Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
29. říj 2009

kači,
na víkendy bychom jezdili kvůli stěhování, samo se to nepřestěhuje 😀
no, také to od majitele cítím jako hru, uvidíme... manžel ví, jak má hrát on, včera jsme probrali strategii 😉 🙂
jde o o to, že ten byt je nabídnutý jak k prodeji, tak k pronájmu, protože se nedařilo ho dlouho prodat. A my známe druhého zájemce, shodou okolností je to manželův kolega z bývalé firmy, ten ho chce koupit, ale přišel až po tom, co manžel řekl realitce, že ho bere na pronájem. Ale my ho koupit chceme také, jen až za rok, takže když si majitel spočítá, kolik mu dáme na pronájmu během roku, možná bude náš. Uvidíme... Zas s ním jednáme tak, že nechceme platit za prodej realitce, ale jen cenu bytu. Ta provize se jim ale pokreje pronájmem... Ono tyhle jednání jsou vždycky hra, vím, když jsem kupovala byt já a pak když ho pronajímám 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
29. říj 2009

kači to jo, dozráváme tu jak švestky 😀 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
29. říj 2009

zase spadl kůň 😝
jinak vez zprávách říkali, že nejčastější jmeno dávané v současnosti je Jan, Jakub a tomáš, tak jsem celá happy 😝 😝 😝 že malej bude mít ve třídě jednou X jmenovců 😝 😝 😝

kackark
29. říj 2009

Evi, taky mi nešel ☹
Vymysleli jste to dobře a snad byt opravdu dopadne vám, moc bych vám to přála. Vidíš jak jsem naivní, nějak jsem pozapomněla na stěhování 😀 😀 😀
Mě překvapilo, že není v kalendáři Matyáš, jmenuje se tak bratránek a babička se ptala, kdy má svátek, a my ho nenašli. Neboj snad to s Tomáškama tak horký nebude, myslím si, že je teď na výběr mnohem více jmen, tak se to rozmělní 😉

kackark
29. říj 2009

A s těma švestkama to je správný příměr 😀 Vždycky je taková těhu vlna a po ní za devět měsíců následuje porodní vlna 😉

evanek77
autor
29. říj 2009

kači,
ale já se už tááák těším.... 🙂 🙂 🙂 🙂 děsně to nakonec uteklo, vem si, jak jsme se modlily o 30tt 😀 😀 😀

evanek77
autor
29. říj 2009

kamoška má matýska, ale jmenuje se oficiálně matěj 😀

kackark
30. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 2.11. v nemocnici a 1. monitor
Murynka......čeká holčičku - KO 5.11. v nemocnici a 1. monitor, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 6.11. a 1. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - velký ultrazvuk 10.11., KO - 27.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla //
Farmi..........našla // - KO 3.11.
Sarlotta......................29DC
Jaspina.......................26DC
Mimina........................18DC

kackark
30. říj 2009

Krásné dobré ranko všem 😵

JJ, Evi, uteklo to neskutečně rychle 😉 😵

murynka
30. říj 2009

ahojky holky

napíšu pak dočtu 🙂

včéra byl fakt den ☹ ☹ jako Ikea dobrý něco jsme pokoupila pak jsme jeli do Sconta opět slevy 20% objednali jsme si tam tu obrovskou halovou skřín za 6500 🙂 a židle do jídelny jsou mega luxusní i houpací 😀 😀 vyšli by na 7 tis.s tou slevou na 4 500tis.máme 4 😉 řijde to do 3 týdnů 😵 😵 to bylo fajn
pak jsme jeli do hornbachu už mi začlo být divně vzali jsme obklad do koupelny asi 30 balíků 🙄 🙄 jirka naložil...zaplatili jsme a jeli k autu já také něco táhla,pak to nakládal do vozíku a chodil daleko tak jsme mu chtěla pomoc a chtěla jsem te vozík přesunout no a co se stalo vše se vysypalo na zem 😢 😢 😢 no asi 6 balíků obkladů 😔 😔 jirka nejdříve nadával ani se mu nedivím...pak mě ale uklidnoval objla a já jen brečela a brečela..asi hormony 😅
jeli jsme domů doma to prohlédli a byli pěkně odštípaný rohy ☹ ☹ zníčený asi 4m obkladů 😖
večer přijeli zedníci a v pondělí nám to obloží 😵 😵 😵 to je ejdna dobrá zpráva
druhá že jsme jeden balík vzali a vyreklamovali 😅 a oni nám ho vyměnili 😅
a třetí že tyto dlaždice se budpu doel řezat a na vanu takže ty růžky nevadí 🤐 😅
takže to nakonec dopadlo dobře uffffff 😎

holky celá rekonstrukce mě už pěkně se.. ☹ ☹ ☹ nervy v háji

ale jedna věc jistá koupelna bude příští pátek 😵 😵 jirka udělá jídelnu za pondělí a úterý a příští víkend se STĚHUJEME 😵 😵 😵

pardon musela jsem si postěžovat

jo a jedna otázka mám pocit že se malá otočila zadečkem na druhou stranu je to možný 😕 😕 😕 ????

murynka
30. říj 2009

mimi moc držím palečky 🙂 😉 😵

tedy ty vaši chlapi nějak zlobí 😨 😨 snad se dají brzo dohromady 😅 jinak jim naplácáme 🤐 😀

holky uteklo to neuvěřitelně 😵 😵 😵 za chvíli budeme maminky 😵 😵 😵

kackark
30. říj 2009

Teda mury, příjdu naplácat já Tobě, musíš se šetřit 🤐 Hlavně, že to všechno nakonec dobře dopadlo 😵 Moc gratuluji ke stěhování, musí to být pro Tebe neuvěřitelný zážitek.
A obdivuji Tě, že si našla sílu nás dočíst, včera jsme byly šíleně ukecané 😀

kackark
30. říj 2009

Mury, a Tobě pozítří začíná devátý měsíc, viď? Tak moc gratuluji 😵

kackark
30. říj 2009

A Tadeáškovi od dadunky přeji všechno nejlepší k svátku 😵

jaspina
30. říj 2009

Dobré ráno! Konečně pátek 😵
Kači dík za info - to teda budu doufat, že se nám to hned tak nepokazí 😝 I když jsem to tak nějak čekala..
Mám tu dnes kupu poukazů a musím je zadat, tak nakouknu snad občas..

kackark
30. říj 2009

Ahojky Jaspi, tak ať Ti to dneska uteče a dočkáš se vytouženého víkendu 😉

murynka
30. říj 2009

kači to jo nakecali jste toho moc 😀 😀

hele myslš že se malá mohla přetočit 😕 😕 ??

jinak tvému Tadíkovi do bříška také vše nej 😵 😵

jo jo už 9 měsíc 😎 😵 😵

strouzek
30. říj 2009

dobré ránko holky

mury já ti to věřím že je to o nervy, mě stačilo blbé stěhování a malování když jsme si koupili byt a nervy byli na pochodu a co teprve ty těhulka skoro před porodem.

murynka
30. říj 2009

strouzi dobré ráno 🙂

no včéra jsme fakt poprvé byla hysterická těhule 😅 😨 snad už to za týden celé skončí a bude klid 😨 😵
jak pak ti je?

kackark
30. říj 2009

Mury, zrovna včera jsem četla, že před porodem se miminka otáčí tak, že jsou nejen hlavičkou dolů, ale i zádečkama na Tvém bříšku, tak jestli to myslíš takhle, tak by to bylo asi v naprostém pořádku 😉

A děkujeme za přání 😵

Ahojky strouží 🙂

murynka
30. říj 2009

kači hlavičkou je dolů ale podle mě se přetočila bokem jako že koep a škytá na druhé straně 😀 než jsme byla zvyklá 😕

za přání nemáš zač 😎

holky to se rodí v listopadu co 😵 😵 renat už je také maminka 😵 😵 😵

kackark
30. říj 2009

Jé, mury, tak to jsem ani nezaznamenala. No krásně se to tam rozrodilo, však to máme taky za pár 😉 😵
Myslím si, že je to možné, že se otočila. Já mám pocit, že Táďa kope absolutně všude 😀

murynka
30. říj 2009

kači 😀 😀 😀 jo jo za pár už aby to bylo 😵 😵 😵

kackark
30. říj 2009

Já si najednu stranu taky říkám už aby to bylo, dokonce se mi o malém i zdá, jak už tu s námi spinká 😉 Na druhou stranu tam pořád nějaké obavy jsou 🤐
No a včera v té knížce taky psali, že by si měla maminka uvědomit, že pro miminko je porod mnohem stresující záležitostí, než pro ní, a že když se mu bude snažit pomoci, tak to oběma urychlí, než když bude třeba na kontrakce nadávat. Tak manža dostal příkazem mi to při porodu pořád dokola omílat 😀

murynka
30. říj 2009

kači ty už za 39 dní vid 😵 😵 😵
já 32 dní 😵 😵
a evička to je už opravdu za chvilinku 🙂

murynka
30. říj 2009

kači mě s etaké už o porodu zdálo asi 3 krát i jsme malou viděla 😅 kojila no prostě fakt jako kdybych už to měla za sebou 😅 😅
to souhlasím pro miminko je to mnohem větší zátež než pro nás 😉

evanek77
autor
30. říj 2009

krásné dopoledne,
murynko murynko, ty se nám nešetříš 😀 😀 😀 omlouvá tě jen mladický elán, já bych před devíti lety také neposlouchala 😀 😀 😀 Ještě si pamatuju, jak jsem s přeraženým nosem jela ten samý den na okruh na kole 😀 😀 😀 😀 😀
holky,
jj, máme to za pár 😀 dnes jdu na oběd s kamoškou, co mi minule tvrdila, že než se uvidíme znova, tak porodím 😉 😉 😉 Má šletého chlapečka, včera jsme si volali a on pořád, kde má teta to miminko? tak se na něj teším, minule mi pořád hladil bříško, že on nebyl tááák malinkej 😀 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
30. říj 2009

holky,
miminko oxitocin uklidňuje, pro něj je to hormon zapomnění, to jen nám stimuluje stahy.... příroda to má geniálně vymyšlené 😉 😉 😉 😉 myslím, že ideální porod je krásnej pro mámu i dítě, jen nesmí být nic špatně 😠
tahat ho kleštěma, brrrr

strouzek
30. říj 2009

mury teprve poprvé? já byla za posledních 14 dnů hysterická těhule několikrát 😀

jinak ahoj holky

vám se už zdá o porodech jo? Tak to já jsem zatím ve fázi že ve snu akorát naháním kolegyni a hádám se kvůli svému místu. Minulý týden jsem měla nějaké řešení kvůli jedné kolegyni co odešla, něco se zjistilo že tam provedla tak z toho byl průser a já na to přišla takže docela stresy kvůli ní, no a pak se mi o víkendu zdálo že se vrátila do práce že nastupuje na moje místo až vypadnu na mateřskou. Holky já v tom snu na ní řvala že je to hnusná podvodnice a že jí svoje místo nedám že radši pojedu z práce rovnou do porodky 😀 😀

murynka
30. říj 2009

strouzi já měla takové dementní sny pořád 😅 😅

ale po 30tt už se mi zdálo o porodu ani jsme na to nemyslela ale prostě podvědomě to tam je 😅

evi 😀 😀 užij si pokec s kámoškou 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru