zář 2009

strouži,
hele, já teď ma mimibazaru prodávala oblečení, co manžel vyřadil a chlápek, že by mi za bundu poslal peníze, ale že na poštovné už nemá. Jako poštovné 1/3 ceny, tak jsem mu napsala, že ne. No a on mi napsal hodnocení, jaký jsem na něj udělala podraz, že jsem to pak prodala někomu, dko byl v pohodě. Jako fakt mi to mozek nebere... a to nepočítám maily, kde se choval jako hulvát, když jsem mu přeposlala naši komunikaci, že jsem mu fakt nic neslibovala. Přeci když si něco kupuju, tak buď na to mám, nebo ne a to jsem pak slušná a snažím se domluvit, né? No, zlatá neschopenka a to, že jsem doma v klídku...

kackark
22. zář 2009

Evi, někde jsem četla vysvětlení jak je to s tou průměrnou mzdou. Jak se tam nezapočítávají lidi co jsou na podpoře, tak když firma ze tří lidí propustí dva a tomu co zůstane plat zvedne, tak to vlastně v globále vypadá, jak se máme všichni dobře.

evanek77
autor
22. zář 2009

kači,
to si piš že nepoznají, oni totiž berou náhrady 33tis, co se ani nedaní.... vem si třeba maminu, co ji partner v těhu opustil, ona si mimčo stejně nechala, že to nějak zvládne, měla to spočítané a oni ji teď hodí do bahna...

kackark
22. zář 2009

Ach jo Evi, koukám, že některým lidem nemá člověk šanci se zavděčit za žádných okolností.

kackark
22. zář 2009

Evi, uvažuji stejně jako ty. Že my, které máme partnery a nějaké zázemí to zvládneme, ale co chudák ženské, které se dostanou do krizové situace svým nedopatřením (třeba i vdovy atd.). Je mi jich moc líto.

evanek77
autor
22. zář 2009

kači,
tak to bude ono, ségra dělá na kase a říká, že bývali dva roky zpět v 10lidech a teď jsou 4 😝

kackark
22. zář 2009

A víš co mě štve ze všeho nejvíc, když vidím, jak pak děda rozhazuje peníze lidem, kteří vlastní hloupostí se dostali do finančních problémů a nechápali, že si nemůžou kupovat to, na co nemají. Kdyby ty peníze sloužily alespoň těm konkrétním lidem.

evanek77
autor
22. zář 2009

mě dost zaskočilo, že vdova pobírá dávky až od 55ti let, to je děs, co mladá maminka... a vem si, co je nehod

kackark
22. zář 2009

Evi, na tohle je statistika hrozný svinstvo 😖 A to ségra má určitě víc práce za stejný peníze a plat těch šesti lidí se rozpustil do vedení.

evanek77
autor
22. zář 2009

kači, ale ten tvůj 30TT je nádhernej 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

kackark
22. zář 2009

Evi, tak tohle jsem vůbec netušila 😔 Takže v podstatě když ty peníze potřebuješ nejvíc, tak tě stát odkopne.

evanek77
autor
22. zář 2009

kači,
bere míň

kackark
22. zář 2009

Tak to je vážně síla ☹

kackark
22. zář 2009

Evi, taky že z něho mám pořádnou radost 😵 Říkám Tádínkovi, ať si ještě měsíc poplave ve vodičce a pak ať si příjde kdy se mu zachce, že se na něj moc těšíme 😵

evanek77
autor
22. zář 2009

já na to koukala kvůli úvěru, bude dost vysoký kdyby se s manželem něco stalo, tak bych něměla šanci...

evanek77
autor
22. zář 2009

včetně tetiček vlaštoviček 😉 🙂 🙂

kackark
22. zář 2009

Evi, já bych byla taky totálně nahraná a teď prostě nejsou peníze navíc, abych mu platila nějakou pojistku. Prostě bych skončila pod mostem, kdyby nebylo příbuzných. Radši nemyslet.

kackark
22. zář 2009

To jsem moc ráda, vždyť já se na fotečky Tomáška, Sofinky i Lukáška taky už moc těším 😵
Ale včera jsem ti slibovala, že Tě nebudeme předbíhat, tak si hezky počkáme, až se bude chtít Tomáškovi na svět 😵

evanek77
autor
22. zář 2009

no, pojistku nám na manželův věk spočítali na 1450,-, do toho nejdem 😀

sarlotta
22. zář 2009

Holky... no nějak bude.... nepodléhejte panice 😉

Malý už je z výletu zpátky, viděla jsem bus, tak jsem klidnější🙂))

kackark
22. zář 2009

No právě, taky jsem se na to ptala a bylo to přes 1000,-Kč, a to teď fakt nedáme.

evanek77
autor
22. zář 2009

šarlot,
vidíš, tak poprvé máte za sebou a příště už se budeš bát o maliko míň 😉 🙂

evanek77
autor
22. zář 2009

oni to museli nějak měnit, já ke svému bytu platím životko nějákých 210,-, takže kdybych zemřela, manžel by ten byt nemusel doplácet. Asi jsem to vyřizovala v ještě dobré době

kackark
22. zář 2009

Sarlottko, vidíš, jaký je Kryštůfek šikula 😵
Neboj, my nepodléháme panice, my jen svorně nadáváme 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru