Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
18. říj 2009

Krásné dobré ráno vlaštovky 😵

Farmi, v úterý na tebe budu moc myslet a netrpělivě očekávat pozitivní výsledek 😉

Mury, je mi moc líto, že vás to počasí takhle vypeklo, ale moc doufám, že se předpověď naplní a příští týden bude lépe, aby jste vše stihli a dodělali 🙂

evanek77
autor
18. říj 2009

kači,
ty ranní ptáčátko 😉 🙂 🙂
já nebýt toho, že jak se topí, máme suchej vzduch, takže mne vyhnalo z postele krvácení z nosu, tak bych spala a spala. Ale takhle jsem jen hodila manželovi na topení další mokrej ručník, ať se nedusí také a dík tomíkovi, kterej se probral a veselemne kope do žeber mám hodinu volna, než vzbudím manžu a pojedem k jeho rodičům na bídek. Tedy já na obídek, on na suchej rohlík, chudáček mi na hotelu něco chytl a má dietku 😝

evanek77
autor
18. říj 2009

jů farmi,
koukám budeš za dva dny testovat, moc držím palce 😉 🙂
šarlotko,
to jsou nákupy pěkně z domu z teplíčka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

murynka
18. říj 2009

ahojky holky

kači nejde tak o počasí jako že už mě pěkně se.. ☹
včéra měl přijet elektrikář a nepřijel že má průjem tak jsme to oplakala protože bych musela zrušit montážníky na úterý na kuchyn ale on přijel dneska 😵 😵 😵

jinak v týdnu dodělá topení takže už s ebude i topit nebo koupíme ty krbový kamna 🙂

evi jak je??

kackark
18. říj 2009

Muy, věřím, že musíš mít nervy, zda to vše včas a v pohodě stihnete. Lituji Tě ☹ Ale neboj určitě se to v dobré obrátí a ty si Sofinku přineseš už do hotovéhé.

Evi, já jsem byla vzhůru už od sedmi, protože manža odešel na PC a to mě vzbudilo, že jsem v postýlce sama. Nechte si chutnat, a ať se Ti manžílek brzy uzdraví.

Jinak jsem zjistila, že v té mé vybrané porodnici rodí, až od ukončeného 36tt, tak budu muset ještě alespoň tři týdny vydržet. Snad to dáme 😉

kackark
18. říj 2009

Farmi, ty potvoro, já tě odhalila 😲
Ty tajnůstkářko jedna gratuluji ke //, jsou nádherné, těhulinko 😵 😵 😵

murynka
18. říj 2009

kači to ne nelituj mě 😀 😀 to dáme a když ne bydlíme tak co 😉 ...

u nás se rodí od 34tt což je pro mě v úterý tak už jsme fakt v klidu 😉 že by mě nikam neodvazli 😵 😵

kači to zvládnete 3 týdny to uteče jak voda 🙂 hele ještě budeme přenášet 😀 😀

kackark
18. říj 2009

A to se nedělá, tvrdit, že budeš testovat až za dva dny a takhle nás napínat, když máš nádherné // 😀

kackark
18. říj 2009

Mury, mě pořád trápí ty kvasinky a ani ty tablety moc nezabraly a trošku jsem i zašpninila, ale to bylo potom, co jsem znásilnila manžu, nemohla jsem to už vydržet 😀 Tak nevím, nevím, v pátek jdu na kontrolu, tak jsem silně zvědavá, co mi dr. řekne. Myslím si, že přenášet mě nenechá, když je Táďa takový obr 😀

murynka
18. říj 2009

kači tak to jedině 😉 hele do konce už fakt pár dní to vydržíme 😵 😵 😵

farmi ty jedna mrško 😵 😵 😵čárka je krásná ty jsi těhulka 😵 😵 😵

kackark
18. říj 2009

Je to fakt, že s tím bydlením a s tím co je a není hotové to musíme brát tak jak to je 😉 Pořád obdivuji váš nádherný kouteček pro Sofinku, bude se mít jako princezna 😵

murynka
18. říj 2009

kači tak tak ted v úterý bude kuchyn pak se dodělá jen obývák a jídelna a jdeme tam 😉 to prostě stihneme ale včéra mě rozhodil ten elektrikář to víš těhu hormony 😅 🙄 🙄

ty Tádíkovi určitě uděláš také hezký kouteček 😵 😵 ??

kackark
18. říj 2009

JJ, já to mám teoreticky za padesát a ty ještě za míň 😉 Když jsme zvládly celé těhu, zvládneme i konec 😵

Kde je ta těhulinka farminka, ona si z nás dělá snad srandu, že nám to jako ani nepříjde oznámit. Přepíšu tabulku a ta bude koukat, že jsme to vyčmuchaly 😀 😀 😀

murynka
18. říj 2009

kači 😀 😀 😀 😀 😀

kackark
18. říj 2009

Mury, moc dobře to znám, taky mě rozhodí kde co. My máme takové malé místnosti, tak bude vždy někde něco a moc to takhle kompaktně udělat nejde, ale to nevadí, hlavně, že ho budeme mít rádi 😵

kackark
18. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 23.10.
Murynka......čeká holčičku - 27.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 23.10.
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla // 21.10. odběry
Farmi..........našla //
Sarlotta......................17DC
Jaspina.......................14DC
Mimina.........................6DC

farmarska
18. říj 2009

ahoj tak já vám jdu říct tu novinku a koukám, tady už se o tom normálně ví ! 😀 tý brĎo to je fofr! 😀 sotva jsem kozy stihla podojit 😀 😀 😀
no holky, snad bude sílit a tentokrád to vyjde 😅 😉

kackark
18. říj 2009

Ale holky snažilky, jde to krásně podle plánů a podle předpovědi, za říjen jedna těhulinka splněno, pak jedna v listopadu a dvě v prosinci a máme tabulku plnou maminek a těhulek 😵 HURÁ!!! Zase mě to nějak dojmulo 😵 😵 😵

farmarska
18. říj 2009

tý brďo už i tabulka je předělaná! 😨 no to je mazec! 😀 😀 😀
tak já se jdu ještě pochlubit na zamlklinky 😉

kackark
18. říj 2009

Farmi, výjde a ještě jednou "osobní" gratulace. Musí to vyjít, protože máš na své straně všechny vlaštovičky a to přeci není málo 😵

A taky myslím na papu, zítra jí to určitě dobře dopadne, jen chuděrce nezávidím ty nervy 😔

kackark
18. říj 2009

Farmi, jestli tě tam už taky neodhalily 😀 😀 😀

farmarska
18. říj 2009

no joooo!!! 😨 já jim chci potutelně vykládat, ať mi nakouknou do albíčka a ona tu už snad není jediná živá duše, co by to nevěděla!!! 😀 😀 😀
jsem hlavní zprávou dne! 😀 😀 😀
holky ještě jednou všem moc děkuju!! 😵 😵 😵

farmarska
18. říj 2009

tak už nám tu zbejvají v tabulince jen tři a ty budou do vánoc taky určitě v očekávání 😉 fakt tomu už ted normálně věřím!!! 😵 😵

kackark
18. říj 2009

A to byla náhoda, chtěla jsem zavzpomínat, jaké to bylo, když jsem našla // a otevřela album no a jaké bylo překvapení, když jsem odhalila autorku 😀 To bude Evička koukat, až se vrátí z obídka 🙂

kackark
18. říj 2009

Já tomu věřím celou dobu 😵

farmarska
18. říj 2009

hoky tak ráda bych tu zrovna v tudle chvíli s váma byla, tak hezky se mi to poslouchá, co mi tu píšete 😵 jenže si to ani nevychutnám 😝 bo musíme jet nakoupit, bo odpolko maj dorazit tchánovci na oslavu synovejch narozek 😵
tak se tu zatím pěkně opatrujte 😉

murynka
18. říj 2009

farmi moc moc gratuluji 😵 😵

já musela odběhnout dovařit oběd 😀 😀

kači budete dělat také koutek pro malého??

kackark
18. říj 2009

Farmi: tak hlavně buď na sebe opatrná 😉

Mury, taky u toho vařím, ale teď už je vše ve stádiu, že se dodělá samo 😵 Co budete mít dobrého.

Jinak kouteček jako takový mít nebudeme, ale v každé místnosti má zatím připravené něco, v ložnici je postýlka, v pracovně (budoucí děcák) má přebalovák (stůl) a koš, a taky tu mám rozkládací sedačku, tak plánuji, že si budeme hrát na ní, no a v obyváku má kolíbku. Máme zatím málo místa na to, aby měl jednu místnost celou pro sebe, ale snad se to časem pořeší.

murynka
18. říj 2009

kači mi také neuděláme v našem patře děcák ☹ až bude větší půjde nahoru k babičce nedá se nic dělat 😅
my si přeci poradíme jsme holky šikovné 😀 😵

copak jsi vařila??já dělám guláš s paprikou a kolínkami....

kackark
18. říj 2009

Já mám kuřecí vývar s nudlemi a knedlíčky a pak takové zapékáné řízky v troubě se sýrem a strouhankou s bramborem.

Máte dobrotu 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru