Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

andara
3. lis 2009

Tak a ted ty Evi,snad te nikdo nepredbehne 😀

evanek77
autor
3. lis 2009

no, to by byl hukot, aby to holky stihly 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
3. lis 2009

jsem celá napnutá, jakej porod mi zítra vyberou 🙂

andara
3. lis 2009

jo to sem neco cetla o cisari,uvazujou proc?

evanek77
autor
3. lis 2009

andara,
mám vlivem rozvolnění vazů v pánvi vlivem těhotenství tu pánev od začátku hodně bolestvou, je tam blokáda. No a teď v porodnici rozhodli, že je malý moc velký na to, abych rodila v termínu, takže porod určitě vyvolají, v pondělí mi řeknou kdy. Ale jak porodím se bojí rozhodnout, takže jdu zítra na neurologii a tam rozhodnou, jestli sekce nebo jen epidurál, úplně přirozeně prý je riskantní, že by malý uvízl v porodních cestách, když ta pánev není OK

evanek77
autor
3. lis 2009

já jsem do 2 let nosila řemínky jako Natynka od mar, měla jsem nedovyvinuté kyčle, tak kdo ví, jestli to nesouvisí. U loňského těhu ta blokáda byla také. Tím, že loni porod trval dlouho, jsou teď opatrní. Jsem jim vděčná, že to nezanedbávaj, i když včera mě to zaskočilo.

andara
3. lis 2009

Aha, tak drzim palce at se rozhodnou spravne,asi bys chtela normalne vid? 🙂 Ale kazdopadne at to bude jak chce,hlavne ze budes uz mit Tomaska 😵

farmarska
3. lis 2009

ahoj holky tak jsem se k vám konečně dostala 🙂
hned na začátku vám, ale povím, že jsem pěkně sklamaná 😢 bo na ultrazvuko bylo vidět jen "prý krásný" vajcucho ( 16mm) ale mimís a srdíčko zatím nikde ☹ byla jsem dost zklamaná, ale doktor mě hned začal ubezpečovat, že vzhledem k tomu, kdy byla poslední menst., že ten nález odpovídá a že mám přijít za týden, že už určitě uvidíme víc 🙄 tak snad nekecal 🙄 🙄
taky mi napsal kuli tý mý pochroumaný genetice prednison, že prej to ted musím-půl prášku ráno brát, aby mi ta imunita neutočila na mimíse 😔 no a k tomu mám dál brát ten duphaston-jednu ráno, jednu večer.

ach jo, já se tak bojím, že je zase něco špatně 😔 a že to skončí jako posledně i předposledně 😔 😔

farmarska
3. lis 2009

jinak podle těhu kalkulačky mi to dnes hází, že jsem 6 plus 1 . Nevíte co jste měli vidět v tomdle období na ultrazvuku vy??? 😕 😕 jsem fakt už zase nervově v prd...píp 😝

andara
3. lis 2009

Farmi-neboj,nekdo ma videt mimise se srdickem teba az v 8tt 😉 Tyden utece a ty uz ho tam pekne uvidis 🙂

evanek77
autor
3. lis 2009

farmi,
já měla srdíčko později, nakoukni mi do albíčka 😉 🙂
bude to tentokrát na jedničku, uvidíš 🙂

evanek77
autor
3. lis 2009

andara,
díky, to víš, že bych radši normálně. Ale hlavně, ať udělají to, co je lepší pro malého.

farmarska
3. lis 2009

holky dík.
když já jsem si přesně tímdletím prošla už jednou ted v létě 😔 ... bylo pořád jen vajucho a po vysazení duphastonu nakonec v 10tt spontální potrat 😔 Tak se bojím aby se tohle zase neopakovalo ☹
jinak před tím když jsem potratila v březnu (prvně-zamlklé těhu ve 13tt) to bylo vše jak má a srdíčko jsem měla už myslím nějak hodně brzy 🙄
no já se z toho snad picnu! 😝 😝
tak uvidím za týden..to budou zase nervy 😖 😖

Evi ty máš v albíčku napsaný že v 6tt už náznak srdíčka!! 😅 😅 😔

farmarska
3. lis 2009

a já jsem 6 plus 1 a vejce 😢

kackark
3. lis 2009

Já měla na konci šestého týdne takovouhle zprávičku:

10. dubna první návštěva dr. - paní doktorka nám napsala do zprávy: v dutině děložní 1 gestační váček s patrným žloutkovým váčkem, zárodek zatím nezobrazuji. Gravidita 6tý týden - přiměřený nález.

Tak farmi, nesmutni, bude to dobré 😵 Věřím tomu 🙂

kackark
3. lis 2009

Jinak jsem z porodnice nadšená, bylo to tam moc hezké a skvělý přístup. Jediné co mě dostalo bylo moje emoce a nebyla jsem ani schopná se nakonec na nic zeptat ☹ Vybavilo se mi vše s Natálkou a v autě jsem se totálně zhroutila ☹

S manžou jsme předběžně dohodnutí, že se mnou bude první dobu porodní, na druhou si odejde na pokoj pro tatínky a na ošetření se vrátí. A co mě přišlo úplně skvělé, že dávají tatínkům klokánkovat, když maminku zašívají, u toho jsem se málem rozbrečela přede všema 😔

kackark
3. lis 2009

Já zase píšu jak číňan 😝 Omlouvám se 😅

kackark
3. lis 2009

A taky jsem psala Markétce a ona odepisovala, tak jdu pro mobil a hned vám to přepíšu 😵

evanek77
autor
3. lis 2009

farmi,
ale já chodím do prenatalu s perfektním UZ a stejně srdíčko neviděli, nebooj 😉
tlouklo až v 9tt
kači,
já tam včera také slzela, naštěstí jsem seděla v čekárně se sloupy, tak se dalo schovat... a celou cestu domů po vysednutí z autobusu jsem štkala nahlas jako plačka na pohřbu...

evanek77
autor
3. lis 2009

je to záhul vracat se tam, kde člověk nechal svoje děťátko 😔 😔 😔 😔 😔

farmarska
3. lis 2009

kači tak díky 🙂 to zní nadějně- pro mně 😅 😅 ta tvoje zpráva od mudry 😉 😵
ten můj taky říkal, že to tak přibližně odpovídá 😅 tak já mu budu ještě věřit 😀

ste mne potěšily! 😵

kackark
3. lis 2009

Ahojky, cítím se fajn, jen to šití bolí. Ráno jsem si poplakala, že jí nemůžu mít u sebe. Je v pořádku a celý tatínek 🙂 moje láska. Jirka mi teď doveze odsávačku. Uvidíme

kackark
3. lis 2009

Evi, ale tohle bylo úplně někde jinde a stejně to se mnou zamávalo. Prostě jsem si uvědomila, jak mi ta moje beruška neskutečně chybí 😔 Manža si myslí, že se bojím porodu, ale já se bojím těch emocí, co vyvolá. Mám strach sama ze sebe 🤐 Nemohla jsem mluvit a skoro jsem se až dusila.

kackark
3. lis 2009

Farmi, není zač 😉

andara
3. lis 2009

Kaci-to je fajn,ze ses nadsena. Ja kdyz porodila,tak prvni mi ji po osetreni ukazali a pak dali taky tatkovi,mel ji asi pul hodky jen sam pro sebe 🙂 dodnes nevim,co si povidali 😀
A ze ses zhroutila je normalni,po tom co si zazila 😔 😔 nevim jak bych to zvladla ja, ste tady holky vsechny tak statecny a ted uz budete mit jen stesti 😉
Jinak mne bylo pri prijmu v porodce taky dost ouzko-se mnou prisla holcina ve 24tt s bolestma,napojili ji vedle mne na monitor a ona se svijela bolesti-mela kontrakce ☹ ,mne pak dali na pokoj vedle salu a ona tam za chvilku porodila 😔 jsem vsechno slysela, 😔 pritel na ni cekal venku.Proste hroznej zazitek 😔 Myslim na ni jeste ted.

kackark
3. lis 2009

Andar, tady bude příjemné, že bude sedět u mě na tom porodním sále a malého mít pro sebe, když mě budou zašívat, tak ta porodní asistentka tvrdila, že pak ty maminky ani nevnímají bolest při zašívání. Na to se tak moc těším 😵
A teď hodně hloupá otázka na kterou jsem se netroufla zeptat. Mám se považovat za prvorodičku, nebo více rodičku?

andara
3. lis 2009

Kacko-urco ses druhorodicka.

kackark
3. lis 2009

Protože ta porodní asistentka říkala, že prvorodičky mají přijet při kontrakcích pod pět minut, ale více rodičky ihned při pravidelných kontrakcích.

andara
3. lis 2009

Prave vice rodicky to maj rychlejsi,tak proto a tys uz rodila, uz ses jednou otevrela a mela kontrakce,takze ted to muze bejt prave rychlejsi.

kackark
3. lis 2009

Možná se radši třikrát zbytečně rozjedu do porodnice, než jednou pozdě 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru