Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
7. říj 2009

Mimi to jo, manža mi říkal ať si je dávám bokem na horší časy no ale já přece teď nebudu spořit když nemám ještě kompletní výbavičku no ne? Takže teď narychlo dokud jsou dokoupím většinu toho co chybí a hotovo. Akorát nevím co budu nakupovat pak když už teď mám 70% výbavičky doma. Vlastně už pak jen zbývá komoda a kočárek, a ten kupují tchánovci a pak už fakt nevím co budu mimču kupovat.
A co jinak ty mimi, kolik jsi vlastně DC??čekáš na ovulku nebo na testíkování?? já myslím že najdeš brzo //, papu to rozjela tu těhuvlnu a už to jen pojede. 😉

mimina321
7. říj 2009

strouži tento ciklus je bez ovu 😒 od budúceho ciklu mám clostil na nakopnutie horm. a rast sliznice 😵
no nebudeš nakupovať ale chystať kútik alebo izbičku pre mimi prať pidivecičky a tak....ako ťa poznám nudiť sa nebudeš 😀 😵

strouzek
7. říj 2009

to je škoda ale co ty víš třeba se jenom ovulka schovala, já si taky myslela že není ovulka a podívej 😉 každopádně do vánoc tam // budou určitě 😵 no koutek pro mimi bude, ale musíme vymalovat ložnici a koupit nový koberec. už se na to těším, teda až na to až to bude hotové na ten binec po malování se teda netěším vůbec 😝

mimina321
7. říj 2009

stroži určite nebude je to odsledované usg,ale teploty ako keby bola som z toho jeleň 😝
no vidíš a ty si bola v strachu že nebudeš mať čo robiť ked je výbavička pre mimi kúpená 😵 a ten binec budeš mať uprataný ani sa nenazdáš,lebo to už bude hniezdiaci syndrom 😉 😉

strouzek
7. říj 2009

mimi nevím co je usg ale jestli je to utz na folíky nebo jak se to jmenuje tak to není 100% jistota. zrovna teď to řeším s jednou koníkovkou, píšeme si skoro denně přes IP už hodně měsíců, no a ona minulý měsíc plakala že byla na folíky a že je jich málo a malé a že nebude ovulka a další měsíc v háji.no a buch, nepřišla mrcha pořád říkala že testovat nebude že prostě má rozházený cyklus no a buch // a včera byla poprvé na utz 😉

papua
7. říj 2009

Mimi: zlaticko zelam ti, aby si coskoro nasla tie //. Dufam, ze som naozaj rozbehla tu tehuvlnu🙂! verim ze ano! A s clostilom necakaj, ked to teraz nevyjde, tak chod urcite do toho....Ked nemas foliky a teda ovu rozhodne necakaj podla mna.....Ved uz si sa nacakala dost....

papua
7. říj 2009

Dievcata mam si uz zmenit pas???? sa bojim....este.....

strouzek
7. říj 2009

papu já nevím já si ho taky změnila až v 12 tt tak nemůžu radit, já bych ještě počkala na srdíčko 😉

papua
7. říj 2009

Strouzi: asi pockam, aj ked si myslim, ze stat sa moze hocico kedykolvek podla skusenosti, aj ked bude srdiecko...tak nechcem byt zas moc prehnane poverciva....uvidim, mozno uz zajtra, podla toho, ako sa budem citit....😉

strouzek
7. říj 2009

já vím papu já si taky říkala že nebudu pověrčivá protože se může stát kdykoliv cokoliv ale stejně jsem byla, prostě pro jistotu 😉

strouzek
7. říj 2009

navíc já jsem to i tajila na koníkovi kvůli známým, nechtěla jsem že kdyby to nevyšlo aby mě litovali, taky ty věci kolem těhu jako fotky z utz, tt v pasu atd. jsem prostě nedávala i z toho důvodu aby mi to pak nebylo líto tak jako minule, to jsem měla doma všude fotky, oblečky prostě každý kout v bytě mi připomínal mimčo a bylo hrozně těžký to uklidit a zapomenout.

papua
7. říj 2009

Strouzi: uplne chapem .... 😔 , uvidim, ako sa budem citit...

mar26
7. říj 2009

Ahojky,

papu gratuluju 😵 a pas si klidně změň,vždyť těhulka jsi!!! My to víme,tak si to můžeš změnit 😵 A určitě tím nic nezakřikneš....protože co se má stát se stane a já vím,že příště bude krásné buch,buch,buch 😉

evanek77
autor
7. říj 2009

marti,
líp bych to nenapsala 🙂 😉 😉

diddi
7. říj 2009

ahojte...papua,neboj,ukludni sa hlavne,ta mala fazulka vsetko citi....pozri moj prvy album,tam mam fotku z ultrazvuku zo 6tt a srdiecko este nevidel lekar....a tiez velku ulohu zahrava kvalita pristroja...mne dokonca v 30tt v nemocnicnom utz nevedeli zistit,co cakam,ale v 18tt som bola na super utz a tam mi hned lekar povedal,ze su to dievky....tak nohy vyloz a oddychuj.....GRATULUJEM!!!

sarlotta
7. říj 2009

😎 ahojík holky🙂

Papu - všechno je už dané.... myslím, že jde spíš o to, že pak mazat fotky a týdny v pasu kdyby to nevyšlo- tak to moc bolí.... ale to ž by bylo stejně jedno. 😒
No ale Ty jsi těhulka a budeš těhulka až do konce 😎 tak se neboj 😵

farmarska
7. říj 2009

ahoj holky 🙂 dlooouho jsem tu nebyla, tak se ani nesnažím dočítat 😝
jsem ted skoro pořád v práci 😝 😝 práce je to hrozná, prodávám za pultem v kauflandu, navíc ted dojíždím- asi hodina cesty, takže musím stávat ve tři ráno 😝, práce taky hrozná, samá buzerace, chovají se ta k lidem jak k dobytku 😠 jen co si najdu něco jinýho, jdu jinam 😠 😠
no ale lepčí zpráva je, že jsme ted doma přitvrdili a o mimi se snažíme mnohem intenzivněji, děláme to obden a můj milášek dokonce dobrovolně a sám od sebe! 😨 😵 tak doufám, že to přinese brzy ovoce 😀 😉 😉

mimina321
7. říj 2009

ahoj farmi,sarlott 😵
farmi tak to bude čoskoro materská 😉

strouzek
8. říj 2009

dobré ránko holky

farmi no jo ty už vlastně chodíš do práce, já si říkala že tě tu není vidět. je to pakárna viď ale neboj za chvíli budeš doma s pupkem 😉 hlavně když pořádáte doma snažící maraton 😀 i když u nás se skoro rok pořádali orgie skoro denně a prd a v měsíc kdy byli všeho všudy 3 sexíky tak //

jaspina
8. říj 2009

Dobré ránko, já musím letět na alergologii s těma očima a vůbec se mi nechce.. ale pan doktor je tam moc hodný a říká všem sluníčko, tak si jdu zvednout náladu.. 😉 Jinak už máme okna a dveře na hotovo i s parapetama a zapravené. Dnes už jen žaluzie. Je to dobrý rozdíl! 🙂

kackark
8. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 16.10.
Murynka......čeká holčičku - 13.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 23.10.
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla // 13.10. NT screening
Papua.........našla // 12.10. KO
Mimina.......................21DC
Farmi.........................18DC
Sarlotta.......................7DC
Jaspina........................4DC

kackark
8. říj 2009

Krásné dobré ráno 😵

Farmi, to by bylo, aby nebylo 😉

Jaspi, tak ať dobře pořídíš 😵 A je moc dobře, že si to doma takhle vylepšujete, a že z toho máš radost 😉 🙂

kackark
8. říj 2009

Haloooooooooo 😲 😲 😲 😵

strouzek
8. říj 2009

ahoj jaspi a kači

co s tu děje? nikdo nikde?? 😕 vlaštovky asi odletěli na jih 😀

papua
8. říj 2009

ahoj zlatiiiiiicka! Kuk na moj pas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dakujem vam!!! 😉

evanek77
autor
8. říj 2009

papua,
7tt, nádhera 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

evanek77
autor
8. říj 2009

jdu vás vlaštovičky jen pozdravit, letím na endokrinologii a pak na poštu, tak zatím 😉

kackark
8. říj 2009

Papu, gratuluji, vypadá to moc hezky 😵
A aby to nebylo líto snažilkám, tak je pořádně poprskám, aby tam ty // do Vánoc opravdu našly.

Pozor:

Prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk.

kackark
8. říj 2009

Evi, pa pa.
Dneska je venku hezky, tak si snad uděláš příjemnou procházku 😵

papua
8. říj 2009

Evi: velmi sa tesim!!! ale o tvojej 34ke ani nehovorim 😉, to je uplna kraaaasa krasna!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru