Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
25. zář 2009

Kači mě se taky líbila ta první 🙂

kackark
25. zář 2009

Já bych právě brala asi obě do porodky tu první a na doma tu druhou, kvůli pohodlí. Nejradši spím jen tak, a ta první jak by kolem mě plandala, tak by mě budila 😀 😀

evanek77
autor
25. zář 2009

kači,
já mám na kojení jen tu jednu, ale vzhledem k tomu, že nás asi budou bolet prsa a poteče mlezivo, tak si klidně vezmu i trička, co jdou zničit, stejně budu pořád v županu, loni jsem rodila v červnu a pořád se klepala zimou.
prostě to chce něco, co jde snadno vykasat, nebo má velkej výstřih, nebo zapínání vepředu 😀

evanek77
autor
25. zář 2009

kači,
já mám doma na spaní jinak samé saténové modýllky, co už se svýma tuleníma proporcema také asi nikdy neoblíknu

kackark
25. zář 2009

Evi, to já se kupodivu do všech těch saténových košilek vejde, asi je manžel kupoval na obra 😀 Tak teď spím v nich, ale do porodky bych si je vážně nevzala 😀 😀 😀 Takže díky vám jsem si udělala závěr, že by stačila do porodky jen ta první, nebudu zbytečně utrácet 😉

kackark
25. zář 2009

Evi, a ještě jsem se chtěla zeptat, jestli si někde kupovala silonky těhotenské. Já dost chodím v šatech když je hezky a ty obyč silonky už tlačí na bříško ☹

evanek77
autor
25. zář 2009

kači,
kdepak, ukazuju svoje tvarohové nohy napřírodno 😀 Ale vím, že tak dva měsíce zpět těhusilonky v tesco vyprodávali, třeba by je ještě měli 😉

evanek77
autor
25. zář 2009

kači,
tady paní nabízí vcelku dobrý komlet, za tu cenu 😉 :
http://www.mimibazar.com/foto.php?id=26664578&t...

kackark
25. zář 2009

Evi, díky za odkaz 😉
Já se bojím nastydnutí, tak bez silonek téměř nevylézám, vidíš Tesco mě vůbec nenapadlo. Příjde mi zbytečné na ty dva měsíce kupovat drahé oblečení.

kackark
25. zář 2009

Asi půjdu umýt ledničku, je jako prase 😝 Vůbec se mi nechce, ale výsledek snad bude stát za to 🙂

jaspina
25. zář 2009

Kači dobré jsou od f. Aries. Mají i silnější sílu vlákna (70den) a jsou přímo na bříško. Kdysi jsme je tu měli a stáli nějak kolem 140kč - ale prý byly k neroztrhání.

kackark
25. zář 2009

Jaspi, díky za tip 😵

kackark
25. zář 2009

Lednička uklizená a hned mám lepší pocit 😵

jaspina
25. zář 2009

Taky ji musím doma umýt.. ale mě se nic nechce..
Teď jsem četla v clostilkách, že zas jedna holka otěhulila první měsíc braní clostilu. A v těhulích to tak mají všecky - buď první nebo max. druhý měsíc.. A já už ho beru 3tí... Asi bude u mě zakopaný pes ještě někde jinde.. ☹

kackark
25. zář 2009

Jaspi, musí se to povést, a hlavně tomu věř. Já otěhotněla v měsíci, na který jsem vůbec nesázela 😉

mimina321
25. zář 2009

ahoj tak som doma od dr.-bol skvelí 🤐 🙂
takže od búdúceho ciklu beriem clostil mám velmi nízku sliznicu a drobček sa nemá kde uchytiť ešte mám mthfr-hádam som to dobre napísala,nemetabolizujem listovku,takže musím papať femibion metafolín
mám urobené aj usg prsníkov,vaječníkov proste všetkého,musím ešte na vyšetrenie krvi lebo má velké podozrenie na nejakú /neviem presne ako sa volá/poruchu zrážanlivosti-to je tak v kocke všetko a moooooc dakujem za držanie palčekov 😵

sarlotta
25. zář 2009

ahojík holčinky 🙂)

vidíš mimina.. změna doktora je vždycky plus🙂

sarlotta
25. zář 2009

stroužku ... krásné těhu bříško🙂))) jo a máš v albíčku špatně datum kontroly🙂)) ty to popoháníš 🙂))

mimina321
25. zář 2009

sarlott len mi je lúto,že som k nemu nešla už dávno,neviem na čo som čakala
zo začiatku po potrate som bola šťasná,že sa nič nenašlo/lebo dr. to ,,trošku,,odflákla/a teraz som velmi rada,že poznáme problém a môžme ho odstrániť 😉

mimina321
25. zář 2009

....a ešte niečo povedal mi aby som nemerala bt,on si všetko čo bude treba odsleduje sám.... 😲

sarlotta
25. zář 2009

mimi, už to neřeš... všechny věci mají svůj čas.. něco si člověk prostě musí prožít, to se nedá nic dělat. Nemá cenu se trápit, pěkně se poplácej o rameni,že jsi to udělala... jsi šikulka🙂) Teď to chce pozitivní myšleníčko.
Já taky změnila doc a hned mi napsal listovku 10mg ani jsem mu nemusela říkat a pěkně jsme si promluvili. No a navíc ho mám hned vedle baráku🙂

kackark
25. zář 2009

Mimi, mám radost za tebe. Všem se nám změna dr. osvědčila a to je moc dobře 😵 Uvidíš, teď když budeš pod dohledem, tak to půjde skoro samo 😵

A máš brát clostil tento měsíc? A půjdeš na měření folíků?

mar26
25. zář 2009

Ahoj holky,
koukám co mimi...krásné zprávičky,je dobře,že jsi šla jinam a pan doktor si dá záležet a brzy budeš těhulka 😵

mimina321
25. zář 2009

kači tento mesiac je už neskoro som 8dc,a clostil mám brať od 5dc.jasné,že bude sledovať folíky a potom sa pichne pregnyl
tento mesiac bude sledovať na 17dc ako narástla sliznica a mm musí na spg.a samozrejme musím jesť femibion
sarlott 😵

mimina321
25. zář 2009

mar to mi slúbil aj on ,uvidím či nieje kecka 😀 😀

evanek77
autor
25. zář 2009

mimina,
to jsem moc ráda, že se to pohnulo, není nad pořádné vyšetření 😉 🙂
určitě budeme brzy přepisovat tabulku 🙂

mimina321
25. zář 2009

evinka 🤐
ste zlatíčka 🤐

strouzek
25. zář 2009

ahoj holky ráno jsem utekla k našim bez rozloučení

mimi to je paráda, konečně se to pohne udělala si moc dobře s tou změnou lékaře
i u nás se změna osvědčila až jsem litovala že jsem to neudělala dávno, mohla jsem si ušetřit měsíce nervů a čekání, přitom stačilo tak málo.

šarlot aha tak já si to jdu opravit, to víš já jsem byla ze včerejška tak rozrušená že jsem si nic neuvědomovala 😉

holky dneska jsem byla u našich a v poho, taťka byl akorát zklamaný z holky má tolik vnuček a jen jednoho vnuka ale tak nic není jisté že 😉 jinak mě ale překvapila mamka, byla úplně v poho řešili jsme těhu, porod, kojení, sex v těhu atd. a byla naprosto v pohodě až jsem koukala. já už se bála že mi zase bude říkat co ona a jak to mám dělat ale fakt mě překvapila. nic mi nevnucovala jen řekla že má ještě plno plínek doma jestli je nechci že jsou skoro jak nové že ví že budu používat pampersky a že aspoň na ty ublinkánky jestli to nevyužiju. pak jsme se bavili o kojení a tak říkala že je to moje věc jestli budu nebo ne, že svět se nezboří, hlavní aby bylo mimčo v spokojené, taky ani neřešila ten monitor, že o tom přemýšlela a že fakt když mi to pomůže ke klidu a mimču k bezpečí tak je to dobrá věc atd. spíš říkala že nemám poslouchat švagrovku která pořád mele že jsem udělala chybu s tou operací že ví prd,taky když jsem říkala že mám hrozný nervy pořád že se bojím že se něco stane tak mi řekla úplně v pohodě že to chápe že prostě musím fvěrit a že je ráda že jsem těhotná

fakt se mi to líbilo, takhle jsem si s mamkou už hooodně dlouho nepopovídala, spíš je to vždycky o tom že se mě snaží poučovat

evanek77
autor
25. zář 2009

strouži,
jsem ráda, že se to doma pohlo k dobrému, jen tak dál 😉 😉 🙂

evanek77
autor
25. zář 2009

ja a těhulky,
dobré zprávy:
Oproti původnímu plánu si politici prosadili, že neklesne porodné z 13 na 10 tisíc. Měnit se nebude ani mateřská a rodičovská, jež měla původně klesnout o 10 procent.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru