Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
4. říj 2009

stroži no to bol teda deň 😝 ktovie či tam nebolo niečo pokazené 😝
mne ešte perie práčka,to vyvešiam a hotovo 😵

mimina321
4. říj 2009

kači ahoj 🙂
až teraz som si všimla že si napísala 😅 😅 ako sa máte?

strouzek
4. říj 2009

já myslím že to jídlo bylo v pořádku jen mi to prostě asi nesedlo,manža měl to samé, byla jsem nalačno a jídlo bylo celkem mastné, byl tam bramborák a mimču tam asi něco nesedělo, občas mi to tak dělá. jsou dny kdy jsem jak popelnice a můžu sníst vše a dny kdy od rána co sním to vybliju nebo je mi blbě.

murynka
4. říj 2009

ahojky 🙂

my ráno makali na baráčku a ted jsme tu měla kámošku na kafi 😵 😵

strouzek já včéra blinkala také 😅 😅 včéra byl vůbec divný den 🙄 🙄dnes už je mi mnohem lépe 🙂

mimi jen si zalenoš 😎 😵práce neuteče 😀

kači a co vy?jak dneska je??včéra jsme tu byla dlouho řešili jsme na jednom témetku něco co mi zvedlo tlak ☹
a čekala jsme na manžu 😵 😵 😵

evanek77
autor
4. říj 2009

ahoj štěbetalky,
marti,
natynka se překonává, od 20-8, to je teda výkon 🙂 😉
strouži, mury,
koukám sobata nebyla nic moc 😝 😝 😝 😝

mimina321
4. říj 2009

evi pozerala nové foto sú kúzelné 😵 🤐

kackark
4. říj 2009

Mury, jejku, kdopak nebo copak tě naštvalo?

My dneska dělali jen běžné domácí práce, lenošili atd.

Evi, ta fotečka ve vaně je úžasnáááááááá 😵

murynka
4. říj 2009

evi to tedy sobota hnus 🙄 🙄 😝 😝

kači IP 😉

sarlotta
4. říj 2009

ahojík vlaštovičky🙂
evičko přidávám se... krásné🙂))

kackark
4. říj 2009

Ahojky Sarlottko,
jaký jsi měla dnes den? 😵

sarlotta
4. říj 2009

ahojík kači🙂) jo dneska to bylo fajn, byla jsem s malým a pesákem na procházce na ořechy🙂)) ať máme na Vánoce do cukroví a do štrůdlu 😉

zítra zas do práce.... ufff... 😀 nějak to uteklo ten víkendík....doufám že to zmáknu, ještě teď mě bolí ruky od motyky 😅 ... mosím se víc ulévat 😉

evanek77
autor
4. říj 2009

šarlotko,
to máš pravdu, ty víkendy letí děsně ☹
holky díky, já už mám pupek jak hroch, ale zas vím, že malej by to už na světě zvládl 😉 😉 🙂
manžel dneska konstatoval, že už chodím jak těhule, taková ta široká kývavá chůze 😀 😀 😀

murynka
4. říj 2009

holky mě neutíkají jen víkendy 😅 😀 😀 ....

evi na pupek máš nárok 😵 😵 za chvíli jsi ve finále 😎

a tou chůzí už chodím dávno prý je to srnda pozorovat no jak pro koho že 😠 😀

sarlotta
4. říj 2009

myslíš jako tučňák jo? 😀 😀 a bude hůř... až klesne bříško, tak budeš mít pocit, že prcek musí vypadnout když se rozkročíš🙂)))))

za měsíc a půl budete 3 Evičko... je to krásné. 😵

evanek77
autor
4. říj 2009

šarlotko,
hlavně jak si stoupnu a malej hlavičkou nalehne na čípek... tak tak si představuju že bych se cítila po kolektivním znásilnění nejmíň deseti mužskejma 😀 😀 😀
mury,
já tak prý chodím až teď, ale je fakt, že malej teď leží jakoby níž a víc uvnitř v pánvi...

murynka
4. říj 2009

evi ten čípek je síla co ☹ ....

evanek77
autor
4. říj 2009

já se tááák těším, až se narodí.... 🙂 🙂 🙂 dnes jsem konečně dočetla těhu knížku a u některejch obrázků miminek si až polakala dojetím, jak si je ti tatínkové pyšně drží a maminky něžně koukají 🙂 🙂 🙂

evanek77
autor
4. říj 2009

mury,
nechápu, jak někdo může tvrdit, že ležení mimčo nepomůže udržet, když vidím na sobě, co ta váha mimča dělá za psí kusy

kackark
4. říj 2009

Evi, tak jsem ráda, že jsem zjistila, že nejsem jediná, kdo si připadá jako znásilněný 😲 Dost mě to zaskočilo. To víš, že by to Tomášek zvládl už krásně. Ale víš jak to bývá, holčiny co se bojí předčasného porodu pak většinou přenášejí, a když si vezmu jak moc jsem se bála, tak se budu s Táďou tahat asi do 50tt 😀

kackark
4. říj 2009

Evi, taky to cítím, když si lehnu, jak se najednou uleví a malý se zklidní.
Když stojím celé dopoledne na nohách, tak už to není ono.

Sarlott: to je dobře, že jste měli pěkný den 😵 A zítra to v práci nepřeháněj 😉

evanek77
autor
4. říj 2009

kači,
nakonec budeme mít čtyřkilové valibuky 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
4. říj 2009

se mnou nějak cloumou těhu hormony, jsem tu manželovi plakala, že se mi bude stýskat, přitom jsem zvyklá být tu v týdnu sama... doufám že po porodu nebude slzavé údolí, jak všude varují, že to bývá normální 😝 😔

kackark
4. říj 2009

Evi, to mi je moc líto, že si s tebou hormony takhle pohrávají.
Mě by se stýskalo i jako netěhotné. Lituji Tě 😔

evanek77
autor
4. říj 2009

kači,
on manžel je pusinka a vždycky mi chodí hlásit, za kolik dnů se má tomík narodit... a dnes jsem koukali na bytečky v praze a že to asi nestihneme pronajmout od ledna, ale až od února a tak budeme s tomíkem dýl bez tatínka a pak že je teď v říjnu objednaný na alergologii tady v brně a neví, jak to udělat, když ještě nemá nárok na dovču, no a už byly slzičky... nějak mi dochází, že předtím byl sice také v praze, ale mohl si plán různě upravit, teď je prostě v nové práci a nemůže si vymejšlet, když zrovna nastoupil 😝 😔 Nějak mi v tu chvíli došlo, že si malého vážně asi pochová až umytého v postýlce, že porod spíš nestihne než stihne 😔

mar26
4. říj 2009

Naty ne a ne usnout a u Kamaráda do deště to zalomila v lehátku a spala skoro do půl 8...tak jsem zvědavá jak usne večer a my s manžou si udělali hezké válecí a povídací odpoledne. Super den...až do doby,kdy jsme dělali rozpočet na příští rok s rodičákem...fakt to bude mazec!!!
ona už druhý den má tak super ...vůbec nepláče,hrozně se směje a pořád žvatlá

Evi bohužel u mě slzavé údolí po porodu bylo...smutek po manžovi,jak tu nebyl,kvůli chřipce,Naty plakala,moje bezmoc...ale třeba to budeš mít jinak..já si myslela,že se mnou ty hormony tak nezacloumaj,ale teda jo a pořádně 😅
To zvládneš a věřím,že i manžel Tomíka uvidí u porodu 😵

moje švagrová už přenáší 4 dny a to je druhorodička...jsem teda zvědavá kdy to bude..Dominiku rodila 2 dny před TP

evanek77
autor
4. říj 2009

marti,
já vím, že mám houby starosti, že je podstatné, že je malý v pořádku, manžel si rychle našel práci, že za pár měsíců budem spolu od pondělka do neděle, což neznám, protože manžel dřív dělal pro firmu v žilině a do brna šel s tím, aby míň cestoval a byla z toho několik dnů v týdnu praha... vlastně se mi všechno plní a čím víc se mám radovat, tím víc mne dojímají maličkosti 😔 😔 😔 😔 😔
na jak dlouho si chceš brát rodičák? Já bych moc ráda měla do 2let dalšího cvrčka, takže i kvůli hypotéce chci dvouletý

evanek77
autor
4. říj 2009

jů,
ty budeš co nevidět tetička 😉 🙂

mar26
4. říj 2009

budu si ho brát na tři roky...radši nepočítám s tím,že do dvou let se nám povede sourozenec a být pak úplně bez příjmů...Natálku mi jako dvouletou do školky nevezmou
to dojímání je normální 😵 a patří k tomu 🙂

evanek77
autor
4. říj 2009

marti,
ty školky jsou obecně mazec, kamarádka má 3letého kluka, rozvedená samoživitelka, manžel neplatí alimenty... no a v brně školku nesehnala, takže malého vozí k rodičům vždycky na dva týdny a ty pracuje, pak ho týden má a tak dokola...
já budu mít malého skoro v 33, proto chci druhé hned jak to půjde, sice záhul pro zdraví, ale mám právě strach, aby se pak podařilo, když u nás trvá otěhulení dlouho. Takže chci nejmíň půl kojit a neřešit antikoncepci a když si pžíroda skulinku najde, tak budu šťasná 😉 🙂 ale víš jak, to jsou předporodní představy, když bude tomík hodné zdravé miminko, kojení dobře půjde a tak... všechno může být úplně jinak

mar26
4. říj 2009

Evi no jo přibude nám do rodiny Anežka 🙂
přeji ti,aby ti to vyšlo, tak jak si přeješ 😵
ve vaně ti to s bříškem moooc sluší 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru