Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
2. lis 2009

kači,
já to měla od vyvolání 51h 😔 ono je to individuální

evanek77
autor
2. lis 2009

terci,
no to tedy 😀

kackark
2. lis 2009

Evi, neřeš to 😉
Taky bych to tipovala na ráno 😵
Terci: ahojky, já čekala, že mě předběhne, má o týden navíc. Ale že to bude takováhle rychlovka, to teda ne.
Já úplně zírám v kolikátem už jsi týdnu. Jak se cítíš?

kackark
2. lis 2009

Evi, to si vůbec nedokáži představit 😔 Chuděrko, moje ☹

mar26
2. lis 2009

Kačko psala nám to do říjnovek pipiii její kamarádka
to je naprd ...když prdne voda a je to bez kontrakcí..já měla nejdřív hodinu kontrakce,pak prdla voda a kontrakce byli dál...snad to vyvolání nebude mít dlouhý..ale na porod asi moc porodní cesty připravené neměla...voda jí spíš prdla protože tak makala..jen je škoda,že nevydržela ještě týden,nebyla by Sofii braná jako nedonošenec

andara
2. lis 2009

Kaci-ja si rikala, ze bych vypila i vodu ze zachodu kdyby to pomohlo,ty normalni kontrakce jsem taky ani necitila 😝 ale po porodu jsem si rekla, ze tohle proste musim zazit jeste jednou 🙂

evanek77
autor
2. lis 2009

marti,
ono to šetření se smysl má 😉 😉 😉
ale murynka by se víc trápils muset být v klidu, podle toho, jak kmitala má živelnost v krvi 😉 🙂 🙂 🙂
holky, manžel sám od sebe promluvil se šéfem, že se malý narodí dří a prý může být týden s náma doma, mám hroznou radost 😀

tercie
2. lis 2009

Jojo, vzalato hopem, holka naše 🙂 Jen aby to měla rychle za sebou.
Já se mám fajn, nevolnosti a všechno je dáááávno věcí minulou 😀, příští týden jdem na dvě kontroly, se nám to hezky sešlo, vpondělí ke gyndr a ve čtvrtek na genetiku.
A z tý radosti že bude další mimčo se to moje asi dalo do tance, takže ho už cítím, bobka 🙂
Kdy jste holky cítily první pohyby? 😉

strouzek
2. lis 2009

ahooooj tak si tak sedím doma a kurýruju se a najednou mi začne bláznit telefon a chodit smsky že mury rodííííí 😀 tak jsem manžovi vytrhla noťas a jsem tu. to je mazec, murynka nebude mít prosincovou slečnu ale listopadovou 😕

evanek77
autor
2. lis 2009

já zas měla kontrakce celou dobu dík tomu oxitocinu v infuzi, ale vodu mi rupla až PA a za půl hodiny byl malý venku a to mi tvrdila, že nejmíň hodinu ještě neporodím 😉
ale já mám po dnešku pocit, že to asi protahovala ta blokáda pánve, když mi teď řekli, že přirozeně rodit nemůžu, že to jr riskantní a zbytečné trápení pro oba

evanek77
autor
2. lis 2009

jů terci, už pohyby? To je krása 🙂 🙂 🙂

tercie
2. lis 2009

Evi mě porod nejdřív zkoušeli vyvolat píchnutím hormonů přímo do dělohy, to ale nezabralo, a tak mi za dva dny píchali po dvou hodinách injekce Prostinu, nebo Enzaprostu, teď přesně nevím, a trvalo to 5 hodin... vodu jsem asi ani necítila, jen že se ve mě něco roztrhlo a při dalším stahu byla malá venku ☹

papua
2. lis 2009

ahoj holky!!!
Jeeeeeeeeeeeeeej Mury rodiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!! Hura, drzim palce!!! Konecne prve babatko!!!!
Evi: to je dobre, ze manza bude teda nakoniec s vami!!!! Som velmi zvedeva co ti povedia v stredu!

Tercie: pohyby??? super, aj ja uz chcem!!!!!!!!!

Strouzi: ty mas uz asi riadne kopance co???🙂

mimina321
2. lis 2009

terci som rada,že čítam ako sa máte musím ťa vyhrešiť,že nám ani nenapíšeš 🙂
kočky želám našej murynke nech to má rýchlo za sebou a podla možnosti čo najmenej bolestí
odbieham ku koláčikom ,ale stále sledujem čo nové 😕

mar26
2. lis 2009

Evi to jsou krásné zprávy a manžel se zasnažil 😵

papua
2. lis 2009

Mimi ahoj!! dakujem za palceky, ja sa tesim ze ste sa zase trosku pohli s tou genetikou aspon 🙂, super!

evanek77
autor
2. lis 2009

terci,
já dostala tu injekci přes dělohu, tyčinku do čípku (to byla chuťovka, citlivost zavádění dokotkou byla na vyliskání) a infuzi oxitocinu... asi po hodině začaly kontrakce, ale čípek na tu tyčinku, kt. ho má rozevřít na cca 1-2cm nereagoval, tak to celé chtěli po 15h zastavit, manžel šel vyřídit, že ne, že to chci vydržet, ať zesílí oxitocin a dají novou tyčinku, tu už zaváděl citlivej doktor... no a výsledek byl, že 3.den byla v čípku půlcm mezírka, takže byli ze mne hotoví, že nereaguju, radili se co dál, nakonec rupli tu vodu a místo postele jsem mohla být na zemi na všech čtyřech a jedno z toho zabralo, protože pak to šlo.

evanek77
autor
2. lis 2009

jj, manžílek mě moc hezky překvapil, už jsem se fkat cystala, že porodím s kamarádkou a nebudu se na něj vázat.

evanek77
autor
2. lis 2009

já zas píšu 😝 ... písmenko sem, písmenko tam

papua
2. lis 2009

Evi: ja ani radsej nebude spominat na ten moj "porod", alebo bolo to naozaj peklo, dve vyvolacky do brucha, oxitocin, kontrakcie a rodila som asi po 30tich hodinach az....A vodu mi musel prasknut doktor, sama nechcela....brrrrrrrrrr, myslim, ze radsej to ani nerozoberajme....

mimina321
2. lis 2009

papu ja berem genetiku ako tie,,omáčky,,podstatné sú injekcie na rast sliznice už další ciklus 😵

strouzek
2. lis 2009

tercie to je super, já měla taky pohyby od 17 tt 😉 teď mám pohyby ne silnější ale spíš častější, ještě furt to nejsou ty silný kopance co zabolí prej je na ně čas.

tercie
2. lis 2009

Mimi já vím, že vás flákám, ale sleduju vás, jen nepíšu, protože to nějak nestíhám 😅 přijde mi že co jsem doma, nestíhám vůbec nic, a navíc teď se pomalu přesouváme do novýho, tak je pořd co dělat. Dneska to vyšlo, manža je v práci, a ještě tu nemáme telku, tak jsem tady 🙂

Evi tyčinku jsem dostala taky, nechali mi jí přes 12 hodin, ale na kolik mě otevřela nevím... ale taky to byla chuťovka. A ještě když mě v bolestech PA kontrolovala zevnitř a strčila mi prsty do dělohy, to byl zážitek...au.
Blbý vzpomínky...
Až bude na konc tohohle martýria zdravý miminko, tak si na bolest ani nevzpomenem, žejo 🙂

Papu neboj, však se jich taky dočkáš, za pár týdnů 😉

Strouži ahoj, teď jsem si vědomila že jsem ti taky neodepsala na IP, promiň. Já chtěla napsat později a pak jsem na to zapomněla 😅

strouzek
2. lis 2009

tercie to máš fuk, měla si jiný starosti to je jasný hlavně jak to teď vypadá je to lepší??

evanek77
autor
2. lis 2009

papua,
hele, jakoliv brrr to bude tentokrát, na konci se ozve křik našich miminek 😉 😉 🙂 🙂 🙂 a na to se strašně těším... pořád mám v hlavě, jak jsem pak ležela na nadstandardu a ze sousedních dvou pokojů plakala mimuška... teď bude plakat u mě a bude moje, Je to neskutečnej zázrak, že se tak brzy dočkám... A neboj, přesně to co já teď si řekneš na konci května, že je neskutečné, že jste to s malým zvládli a jdete do finále 😉 😉

kackark
2. lis 2009

Evi, tvůj manža má u mě plusové body, jsem moc šťastná, že "dostal rozum 🤐 "
Mě vyvolávali porod stejně jako Evičce, jen netrval tak dlouho 😔
Mimi, je fajn, že jste se pohnuli dál 😵
Papu, pohyby budou coby dup 🙂
Terci, k pohybům moc gratuluji 😵

Marti, já myslela, že se za donošené miminko, považuje až miminko po ukončeném 38tt.

mimina321
2. lis 2009

terci pohyby no to je teda 😕
je mi jasné,že máš toho až až..... 😵

evanek77
autor
2. lis 2009

terci,
přesně, já se nebojím, co já, ale aby se něco nestalo malému.

evanek77
autor
2. lis 2009

ale třebas s tím vyvoláním, toho se teď nebojím, stačí, když manžel popisoval, jak ten čípek krásně změkl a je malinkej... to není, jak když nám ho roztahovali nezralý. Jasně, mimčo je větší, ale zas mimčo je nádherná odměna 😀

mimina321
2. lis 2009

kočky tu u lastovičiek vždy naberem novú silu bojovať s tou nepriazňou osudu 😵 🤐
už som z tej vyše ročnej honby za miminkom niekedy unavená......
takže sa sem chodím okrem iného aj nakopnúť enegiou na boj 😅 😅 🤐 🤐

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru