Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
7. říj 2009

krásné ráno vlaštovičky,
jaspi,
autíčko je moc hezké 🙂
kači,
úplně hotovo nebude nikdy 🙂
a jak říkává manžel, když je hotovo, je čas na hádky, takže zlaté renovace a řešení problémů 😉 🙂
anelko,
zdravím 😉 🙂

evanek77
autor
7. říj 2009

kristy,
no jo, letí to, vždyť isabelka má 3 měsíce

kackark
7. říj 2009

Evi, to má tvůj manžel svatou pravdu 😉

jaspina
7. říj 2009

Autko bude snad fajn - akorát mě štve bílá barva.. a ty ďolíky trochu, ale zas je mi chudák takový směšný - je obeďarovaný jak já po utroši, tak budem ladit 😀
A s těma opravama je to taky pravda.. chtěla bych všecko hned, ale takhle je aspoň pořád co plánovat, na co se těšit..

kackark
7. říj 2009

Jaspi, hlavně, aby bylo bezproblémové a s malou spotřebou a dobře sloužilo, to je to nejdůležitější 😵

evanek77
autor
7. říj 2009

kači, kači, 🙂 🙂 🙂

kackark
7. říj 2009

Copak Evi, Evi? 😀 😀 😀

mimina321
7. říj 2009

ahoj 🙂
včera ma tá chripčina celkom položila ležala som ako drevo,ani na koníka som nenakukla.
idem prečítať čo je nové
dnes som si zobrala volno nech sa trochu z toho dastanem 😝

evanek77
autor
7. říj 2009

no, aby byla nízká spotřeba a sloužilo 🙂 🙂 🙂

kackark
7. říj 2009

Já vím, já Tě jen tak pokoušela 😉
Mimi, většinu dne koník včera nešel, tak si o moc nepřišla 😉 Hlavně se brzy uzdrav 😵
Jinak já jsem se z toho stále úplně nedostala 😝

andara
7. říj 2009

Ahoj holky,vite neco o Drackovi? 😕

kackark
7. říj 2009

Andar, nevím. Ale zkusím jí napsat 😉

mimina321
7. říj 2009

jaspi o autách nič moc neviem,jedine či je pekné a farbu 😅 😵
bola tu anelka ja odpadnem....už tááák dávno sem nepísala,a čítam,že sa má dobre aj má nového partnera-to je fajn
kači nalievam sa čajom s medom,dneka je trošku lepšie 😉

mimina321
7. říj 2009

andara Magdalénka je krásna slečna..... 🤐

kackark
7. říj 2009

Mimi, to je moc dobře, že už se cítíš líp 😉 🙂

murynka
7. říj 2009

ahojky

kači gratuluji k 8 měsíci 😵 😵 😵 to je suoer jak to letí 😎

evi to máš pravdu hotovo bohužel není nikdy kort v baráčku 😖 my také neuděláme vše najednou...jen aby se tam dalo bydlet a postupně budeme dodělávat 😉 😉

jaspi vypadá to dobře 😉 😉

kackark
7. říj 2009

Mury, díky 😵
JJ, letí to. Počkej až nám napíše Evička, že je Tomášek na světě, to půjde do tuhého i nám 😀

jaspina
7. říj 2009

Fakt to hrozně letí - si pamatuju jak jste všecky hlásily 2 čárky a teď už to máte za pár.. 😉
Jo a jak jsem se ptala na tu Superstar, tak já fandím slovákovi - líbí se mi ten šmajda. Akorát má vlasy jak kupku sena.. 😀 ale jinak je takový milunký.. Já to hold beru spíš přes sympatie jak zpěv.. 😉

kackark
7. říj 2009

Jaspi, však to jsi správná žena 😉

murynka
7. říj 2009

holky dneska je venku krásně co 😵 😵

kackark
7. říj 2009

Mury, u nás zatím ne. Ale doufám, že se to zlepší, mám jet na rehabku a pak s holkama z práce na oběd 😉

strouzek
7. říj 2009

ahoooj holkyyyyyyyyyy hurá už jde koník. ješte že tak, další den bez koně bych v práci nepřežila.
honem jdu dočíst novinky

jo a ani nevím jesti už víte o tercie, psala mi včera smsku že NT mají krásné a mimčo je dle všeho zdravé.

murynka
7. říj 2009

kači tak to máš hezký den 😵 😵

já jedu k dr na kontrolu kvůli těm játrům a pak zajedu k mamince na oběd 😵 a pak si něco koupit 😀 😀 😀

papua
7. říj 2009

Ahoj lastovicky moje! Mne vcera cely den nefungoval konik a vam? asi nie, ked tu vidim ze az poobede sa tu vcera zacalo pisat....
No v kazdom pripade moja kontrola vcera v podstate mohla aj lepsie dopadnut, ale ok. Je tam dutinka a doki povedal, ze nieco tam aj vidi, ale vobec mu to neslo zachytit na utz, ze je este skoro, dutinka ma 10mm, velmi to bolo na tom utz rozmazane...Vcera som bola podla ms 5+6 podla ms a ked ovu bola neskoro, tak kludne to moze byt posunute este vraj, takze dufam ze ma pravdu....Takze kontrola zase o tyzden v pondelok 12.10.

murynka
7. říj 2009

papua neboj se 😉 také jsem měla v 6tt dutinku asi 8mm 😉 😉 neboj se příště se miminko ukáže 😵 😵 😵

moc gratuluji 😎 😵 😵 😵 mamino 😵 😵

mimina321
7. říj 2009

papu neboj nabudúce bude aj srdiečko,je to ešte skoro 😵
trcii gratulácia 🙂
kači naozaj to neuveritelne letí o chvílu budete s evinkou a murynkov držať miminka v náručí

papua
7. říj 2009

Mury: moc dakujem moja, velmi si ma povzbudila 😉

papua
7. říj 2009

Mimi dakujem moja!

Tercie: aj ja gratulujem len neviem k comu 😉, ale idem vas docitat 🙂

mimina321
7. říj 2009

papu ja som mala srdiečko 6tt a4dni myslím 😵 týžeň predtým bolo vidno len dutinku 😵

evanek77
autor
7. říj 2009

papua,
to jsou krásné zprávičky, moc moc gratuluji. my malého počali 2.3. a ještě 31.3. tam srdíčko nebylo, tj 6+3 pokud k ovulaci připočítám 14 dnů jako datum poslední MS. Takže neboooj 😉 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru