Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

farmarska
12. říj 2009

papu, budu na tebe dnes mooooooooooooooooc myslet !!!!! 😵 😵 😵
určitě vše bude jak má! 😵 😵 😵 a je to prostě nádhera, když vidím, že se tu někomu daří!! 😵 😵 😵

papua
12. říj 2009

Mimi: foto neni problem 🙂, len aby na nom uz bolo konecne vidiet to, co ma 🙂

mimina321
12. říj 2009

farmi 🙂 úúúpne chápem o čom hovoríš,ja to mávam podobné 🙂 😵

strouzek
12. říj 2009

ahoj farmi a mimi

mimi tak třeba mrška nedojde 😉 testík si náhodou nezkoušela??

farmi jj počasí to je děs, já už se vidím že ty večery budou krušné, depky jak vyšité a to ani nemusím mít PMS jako ty. I když co ty víš, může to být krásné těhu, příznaky nemusíš mít přece vůbec žádný. Já příznaky každý měsíc a nic a když nebyl jediný příznak tak // 😉

strouzek
12. říj 2009

papu budu na tebe odpoledne moc a moc myslet a držet pěsti 😵

papua
12. říj 2009

Ahoj kukulienky🙂, som tu len na skok, aby som vam napisala..-)
Som stastna prestnastnaaaaaaa, je tam fazulka malinka s blikajucim srdieckom 🙂, velmi sa tesim!!!!!!

mar26
12. říj 2009

Ahoj holky,nakukuju co papua
krása 😵 😵 mám za tebe obrovskou radost

farmarska
12. říj 2009

i já jsem tu jen na otočku, abych věděla novinky od papu 😕
papu suprrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 moc gratulujuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
mám z tebe velkou radost 😉 🙂

papua
12. říj 2009

Ste zlatiiiiiiiiiiiicka moje!!!! dakujem 😉 😅 🙂 😀

evanek77
autor
12. říj 2009

papua,
srdíčko, huráááááá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

strouzek
12. říj 2009

spěchám spěchám mrknout co a jak papu.

papuuuuuuuuuu já to věděla, to byli strachy moc moc gratulujuuuuuuuuuuu

farmarska
12. říj 2009

stroužku však ty už budeme mít pořád všechny co jsme tady, tydlenta strachy 😉 šak si vzpomeň když máš před kontrolou 😀
stroužku tak ty budeš sama 😢 to je mi líto 😢 tak kdyby jsi se nudila, nebo ti bylo smutno, tak zaskoč na kafčo 😉 🙂

strouzek
12. říj 2009

farmi jj je to tak, já si říkala že se budu bát jen do toho 12 tt kdy je to rizikové ale bojím se i teď a někdy mi přijde že ještě víc než v těch kritických týdnech. já právě proto neříkám žádné těhulce ať je v klidu protože vím že to nejde, horší okolí, já jsem zjistila že ještě že je koník tady aspoň můžu hysterčit a nervovat se před kontrolou protože říct to někomu kolem mě (rodině, v práci) tak to stejně nikdy nikdo nepochopí kdo to neprožil.

snad to odloučení nějak přežiju, dneska jsem přišla domů, hodila tašku hned za dveřma, v předsíni leží bunda i boty a já? já sedím u netu a na sobě mám už oblečené pyžamo, všude binec ale co , stejně tu nikdo není, tak hold budu slaměnná vdova v bordelu a v pyžamu😀 kafíčka už domluvený mám ale spíš až na příští týden kdy asi příjde větší krize osamění

strouzek
12. říj 2009

papu a fotečku mimíška máš?? hoď nám jí sem na pokochání 😉

murynka
12. říj 2009

papua OBROVSKÁ GRATULACE 😵 😵 😵 😵

mar26
12. říj 2009

stružek má novou fotečku a moooc hezké bříško,strašně ti ty týdny letí 😵

murynka
12. říj 2009

také jsme ted koukala strouzi krásné bříško 😵 😵

murynka
12. říj 2009

marti a co váš ukecánek 😀 včéra jsme to ukazovala manžovi tak se tu smál 😵 😵 😵

mar26
12. říj 2009

ukecánek je dneska trošku protivka ,není moc vyspinkaná,tak proto,snad večer brzy usne 😵 ...teď zase kecá trošku jinak..přišla na úplně nové zvuky 😀

strouzek
12. říj 2009

díky holky mě to moje bříško uplně uchvátilo jak jsem ho včera fotila, pořád se mi zdá že není tak velké ale pak jsem porovnala fotku z 15 tt a teď v 18 tt no a teď už je to fakt těhubanděro tohle už neobkecám 😀 dneska jsem byla v práci v těhušatovce a šla jsem přes dílnu s papírama no a firemním drbnám padaly brady 😀 😀

strouzek
12. říj 2009

Mar to že je malá protivná bude asi počasím, náš kocour je dneska extra na zabití. co jsem přišla domů tak mňouká, chodí od ničeho k ničemu a neví co chce. ono ty změny počasí nedělají nikomu dobře.

jinak co říkáte na tu předpověď počasí?? já jsem v šoku, ještě minulý týden jsem chodila v otevřených letních botách a teď rovnou do kozaček 😕

tercie
12. říj 2009

Ahoj holky, tak jsem přišla nakouknout, jak se tu máte, koukám papu už 7tt a na kontrole srdíčko, to je nádhera, papu přeju jen to nejlepší, tentokrát to zvládnete 😵
A vůbec vám ty týdny utíkají, za chvíli tu už bude Tomášek a další miminka, moc se těším !!!
My jdeme zítra na ten UZ na genetiku, tak se bojím, dokud mi nepotvrdí co mi řekl minulej týden můj dr, tak v klidu nebudu...

Strouži u nás už je taky pěkná kosa, z léta rovnou zima, to je děsný...

strouzek
12. říj 2009

tercie ahoj, zítra to bude dobrý, musí do třetice všeho dobrýho 😉 ale že máš nervíky no jo kdo by neměl po tom co jste si prožili.

o kose mi ani nemluv, mám z toho depku já si pořád myslím že mě ten čáp co mě přinesl v uzlíku odhodil ve špatném podnebním pásu, já zimu nesnáším, miluju léto, ba přímo vedra,čím větší tím lepší, já jsem schopná ležet i na dovolené přes poledne bez hnutí a nespálit se, dokonce jsem schopná vlézt na černou střechu na dovči aby to dobře chytalo, ani místní domorodci nechápou co jsem za blázna. takže vůbec nechápu co dělám tady ve sněhu a na horách když já patřím k moři 😀

tercie
12. říj 2009

Strouži jo máš recht, já jsem taky letní dítě, ti naši čápi byli nějaký joudové, se spletli a odnesli nás jinam 😀

murynka
12. říj 2009

marti no jo nemůže být pořád happy 😅 ..asi je to tím počasím 😒 je tam hnsuně 😝

strouzek o počasí mi ani nemluv ☹ nemám co na sebe nezapnu jedinou bundu ani kabát 😕 😅 ....a zima bude asi hnusná brrrrrrr 😠

tercinko nervíky jsou v pohodě kdo je nemá a kort ty...ale neboj vše bude dobré 😉 😉

strouzek
12. říj 2009

já myslím že u Natynky je to určitě počasím, kolikrát jsem si všimla že když Mar psala o malé že má špatný den tak zrovna v ten den byl divný i náš kocour,takže je zřejmě oba ovlivňuje počasí, ono pokles teplot o 20 stupnů ze dne na den není nic příjemnýho pro takový malý mimíško ☹

mury jj jako já jsem v otázce kabátů připravená, koupila jsem si takové volné kabáty dva za super prašulky akorát boty řeším, loňské kozačky na megapodpatku asi neužiju, takže se po výplatě chystám koupit nějakou pohodlnou obuv nejlépe abych se do toho vlezla i s oteklýma nohama. ty už to máš aspoň za pár ale já? chodím do práce tak musím vypadat ale všechno je mi malé, už před těhu jsem byla ve velikosti 44 takže fakt hrůza. myslím že mě šéf ještě rád pustí na PN abych mu tam nestrašila lidi 😀

murynka
12. říj 2009

strouzi 😀 😀 nestrašila lidi 😀 😀

no já ted nosím bundu jsem v ní uplá jak studentka 😅 a kabát zapínám nahoře a dole 😀 😀

já loni fakt jako netušila že budu těhu 😅 takže samé XS 🙄 🙄 ..a kupovat právě že to mám za pár se mi nic nechce 😖

tercie
12. říj 2009

Tyjo velikost XS to ani nevím, že existuje 😀 Já jsem taky tak na ý 44-46 😅 ale zatím jsem 2,5kg shodila, snad nepřiberu víc, než deset kilo, to nevím, kam bych si pak šla koupit hadry. Co jsem koukala na stránky s těhu oblečením, tam je největší velikost XL, a v tom případě mi dvě ixka chybí 🙄. Zimu přežiju ve starý bundě, a na jaře až budu mít břuch pořádnej snad něco seženu. Ale s botama teda taky nevím... uidíme uvidíme 😀

Holky loučím se, jedu pro manžu do práce. Páááá a opatrujte se. Zítra písnu jak jsme dopadli 😉

strouzek
12. říj 2009

mury XS jo? ježiš tuto velikost jsem měla naposledy v jesličkách 😀 já skoro 100 kilo, 180 cm výšky, osmičku nohu, prsa déčka a to všechno už před těhu tak si umíš představit tu Krasomilu co vidím každý ráno v zrcadle 😀 já jsem rozhodnutá ve chvílích největší obludnosti a břuchatosti se zazimovat a vylézt až v březnu když pojedu do porodky 😀 😀

murynka
12. říj 2009

holky 😀 😀

terci papa a držíme palce na zítra 😉 😵

strouzi ty mě bavíš 😀 😀 no jo ale já mám 153cm a váhá před těhu 46 kg 😅 😅 a prsa před těhu žádný ted nějaký malý jsou 😅

náhodou podle fotky jsi akorát 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru