Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
20. říj 2009

Evi, a to chce toho novýho, ten je totiž úúúúúúúúúúžasnej 😵 Jen parkování po Praze s ním vám závidět teda nebudu. Mě absolutně překvapilo, když manža přijel domů služební octávkou krátkou a měla větší kufr než moje fabie.

jaspina
20. říj 2009

No Kači my doteď jezdíme v 3dvéřovém rapidu - takže si to dovedeš představit s místem 😠 Jak se koupí cokoliv, tak se musí sklápět sedáky a stejně to tam nevleze.. Už aby to bylo pryč.No kdyby bylo na Jarkovi, tak v tom jezdíme do aleluja - je to jeho srdcovka - ale moje teda fakt ne! 😠

strouzek
20. říj 2009

no jasně, vždyť mi šli i na snažení ryze věděcky takže v tom budeme pokračovat i ve výchově 😀 😀

Evi manža kontroluje čípek jo? ježiš to já ani nevím kde ho mám a manža tak nějak asi tuší ale ten by mi tam nešáhnul ani za nic. ten má problém mi dát i pusu a obejmout, sexík jsme v těhu teď zkoušeli asi 3x a pokaždý katastrofa, manžův šílený vyděšený výraz mě naprosto stačil, neustále mě kontroluje a ptá se jestli nešpiním nebo něco takže mi už sex aj. věci dávno vzdali a žijeme v celibátu 😀 akorát chudák mimi bude holohlavý 😀 😀

kackark
20. říj 2009

Jaspi, manža se taky těžko loučil s favoritem, ale to spíš proto, že jsme v něm spolu trávili při chození hodně času. A asi mu nebylo nejlíp, když viděl ten tahač co ho odvážel na vrakoviště.

kackark
20. říj 2009

Evi, taky jsem chtěla složit poklonu Tvýmu manžovi, ten můj se bojí kolem mě jenom projít, abych náhodou předčasně neporodila 😀 😀 😀

A všem na potkání vykládá, jak budeme určitě rodit 8.12., a že druhé mimi bude holčička 🤐

kackark
20. říj 2009

Strouzi, víš co je dobré, jak teď máme každá o té výchově své představy a ideály, ale na tu praxi jsem vážně zvědavá 😀

evanek77
autor
20. říj 2009

kači,
jo jo, ten novej 🙂
ale teď má oktávku, takže také fajn, on je malinko zmlsaný 😀
strouži,
on je v pohodě, navíc ví, že jsou věci, kdy odporovat mi nemá smysl 😀 😀 😀 😀
já mu to podala tak, že chci mít přehled,jak to vypadá, když tu mám bývat do pátku sama 😉 🙂 🙂 🙂
a jelikož opravdu stojí o to, aby byl u porodu, dává nám to oběma pocit klidu. Radši ho neplaším příběhy, jak na kontrole ženským řekli, že rodit nebudou a pár hodin nato rodit začaly 😀 Asi jako ta moje spolužečka o víkendu 🙂 ve čtvrtek na ni na pohotovosti koukali, co si pomalu vymýšlí, že krvácela a v pátek večer začala rodit, v sobotu 0:40 byl filípek na světě 😉 🙂

kackark
20. říj 2009

Evi, už jen dva dny a mrkneš se do devátého týdne, letí to neuvěřitelně 😲 😲 😉

evanek77
autor
20. říj 2009

kači,
je to neuvěřitelný 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

farmarska
20. říj 2009

ahoj holky, jsem tu jen naotočku, jdu si dát vanu a pomažu k doktoroj na tu gyndu 😝 a pak ještě k našim a po nákupech, tak nevím kdy dorazím, tak tu na mne myslete v dobrém 😉
tak zatím! 🙂
a papu já myslím na tebe, tak až odpoledne dorazím, ať tu je nějaká pěkná zprávička od tebe 😉

evanek77
autor
20. říj 2009

farmi,
těším se na dobré zprávičky 🙂 😉

jaspina
20. říj 2009

Taky jsem dnes na Papuu zvědavá. Hlavně ať přinese dobré zprávy!
A ty taky Farmi 😉
Já si asi zajdu za chvilku na Pilates - minule jsem nebyla kvůli zádům a už se docela těším. Akorát po tom Pregnylu s tím megabřichem vyvaleným na mě může zkoušet něco o zatahování břicha 😀

kackark
20. říj 2009

Evi, neviděla jsi nedávno ve zprávách, jak paní doma porodila sama ve vaně holčičku, protože už by to prostě nikam nestihla, tak toho se tak trochu děsím 🤐

Farmi, myslíme na tebe 😵

kackark
20. říj 2009

Já zase frčím na rehabku, už poslední ☹ Pak veliký nákup, jsme vyžraní a k našim na obídek, tak budu až odpolko. Mějte se tu hezky a těším se na krásné zprávičky 😵

kackark
20. říj 2009

Jaspi 😀 Hezky si to užij 😵

evanek77
autor
20. říj 2009

kači,
no, manžel se mi směje, že si do koupelny k vaně beru telefon 😀
to tu na mne zkoušela máma, jak byla na ú mne na večeři, jestli mám nachystaný provázak a nůžky na podvázání pupečníku, ale já bydlím autem 5 min od porodnice, takže sanitka by to zvládla 😀

evanek77
autor
20. říj 2009

kači,
krásnou rozlučkovou rehabku a dobrou chuť k obídku 😉 🙂 🙂

strouzek
20. říj 2009

Evi 😀 tak odpor neuznávám ani já ale v tomto jsem posera i já takže já si tam nešahám nikdy 😅 jinak Evi nepřipadá si jako časovaná bomba? já se toho hrozím jak mi bude každý den někdo volat jestli už nerodím, manža mi bude kontrolovat každý píchnutí v břichu atd. stačilo teď, než odjel na těch 14 dnů pryč zajišťoval si nademnou dohled, dokonce jak odjel mi volala moje mamka kdy se teda nastěhuju. Já koukala jak puk a ona že byl u ní manža a domluvil si že budu u ní bydlet akorát že mě nic neřekl. 😅

Kači jj praxe nám ukáže, já se bojím že ač si teď plánuju jak budu mít vychované dítko tak si vychovám rozmazlence, stačí kocoura, u toho jsem udělala chyby ve výchově už dávno a jsou nevratné 😀

farmi držím pěsti na doktora i když si myslím že nic neuvidí ještě

evanek77
autor
20. říj 2009

strouži,
no, já jsem v tomhle jiná, číslo na taxík i sanitku mám, tak proč manžela plašit. A když plaší on, tak mu opakuju, že si kdyžtak malého pochová až umytého, že to ničemu neva. ale je fakt, že dřív, když jsem manželovi volala, tak mi volal zpět třeba za 2h, zato teď volá většinou obratem 😀 Ale já mu obecně moc nevolám, tak 3x týdně, už léta je to tak, že volá on, když má volno, většinou 2x za den

strouzek
20. říj 2009

tak to my si s manžou voláme normálně furt,když jsme v práci tak jsme neustále ve spojení na icq takže jsem celá nesvá z toho že mu nemůžu ani zavolat ani napsat. jinak já až budu v 9. měs. tak to budu mít porodní linku jak to bylo v Přešlapech 😀 😀

evanek77
autor
20. říj 2009

strouži,
manžel má práci, kde na jednáních si nemůže jen tak brát telefony...navíc, když něco řeší, ani bych ho rušit nechtěla, to bych si naběhla sama na to, že by nebyl příjemný

evanek77
autor
20. říj 2009

jednou se nám stalo, že jsme jeli spolu v autě asi 6h a manžel u toho vyřizoval firemní hovory... no a chvílemi bych se ho bála, mluvit tak se mnou 😀 😀 😀 😀

jaspina
20. říj 2009

Tak dnes jsem si mákla ve cvičení - teď jsem 2x vynechala a fakt to bolelo... Ale paní mě pochválila - prý jsem se rychle naučila pracovat s tělem a že na to, jak jsem tam krátce mi to jde. Tak aspoň něco no.. 😉
Evi ty si šikula, že si taková samostatná.. My sice s přítelem nejsme moc často spolu - protože dělá směnný provoz, ale kdyby nebyl doma vůbec, tak bych asi byla dost ztracená.. Nemusí být furt vedle, ale třeba i když dělá nějakou práci na domku a já třeba vařím - vím, že ho mám blízko. On vždycky 1x za rok jede na týden na Masters of rock a každým rokem se mi to zdá víc nekonečné..

evanek77
autor
20. říj 2009

jaspi,
u nás to jinak nejde, ale už se mooooc těším, až ho budu mít v praze pro sebe

evanek77
autor
20. říj 2009

ale manžel se vždycky směje, že mne tenkrát sbalil proto, že byl zrovna nezamestnaný a měl na mne čas 😀 😀 😀

jaspina
20. říj 2009

Evi aspoň si oba po tom odloučení budete pěkně užívat přítomnosti toho druhého.. Někteří lidé jsou spolu pořád a jen se hádají.. Myslím, že když má člověk nějakou věc složitější, tak si jí o to víc pak váží.. Jako třeba zdraví.. nepřikládá se mu velká váha dokud člověka fakt nepotrápí..

evanek77
autor
20. říj 2009

jaspi,
manžel je totálně nekonfliktní typ 🙂

strouzek
20. říj 2009

hm tak to já jsem na manžovi pěkněj závisloň, třeba jako ne že bych mu volala do práce ale prostě vím že je tam, kdyby něco napíšu mu vzkaz na icq nebo nechám vzkaz jeho kolegovi že až přijde z porady ať zavolá. to samé když jel na služebku, tak sice se mi stýskalo ale ne tak, p rostě jsem věděla že je někde blízko třeba v Praze, že kdyby něco můžeme si zavolat, kdykoliv může sednout do auta a přijet ale teď? volaní je hrozně drahý, je tam časový posun, hotely střídají, včera byl v honkongu a dneska je v Xiamenu, napsat si nemůžeme protože je tam všechno hrozně hlídaný, jak facebook tak skype, takže je to hrozný. nejvíc mě ale štve ten pocit že kdyby se něco stalo mě nebo mu tak není šance si to dát vědět,navíc stát se něco mu tak už vůbec ne, nejedou přes cestovku,každý den jsou jinde takže fakt neívm jak bych je hledala přes velvyslanectví. když byl v Thajsku min. týden bylo to lepší, to psal i 3x denně.

jaspina
20. říj 2009

Strouži vydrž, za chvíli ho budeš mít doma a pak už ho nikam nepustíš 😉

strouzek
20. říj 2009

jaspi pak už ho nepustím samotného ani na záchod 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru