Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
3. lis 2009

Holky mě se nechce k té zubařcééééé! 😖 Brrr - stokrát radši bych šla do pilatesu - to kvůli tomu nemůžu.

vlastovka385
3. lis 2009

Já doufám, že rozmyslí. Já bych taky chtěla tři, ale už to nestihnu, chci to mít odrozený do 40, respektive, říkala jsem si, že když do 38 neotěhotním, tak už se na to asi vykašlu. Nejvíc mě vytočil se svým sexistickým přístupem, protože se přiznal, že kdyby Tibor byl holka, tak by druhý dítě chtěl.

jaspina
3. lis 2009

Vlaštovko - já bych mu na to řekla - no vidíš a já to mám opačně, takže druhé dítě chci! 😉

kackark
3. lis 2009

Jaspi, tak to tam přežij, lituji tě ☹
Vlaštovko, ta rada od jaspinky je správní 😵
A u nás to je obráceně, manža touží po holčičce, tak alespoň to druhé mám jisté 😀

kackark
3. lis 2009

Tý jo, tak to jsem ještě neviděla, všechny příspěvky co se zobrazují na hlavní stránce byly odeslány přesně v 11:11 😵

tercie
3. lis 2009

Jaspi to se ti nedivím, radši rodit, než jít k zubaři 😀
A ta poznámka, že má vlaštovka říct, že to má opačně, je dobrá, Vlaštovko, to bych použila jako argument 😀

kackark
3. lis 2009

JJ, Jaspinka je hlava 😉 😵

kackark
3. lis 2009

Tak už jsem připravená a čekám na manžu, za chvilku by měl dorazit a jedeme na předporodní kurz 😉 Doufám, že ho to neodrovná 😔

kackark
3. lis 2009
kackark
3. lis 2009

Manža je tu, tak pá.
A všem přeji už jen samé krásné zprávy a hodné partnery 😵

tercie
3. lis 2009

Jejky to je drobátko 😵 ale je krásná!!! 🙂

tercie
3. lis 2009

Kači děkujem a užijte si kurz, papa 🙂

jaspina
3. lis 2009

Ono je vždycky nejlepší umlátit člověka jeho vlastníma argumentama, protože proti těm nemůže nic namítat 😉

Jinak mám fakt strach, že dnes tu zubařku pozvracím..ale nepište mi, že to je že jsem těhu - mě bývá blbě i před MS a hlavně mám žaludeční reflux a občas mi zablbne a pak je mi blbě.. 😖

jaspina
3. lis 2009

Tak jdu - držte mi palce 😖

tercie
3. lis 2009

Jaspi, tak jí pozvracej, to bude mít za to 😀
Drž se, myslím na tebe!!!

papua
3. lis 2009

ahoooooooooj holky!!! mam totalne vianocnu naladu 😀, tu snezi o sto sest !!!! vsetko je biele, kraaaaaaaaaaaaaasa!!!!!!
Jaspi: brrrr zubar, drzim palce!!!

Mury: strasna obrovska gratulacia, vitam Sofinku malinku na svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vela zdravicka hlavne vam obidvom!!!!!!

tercie
3. lis 2009

Ahojky Papu, nestraš s vánocema, už teď mám hrůzu z vánočního úklidu 😀

papua
3. lis 2009

Tercie: to aj ja, lebo nemozem nic robit 🙂 a asi budem mat na vianoce bordel, tak snad sa mi to zlepsi, aby som aspon trochu upratala, ale ja sa tesim na vianoce tento rok, neviem preco....

jaspina
3. lis 2009

Tak jsem zpátky 🙂 Ani to nebolelo, takže dobrý. I když teď už to začínám cítit - ale to by nemělo trvat dlouho..
Papua - to se ti nedivím, že se těšíš. Letos budete mít krásné vánoce plné radosti a očekávání. Příští rok bude nádherný 😉 Taky jsem si říkala od začátku, že by se mi líbilo být pod stromečkem už aspoň s bříškem.. Ale tak když to nepůjde, tak aspoň brzo po nich, kdyby to ten ježíšek zařídil.. 😵

tercie
3. lis 2009

No Papu bodeď by ses netěšila, s prckem v pupíku 😉
Hlavně na sebe dávej pozor, aby ten hematom nechtěl ven celej najednou... Dávjí ti nějaký léky? Docela se divím, že tě nenecali v nemocnici, u nás v Ostrově hospitalizujou i s mnohem menším hematomem...

Jaspi teda, to byla rychlost... a co ti dělali, vrtali? Já se musím taky objednat, ale vůbec se mi teda nechce...
A s miminkem, když to nebudou vánoce, budou to určitě velikonoce 😉

jaspina
3. lis 2009

Terci já jsem měla vypadlou plombu - tak mi to jen zbrousila a dala novou. A navíc mám zubařku o 3 domy dál než práci, takže to bylo rychlé. 😉
A kdepak máme holky?

tercie
3. lis 2009

Jaspi Kačka běžela na předporodní kurz, a Evi měla být někde na jedenáctou... ale kde mi uniklo, a nebo to není podstatný 😀

jaspina
3. lis 2009

A Stroužek marodí a Murynka je v porodce 🙂 Sakra, teď mě napadá - až všecky porodíte, tak tady budu sama.. Na koníka už nikdo nebude mít čas ☹

evanek77
autor
3. lis 2009

jaspi,
já byla také se zuby jako ty, ale byli hodní, takže pohůdka 🙂
vlaštovko,
veřím, že tvůj manžel změní názor a udělá ti brzy krásnou holčičku 🙂
Sofinka je nádherná a v inkubátoru vypadá tááák veliká 😉 🙂 🙂 🙂
kači,
krásnej kurzík s manželem 🙂

jaspina
3. lis 2009

Jé já jsem si té fotky všimla až teď 😵 Stejně je to zázrak - jak se z bříška vyloupne takový človíček 😵

evanek77
autor
3. lis 2009

jaspi,
to tedy je... z takových slabounkých // taková slečna 😉 🙂

jaspina
3. lis 2009

Že je to tak zařízené, že vůbec ten nový život vznikne.. je to fakt zázrak největší 😵

jaspina
3. lis 2009

Tak já letím domů - jsem zvědavá, jestli tady ráno bude čekat zas nějaké miminko 😅

andara
3. lis 2009

Juuu Sofinka je krasnej bobinek 🙂 a porod prej hukot? 😀 Dyt to Mury za tu rychlost ani nemohla zaregistrovat 😀 😎

evanek77
autor
3. lis 2009

andara, 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru